Májový horoskop pre všetky astrologické znamenia

Čo nám nadelili májové hviezdy? 

Nov v Býkovi otvára možnosti a príležitosti súvisiace s predajom a nákupom nehnuteľností. Ukáže na potreby skvalitniť a zlepšiť naše   príbytky. Nasmeruje nás aj na možnosť lepšieho zárobku. Spln v Strelcovi nás privedie do jasných myšlienok a situácií, ktoré vyzerali neriešiteľné. Energia Strelca súvisí s cestovaním, ale i s úradmi a právnymi záležitosťami, s učením a rozširovaním si vedomostí. Strelcovi vládne planéta šťastia Jupiter, čo nám môže priniesť naplnenie nášho šťastia.

Baran

Úvod mesiaca otvára tému financií, majetku a nových možností v materiálnej oblasti. Druhá časť mesiaca ukončí prípadné úradné a súdne problémy. Na riešenie sa vrátia isté odložené staré situácie, aby ste ich uzatvorili. Koniec mesiaca sa ponesie v napätí a vaše srdce bude silnejšie ako rozum, preto téma lásky a citov bude pre vás prvoradá. Ak vzťah nemáte, pozitívna zmena je blízko a v tejto oblasti sa vám bude naozaj. Otvára sa i stará téma peniaze v spoločnom majetku s ďalšou osobou alebo bankou. Vyhrňte si rukávy.

Býk

Budete neprehliadnuteľní a očarujúci. Využite toto priaznivé obdobie. Energia planét je neuveriteľne pozitívna pre vás. Nová životná cesta, nové plány a myšlienky, nové priateľstvá a lásky – to všetko sa zmení v realitu. Ak vzťah nemáte, do života vám vchádza veľmi zaujímavý a činorodý partner, s ktorým nudu poznať nebudete. Romantiku si budete užívať plným priehrštím. Koncom mesiaca sa vám pripomenú isté staré záležitosti v oblasti zmlúv a dohôd, dobre si ich preštudujte a porozmýšľajte o vhodnom riešení. Vzbrklosť sa nevypláca.

Blíženci

Nebudete vedieť, čo skôr a kam. Čaká vás bilancovanie a premýšľanie, vaša psychika bude zaťažená na maximum. Už začiatkom mesiaca ukončíte isté vzťahové  situácie. Pod vplyvom silných emócií budete túžiť uzatvoriť všetky dohody a zmluvy. Všetko, čo nestihnete v tejto oblasti si na vás počká v lete. Koncom mesiaca sa vám  otvára opäť téma zdravia a budete jej musieť venovať náležitú pozornosť, inak by sa vaše telo začalo razantnejšie búriť. Májové lásky vás prinútia naučiť sa viac rozpoznávať faloš a klamstvo, stretávate viac vypočítavých ako úprimných ľudí.

Rak

Hneď začiatkom mesiaca vám vstúpia do života noví ľudia. Dostanete sa do takej spoločnosti, do ktorej ste túžili patriť a zapadnúť. Začne sa vám dariť a plniť si svoje sny. Druhá polovica mesiaca sa nesie v znamení opätovnému príchodu do života partnera z minulosti, ktorý vám zmení doterajší názor na neho. Hoci vás to bude ťahať k flirtu, nič neriskujte. Nerozvážnosť by sa vám mohla vymknúť spod kontroly, pred úletmi zabuchnite dvere. Venujte sa svojej rodine.

Lev

V pracovnej sfére sa vám bude dariť, ukazuje sa aj nové pracovné nasmerovanie, ktorého výsledkom bude neskutočne pozitívny posun. Do splnu by ste mali ukončiť  nevyhovujúce pracovné aj partnerské vzťahy. Čo vám väčšina mesiaca vezme v citoch, to pridá na fyzickej kráse. Budete doslova okúzľovať svoje okolie a to vám vráti dostatočnú dôveru a istoty v seba. Potom na vás čakajú na poli lásky už len samé dobré správy.

Panna

V náročných úradných alebo právnych záležitostiach nečakane objavíte nový smer. . Čierna Luna vás dlhú dobu sužovala v súvislosti s majetkom a peniazmi, zdržovala váš rozmach na poli financií. Tieto útrapy teraz končia a prichádza obrovský životný posun. Dôležité planéty vám budú pozitívne ovplyvňovať život. Koniec mesiaca vám naservíruje na riešenie pracovnú alebo bytovú situáciu. Ak by ste boli v časovej tiesni nevyriešené témy dokončíte začiatkom leta. Vyhnete sa hádkam a váš partnerský život sa naplní radosťou, humorom a smiechom. So svojou láskou budete viesť viac rozhovory o živote, odhalíte jej konkrétne plány spoločnej budúcnosti.

