Magnet bohatstva

V časoch dlhotrvajúcej inflácie sa bežným ľuďom žije podstatne ťažšie. Hoci to nie je jednoduché, stále môžete vyskúšať silu symbolu bohatstva namiesto apatie, hnevu či nadávania na politikov a vládu

Čínsky znak Fu

Najpopulárnejším symbolom na prilákanie bohatstva je čínsky znak „Fu“, ktorý symbolizuje prosperitu a hojnosť. Tento silný symbol sa dá použiť rôznymi spôsobmi, aby ste do svojho života prilákali viac peňazí. Symbol Fu si môžete zavesiť vo svojej obývačke, kancelárii alebo v práci ako pripomienku zámeru vniesť do svojho života viac bohatstva a hojnosti.

Symbol predstavuje tiež Boha šťastia (Fu), ktorý je súčasťou šťastnej božskej trojice Fu, Lu a Šou (Bohovia šťastia, prosperity a dlhého života)

Okrem toho si môžete hovoriť mantry a afirmácie, ktoré sa zameriavajú na prilákanie bohatstva a zároveň držíte symbol Fu – to môže pomôcť zosilniť energiu týchto slov. Nakoniec môžete tiež nosiť malý prívesok so symbolom Fu ako potvrdenie jeho schopnosti pritiahnuť k vám finančný úspech. Bez ohľadu na to, akou cestou sa vydáte, používanie tohto silného symbolu určite pomôže zvýšiť šance na zlepšenie vašej finančnej situácie.

Nie je vhodné dávať symbol naopak a kdekoľvek. V niektorých prípadoch (nádrž na vodu, dvere, hrnce, pivnica, sklad, skriňa) si dajte obzvlášť pozor, ak nechcete, aby vám veci z príbytku odchádzali.

Optimálne je umiestniť tento symbol do oblasti bohatstva podľa učenia Feng-shui