Májový horoskop lásky

Láska a Máj patria odjakživa k sebe. Čo si pre Vás nachystal čerstvý máj?

Baran

V záležitostiach lásky máte pred sebou náročný mesiac. Váš vzťah bude pripomínať horskú dráhu. Budete neustále niečo riešiť, vymieňať si názory, zlostiť sa a až nakoniec príde k zmiereniu. Ak tvrdohlavý Baran nájde koreň nerovnováhy vo vzťahoch, ľahko napraví bolestivú situáciu. Problémy riešte spoločne so svojou polovičkou. Čím skôr sa do riešenia pustíte bez emočných búrok a obviňovania, tým lepšie pre vás. Nezadaní Barani neseďte doma, v polovici mesiaca máte veľkú šancu stretnúť svoju lásku.

Býk

Máj sľubuje Býkom romantické stretnutia, ktoré vám môžu zmeniť život najmä v tom prípade, ak ste dlhšie sami a vždy ste snívali o hľadaní skutočnej lásky. Vaša zmyselnosť a sentimentálnosť nenechá nikoho chladným. Váš milostný príbeh môže byť nielen krásny, ale i dlhý a vášnivý. Temperament bude nad priemerom, určite obmedzte prípadné frivolné vzťahy. Zadaní Býci prežijú oživenie vzťahu a lásku ako z rozprávky.

Blíženci

Čaká vás búrlivý a vášnivý mesiac plný lásky. Romantikou budete mať preplnený diár. Osudová schôdzka váš však čaká v druhej polovici mesiaca. Očakávajte pozornosť, náklonnosť, ale aj pár rozpačitých prekvapení. Zadaní Blíženci sa môžu pokojne zveriť milovanej osobe. Buďte k nej pozorní a milí. Potom sa váš vzťah vyhne všetkým veľkým krízam.

Rak

Hviezdy vám prajú viac ako inokedy, do popredia sa dostane množstvo úprimnosti, vášne a vyznaní. Váš milovaný bude mať oči len pre vás a spoločnou romantikou posilnite svoj vzťah. Potom ani prípadné klebety vás nebudú môcť zlomiť. Nezadaným flirt a ľahká komunikácia pomôže zabudnúť na bývalého partnera a prežité sklamanie.

Lev

Nádherný máj bude prebiehať v romantickom a zmyselnom tóne. Vo vašom okolí to bude prehustené milými a zvodnými osobami. Nenechajte si utiecť žiadnu príležitosť, podobné šance sa totiž neukazujú často. Frivolnosť však držte na uzde. Zadaní Levi sa musia vyhnúť zbytočnej žiarlivosti, ktorá určite nie je dôkazom zdravej lásky a vy by ste ľahko mohli stratiť dôveru svojho partnera.

Panna

Nájdite si nejaké hobby, je to najlepší spôsob ako prilákať k sebe partnera. Môže to byť tanec, fitness alebo nejaké kurzy. Nezadané Panny majú veľkú šancu stretnúť osudovú lásku. Zadaní začiatkom mesiaca vyriešia istý problém, zvyšok mája môžu očakávať viac komplimentov a zmyselnosti. Svoj vzťah tak dostatočne posilníte. Lásku vám môže naštrbiť len pýcha a neuvážená kritika.

Váhy

Zadané Váhy rozvinú skvelý vzťah aj napriek nedávnej výmene názorov. Nič nepríjemné sa vám nemôže stať, pokiaľ ide o pocity a vyznania. Vzťah určite okoreňte romantikou, komplimentami, nezabudnite ani na malý darček. Nezadaná Váha sa v polovici mesiaca zamiluje na prvý pohľad, láska bude nielen romantická ale aj ušľachtilá. Žiarlivosť nechajte v zabudnutí, pokojne sa dajte unášať len láskou.

Škorpión

Neskrývajte skutočný vzťah k človeku, ktorého skutočne milujete, povedzte mu to objatiami a srdcom. Koniec koncov, je oveľa jednoduchšie strácať, ako nájsť. Vsaďte na úprimnosť a jemnosť. Partnera zahrňte pozornosťou, nezabudnite mu urobiť príjemné prekvapenie  a všedný deň potom láska zmení na sviatok. Upustite od svojej povestnej nezávislosti a slobody.

Strelec

Pred Strelcom sa znenazdajky objaví stará láska z minulosti a vy budete musieť urobiť jednoznačné rozhodnutie. K vášmu máju samota rozhodne nepatrí. Nakoniec váš temperament nie je možné ignorovať, čo však neznamená že by ste ho mali zneužívať prílišnou prelietavosťou. Strelci, ktorí sú vo vzťahu si budú máj užívať plným priehrštím a môžu sa už teraz tešiť na nevšedné darčeky,

Kozorožec

V máji sa vynoria prechodné ťažkosti vo vašom osobnom živote. Je možné, že sa budete musieť na chvíľku stiahnuť do bezpečia samoty, popremýšľať o svojich pozíciách a pochopiť, akú osobu pri sebe potrebujete. Druhá polovica mesiaca už bude láske viac žičiť, sľubuje viac prekvapení a romantiky. Mnohé vylepší večera pri sviečkach alebo zmysluplné kultúrne aktivity.

Vodnár

Čaká vás emocionálny mesiac, v ktorom uvoľníte všetky svoje vášne a romantickú náladu. Musíte však zďaleka obísť tých, čo sledujú sebecké ciele v láske neprijateľné. Koncom mesiaca môžete spoznať staršieho človeka a v ňom aj výborného, úprimného priateľa. Zadaní Vodnári by mali zapracovať na vzájomnej dôvere, láska medzi vami je dostatočne silná. V tom prípade vám máj sľubuje nezabudnuteľné chvíle.

Ryby

Ryby čaká množstvo vzrušujúcich momentov v ich osobnom živote. Aj tí, ktorí sú osamelí, budú preladení na romantickú vlnu. V máji sa môžu stretnúť so svojim  budúcim partnerom bez obáv, že by šlo len o pascu vášne. Zadané Ryby by mali vsadiť na láskavé a úctivé chovanie voči svojmu partnerovi a vylúčiť nekompromisné debaty s hádavým tónom. Zvlášť si dajte pozor na emočné výbuchy.

Pridaj komentár