Májový horoskop pre všetky znamenia zvieratníka

Čo zaujímavé pre vás pripravili hviezdy v najkrajšom mesiaci roka? 

Všeobecné aspekty: Významným okamihom mesiaca bude dátum 25.5. 2014, kedy sa Saturn už tretíkrát a naposledy ocitne v presnom harmonickom aspekte trigón s Jupiterom. Tento aspekt vznikol prvýkrát 18.7. 2013, druhýkrát 13.12. 2013. Ide teda o niekoľkomesačné obdobie, obzvlášť vhodné pre obnovu a stabilizáciu nášho duševného zdravia, k doliečenie dlhodobých psychických ťažkostí, a tráum tiahnucich sa už od detstva. Obdobie je vhodné na sústredenie sa na efektívnejšie využitie vnímavosti, intuíciu a definitívne prevzatie zodpovednosti za svoj ​​osud.

Baran

1-10.5: Hoci sú na vás kladené vyššie nároky, nekonajte pod nátlakom. Dávajte si pozor s kým hovoríte. Vaše informácie by mohli byť zneužité a prekrútené.

11-20.5: Dramatickejšie môžu byť situácie, kde ste rýchlejší ako by ste mali byť, preto spomaľte, nič vám neutečie. Rozhodnite sa, čo je pre vás najdôležitejšie, víťaz platí veľkú cenu.

21-31.5: Začnite si uvedomovať hodnotu človeka, ktorého máte vedľa seba. Určite to nie je záplata na dieru, ako ste si pôvodne mysleli.

Duchovné posolstvo: „Úsmev“ – Zdá sa vám svet čierny? Zabudnite na minulosť a choďte v ústrety novým dňom, viac sa usmievajte. Denne možno prežiť množstvo drobných radostí, začnite ich vnímať!

Býk

1-10.5: Momentálna stagnácia nie je náhodná, preto skúmajte svoje rozhodnutia z minulosti – tam tkvie jej príčina. Prijmite situáciu, čoskoro sa všetko znovu rozbehne.

11-20.5: Zmätky sú preč, zbytočne nehľadajte vinníka vo svojom okolí, sústreďte sa plne na prácu, len tak dobehnete zmeškané.

21-31.5: Začali ste podozrievať partnera, čím sa zatvárate do klietky. Skúste mu viac dôverovať a zistíte, že život je krásny práve preto, že partner je s vami.

Duchovné posolstvo: „Peniaze“ – sú potrebné pre život. Ak ich chcete mať dostatok, prehodnoťte svoj postoj k nim. Nie ten terajší, pátrajte v minulosti kto a kedy vám vsugeroval, že sú zlé a špinavé. Poďakujte za spomienku a uvoľnite ju.

Blíženci

1-10.5: Vaša intuícia narastá, viac počúvajte svoje sny i varovania. Neopakujte dookola, že veríte len tomu, čoho sa dá dotknúť. Časom pochopíte, že sú aj cesty, ktoré očami nevidno.

11-20.5: Vyhnite sa hádkam s partnerom, niekedy jediné slovo vyvolá zbytočnú vojnu. Najmúdrejšia vojna je taká, ktorá nezačne. Riešte všetko s úsmevom a dohodou.

21-31.5: V práci sa črtá posun. Ak sa správne rozhodnete, čoskoro budete stáť pri osobe, najskôr žene, ktorá má istý vplyv a skúsenosti. Pôjde o ocenenie vašich hodnôt a schopností.

Duchovné posolstvo: „Rozrušenie“ – nemožno v ňom očakávať nič pekné. Negatívna energia sa pri hneve násobí a prenáša ďalej, no vždy sa k vám vráti ak vyjde od vás. Konajte rozvážne a v pokoji.

Rak

1-10.5: Prebiehajúca dekáda vás bude nútiť prispôsobovať sa. Vôbec vám to nebude na škodu vzhľadom k prosperite v budúcnosti. Myšlienky na obmedzovanie vypustite.

11-20.5: Nezaťažujte si telo, vylúčte nevhodné jedlá, údeniny, pšeničné výrobky, škroby a sacharidy. Dožičte si nízkopurínové bielkoviny a čistú vodu.