Váhy

Už začiatok mesiaca vám prináša nové nasmerovanie v peňažných záležitostiach. V tomto smere vám planéty prajú. Mali by ste mať jasno v súvislosti s úradmi a úradnými listinami. Budete doslova zavalení správami, pozvaniami a stretnutiami so zaujímavými ľuďmi opačného pohlavia. Vyhoďte všetko nepotrebné aby ste si urobili dostatok miesta na darčeky, ktorými budete priam zasypaní. Máj si pre vás pripravil samé príjemné prekvapenia a budete aj viac cestovať.

Škorpión

Mesiac máj sa u vás zapíše veľmi pozitívne. Otvára vám cestu k novým dohodám a zmluvným podmienkam. Prichádza nový pracovný alebo životný partner, ktorý vás nasmerujú tým správnym smerom. Viac energie venujte dokončeniu všetkého, čo  súvisí s peniazmi a majetkom, inak vás to počká o niekoľko týždňov Koniec mája vám prináša mnoho práce a vyzerá to tak, že sa nezastavíte celé leto. Budete však mať určite aj viac dôvodov na radosť a smiech. To, čo ste vo vzťahu považovali za definitívne ukončené sa k vám vráti istou okľukou a prinesie vám viac príjemne prežitých spoločných chvíľ

Strelec

Začiatok mesiaca sa budete venovať zdravému životnému štýlu. Ukončujú sa vám staré dohody a zmluvy, aby mohli prísť nové, lepšie a úspešnejšie. Koncom mája sa  budete opäť ukončovať isté životné situácie, ktoré ste nestačili uzavrieť v zime. Po splne už budete nasmerovaní na novú životnú cestu aj s novým pracovným či životným partnerom. Všetky tieto novinky vám zlepšia a skvalitnia život. Aj od partnera sa dočkáte uznania a vo vašom citovom živote zavládne pohoda. Všetko, do čoho sa pustíte má veľkú nádej na úspech.

Kozorožec

Máj vám zlepšenie a skvalitňuje partnerské vzťahy. Planéty vám dajú jasne najavo, čo máte vo svojom živote zrušiť a ukončiť. To vám nesmierne prejasní cestu vašej pozitívnej budúcnosti. Koncom mája by ste sa mali častejšie ukázať v spoločnosti a byť tam, kde sa dejú vhodné spoločenské aktivity. Dostanete sa medzi ľudí a do takej  spoločnosti, kam ste chceli dávnejšie patriť. Máj je pre vás mesiacom riešenia rodinných a partnerských vzťahov, moci, sily, autority, úspechu, istoty, ale aj bezpečných, pevných a silných citov.

Vodnár

Začiatok mesiaca budete venovať pozornosť lepšiemu bývaniu, alebo svojmu pracovnému zázemiu a dokonca aj hviezdy vám budú naklonené. Mali by ste ukončiť pôsobenie v istej skupine ľudí, uzavrieť nikam nevedúce priateľstvo. Budete mať možnosť uvedomiť si, medzi akých ľudí chcete patriť, koho si pustiť do svojej blízkosti a mať jasno v priateľstvách. Zamilovať sa môžete až v druhej polovici mája, kedy ku vám prichádza ozajstná vášeň a vy si ju aj dostatočne vychutnáte. Tam kde to škrípalo, vzťah naberie úplne nový smer a nestabilné pocity vystrieda opäť harmónia, pohoda a láska.

 Ryby

Čo doteraz nešlo, pôjde ľahko a aj náročnejšie situácie budú mať ľahší priebeh. Do druhej tretiny mesiaca by ste mali mať jasno v súvislosti s vašou prácou a kariérou. Ak nemáte čosi doriešené so súdmi a úradmi, tak sa aj táto téma opäť zaktivuje. Mali by ste  zapracovať na tom, aby vaše pracovné aktivity do budúcnosti priniesli také zisky, ktoré budú úmerné vášmu vynaloženému úsiliu. Ak sa v láske príliš a nekontrolovane oddáte vášni, nie je vylúčený ani prírastok do rodiny.

Pridaj komentár