Magický krém s malachitom

Skutočný drahokam pre vašu pleť 

Príroda je neustálou inšpiráciou pre kozmetické prísady, ale rastliny nie sú jedinými zdrojmi prírodných látok. Starovekí Egypťania objavili účinky malachitu dlho predtým, než tušili, čo je to antioxidant. Pred viac ako 5000 rokmi využili Egypťania na farbenie očných tieňov extrakt z malachitu.

Do bio krému zloženého z nevšedných a účinných ingrediencií som zakomponovala aj  extrakt z malachitu, ktorý chráni pokožku a vlasy proti agresii životného prostredia. Tento silný pohlcovač voľných radikálov podporuje bunkovú obranu, detoxikuje pleť, stimuluje glutačnú reduktázu, pôsobí na keratinocyty, podieľa sa na syntéze keratínu, zvyšuje množstvo kolagénu a elastínu v pokožke, má silný ochranný, revitalizačný a anti-age účinok.

Ďalšie účinky malachitu

Kto pracuje s drahými kameňmi, pozná jedinečné účinky malachitu. Vie, kam je potrebné kameň prikladať i to, že bez jeho pravidelného čistenia a nabíjania sa nezaobíde a to všetko vyžaduje čas. Svoje poznanie som vzácne výnimočne prepojila zakomponovaním malachitového extraktu do luxusného pleťového krému, čím sa jeho liečivé účinky znásobili.

Malachit je kameň obdarený veľkou liečivou mocou, je dôležitým ochranným kameňom. Ľahko pohlcuje negatívne energie a znečisťujúce látky, ktoré odoberá priamo z ľudského tela. Vstrebáva znečistenie plutóniom a chráni pred žiarením každého druhu. Mal by ho mať doma každý, kto žije v blízkosti jadrovej elektrárne alebo zdroja prírodnej rádioaktivity. Čistí elektromagnetický smog a je pevným putom spojený s prírodnými a božskými silami.

Malachit čistí a aktivuje čakry a umožňuje naladenie na duchovného sprievodcu. Na treťom oku podporuje vyvolávanie vízií a duchovného pozorovania, v oblasti srdca zas dáva rovnováhu a harmóniu. Pomáha pri prijímaní odkazov z budúcnosti. V duševne je rovine je malachit kameňom premeny. Pod jeho vplyvom sa dá prežiť oveľa intenzívnejší život. Neľútostne ukazuje, čo blokuje váš ďalší duchovný rast. Malachit vyťahuje hlboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, pretrháva nežiadúce putá a prekonané spôsoby jednania. Učí ako preberať zodpovednosť za vlastné činy, myšlienky a pocity. Uvoľňuje zábrany a povzbudzuje k prejavom emócií. Zvyšuje schopnosť vcítiť sa do myslenia iných ľudí, potláča ostýchavosť a podporuje priateľské vzťahy, dokáže preniknúť ku koreňom problému. Zvyšuje intuíciu a vhľad. Lieči duševné problémy, zmierňuje dyslexiu. Posilňuje schopnosť vstrebávať a spracovávať informácie. S jeho pomocou dokážete lepšie pozorovať okolie a ľahšie porozumieť zložitým javom.

Na solar plexe umožňuje dôkladné duševné uzdravenie. Uvoľňuje negatívne skúsenosti a staré traumy, vynáša na povrch potláčané myšlienky, vracia schopnosť hlbokého dýchania, uvádza do rovnováhy srdečnú a pupočnú čakru a zlepšuje schopnosť vnútorného vhľadu, lieči emócie.  Malachit sa dá použiť aj pri skúmaní vlastného vnútra. Podnecuje snívanie a vyvoláva živé spomienky.

Liečebné využitie

Malachit je mimoriadne všestranný liečivý kameň. Zvlášť užitočný je pri potláčaní kŕčov (i menštruačných). Rezonuje so ženskými orgánmi a lieči ich nerovnováhu. Znižuje krvný tlak, lieči astmu, artritídu, epilepsiu, zlomeniny, opuchy kĺbov, patologické výrastky, nevoľnosť pri cestovaní, závraty, nádory, zrakový nerv, podžalúdkovú žľazu, slezinu a prištítne telieska žľazu. Uvádza do súladu DNA a bunkovú štruktúru. Zlepšuje činnosť imunitného systému. Podporuje odbúravanie jedovatých látok v pečeni, znižuje okyslenie tkanív.

Magický krém pri pravidelnom používaní omladí, vylieči a zrevitalizuje pleť. Okrem toho ho zľahka možno nanášať do oblastí čakier. Takto dokonale a komplexne využijete výnimočný krém spolu s mocnými vlastnosťami malachitu.

dav

Pridaj komentár