21-31.5: Vám blízky človek má problémy, no nenaliehajte na neho, nechcite, aby sa usmieval. Potrebuje pokoj a byť chvíľku sám. Neskôr sa vám ozve sám.

Duchovné posolstvo: „Úroda“ – dočkáte sa jej, ak zasejete a budete sa o políčko aj starať. Čudovať sa prázdnym záhonom ak ste nič nesiali, je bláznovstvo. Snažte sa, aby vždy bolo čo zbierať.

Lev

1-10.5: Máte viac nevyriešených starších záležitostí. Nikdy sa vám pred nimi nepodarí utiecť a momentálne je najvyšší čas všetko odložené riešiť. Prekvapí vás, aké je to jednoduché.

11-20.5: Obdobie praje novým dohodám, zmluvám a projektom. Črtá sa prosperita, financie neodmietajte ani v začiatkoch, zaslúžite si ich.

21-31.5: Neďaleko od vás je človek, čo vymýšľa, aké poleno by vám hodil pod nohy. Zraniť vás nechce, len spomaliť aby sa skôr na výslnie dostal on. Buďte v strehu.

Duchovné posolstvo: „Boj“ – je totálny, nezmyselný únik energie. Nikdy sa ním nič nevyriešilo. Nebojujte ani proti sebe či so sebou, naučte sa prijímať všetky udalosti, sú vám k prospechu, hoci navonok vyzerajú opačne.

Panna

1-10.5: Nepodceňujte dôležitú fázu príprav, všetko máte pod kontrolou. Do čoho sa pustíte, to vyjde. Prichádzajú k vám zaujímaví partneri.

11-20.5: Vo vzťahu nastal divný polčas, prázdno, ktorému nerozumiete. Venujte sa len sami sebe, vo vzťahu nesmiete nikdy v ničom tlačiť na toho druhého.

21-31.5: Predošlé dni boli viac náročné, no dobrá vec sa podarila a posúvate sa o krok ďalej. Nezabúdajte niečo urobiť pre svoje zdravie, nedajte sa nikým vyrušovať.

Duchovné posolstvo: „Liečivé kamene“ – dokážu človeka vrátiť na energetickú dráhu, z ktorej sa vzdialil. Intuitívne si vyberte ten, ktorý vás osloví a noste ho pri sebe. Litoterapiu nato študovať vôbec nemusíte.

Váhy

1-10.5: Znovu sa vám začína dariť, nemusíte sa s nikým radiť, máte dostatok vlastných skúseností a pozoruhodných nápadov. Necúvnite ani pred experimentmi.

11-20.5: Vo vzťahu nerobte žiadne zmeny, nech funguje tak, ako doteraz. Predčasné závery by vám poškodili, riešenie sa ukáže znenazdajky.

21-31.5: Hoci sú vaše informácie správne, ešte nenastal čas ich aplikácie do praxe. Nezabúdajte, že vaše nápady sa vždy osvedčili, preto je pri vás množstvo zlodejov. Nikomu nič nedajte zadarmo, len tak máte nádej na úspech, ktorý si zaslúžite.

Duchovné posolstvo: „Voľnosť“ – nenúťte trávu, aby rástla. Na isté veci nemá človek vplyv. Naučte sa vnímať všetky signály, ktoré dostávate. Len tak odstránite zo života všetko, čo vám ho komplikuje.

Škorpión

1-10.5: Vyhnite sa vybavovaniu na úradoch a pokiaľ možno, preložte to o týždeň. Nič by ste nevybavili, akurát si len pokazili dobrú náladu. Venujte sa radšej rodine a priateľom.

11-20.5: Aj vo voľnom čase sa budete musieť venovať práci, najmä doťahovaniu rôznych detailov, ktoré ste vedome prehliadali. Dôležité je pre vás teraz sústredenie sa.

21-31.5: Ak hľadáte partnera, vyhnite sa hľadaniu na internetových zoznamkách. Keď budete dostatočne trpezliví, dočkáte sa partnera, o akom snívate. Jedného dňa vám sám vstúpi do cesty.

Duchovné posolstvo: „Samota“ – je očistná ak človek potrebuje spracovať nejakú životnú krízu. Potom už treba znovu byť s ostatnými. Nikto nemôže dlho existovať sám. Vo vzťahoch sa učíme najviac.

Strelec

1-10.5: Nežite v spomienkach a ani neplánujte, čo bude o 10 rokov. Buďte v každej sekunde života pri zmysloch, nedovoľte, aby vám do života vstúpila nuda, žite teraz.

11-20.5: Ak ste niektoré svoje úlohy odkladali, nastal čas zabrať. Na odmeny a pochvaly je ešte zavčasu, teraz sa čím skôr zahĺbte do práce a robte všetko dôkladne.

21-31.5: Váš partner je v týchto dňoch nesvoj. Nič za tým nehľadajte ani ho nepodozrievajte. Skúste mu podať pomocnú ruku, často stačí prestať v sebe pochybovať a upodozrievať.

Duchovné posolstvo: „Čistá láska“ – neklaďte lásku k inému človeku na misku váh. Nevážte, nemerajte, neskúmajte, čo dostávate, či ten druhý vie o vašej láske, len milujte bezhranične, čisto a bez očakávaní.

Kozorožec

1-10.5: Váš blízky priateľ potrebuje súrne radu. Má vážny problém vo vzťahu, no nevera sa dokazuje ťažko, lepšie je, ak sa po nej nepátra. Odhovorte od podobných aktivít, radšej mu vlejte dôveru v seba.

11-20.5: Skúste navštíviť nejaký kurz, no nesnažte sa byť najlepší a prvý, nerobí to dobrú krv, ak človek príliš vyčnieva. Podporujte radšej slabších.

21-31.5: Nad vašim vzťahom je akosi viac mrakov, než ste čakali. Nerobte nič nasilu, kdesi sa stala chyba. Potrebujete najskôr všetko predýchať, až potom môžete vyjsť s návrhmi na opatrenia.

Duchovné posolstvo: „Neomylnosť“ – je ľahké hrať sa na najlepšieho, najmúdrejšieho a bezchybného, ak toho druhého dobre nepoznáme. Každý človek má nejaké chyby. Ak sa neprispôsobíte, ostré, jedovaté šípy vystrelia proti vám.

Vodnár

1-10.5: To, čo robíte, nepreberajte s každým. Nie všetky informácie o vás sú vhodné pre cudzie uši. Buďte opatrnejší a dobre si strážte svoje nápady.

11-20.5: Urobte si radosť a čosi si kúpte pre seba. Nemusí ísť o nič nákladné, odmenu si však zaslúžite. Nakupovať choďte na nové miesta, vyhnite sa stereotypu.

21-31.5: Snažíte sa byť iba perfektní, rýchlo sa vráťte na zem. Zbytočne si perfekcionizmom vyrábate nepriateľov. Robte tak, aby ste nemuseli víťaziť, skúste byť raz druhí.

Duchovné posolstvo: „Maska“ – kryjeme ňou to, čo nechceme aby bolo viditeľné, čím to nechcené podporujeme v raste. Zhoďte všetky masky a uvidíte, ako sa vám uľaví.

Ryby

1-10.5: Kríza je už za vami, zatiaľ ešte radosťou skákať nemôžete. Nerozptyľujte sa a začnite pracovať tak, aby za vami bolo čím skôr vidno výsledok. Stojte nohami na zemi, peniaze prídu.

11-20.5: Potrebujete sa viac prepojiť s prírodou, opustite prašné ulice. Pomôžu vám prechádzky okolo vody. Každý pohyb má svoj zmysel, u vás to platí dvojnásobne.

21-31.5: Spochybnili ste partnerovu dôveru. Doteraz ste len hľadali dôvody a riešite úplne opačne. Nie je jednoduché zrazu začať veriť, no budete musieť, inak sa utrápite.

Duchovné posolstvo: „Čierna strana“ – ak sa k nej prikloníte, nemôžete očakávať, že uvidíte slnečné lúče. Stiahne vás to do hĺbky, kde nič nie je. Človeka neovláda osud, len jeho vlastné rozhodnutia. Osud je to, čo chcete a za tým si aj celý život idete.

Pridaj komentár