Magické upratovanie príbytku

Je čas predsviatočného upratovania, ktoré môžete zaujímavo a magicky vylepšiť.

Nie vždy sa nám darí, ako by sme chceli. Môžu byť za tým negatívne energie v príbytku, nakoniec doma sa vždy toho deje veľa a občas sme aktérmi aj prudších hádok. Niekedy i návštevy zanechajú v priestore negatívne energie, hoci nedošlo k žiadnej výmene názorov. Máte čosi, čo oni nie, šíp závisti bol vystrelený a bude vám komplikovať život.

Aby ste zmenili energiu svojho príbytku, musíte pre to niečo urobiť, samé sa to totiž neuprace a vždy začnite umývaním podláh.

Ako magicky umývať podlahu

Vo všeobecnosti je umývanie podláh jednoduchým a magicky kreatívnym spôsobom energetickej očisty priestoru.

  1. Začnite tým, že si zozbierate svoje obľúbené esenciálne oleje alebo bylinky, ktorým dôverujete (levanduľa, rozmarín, šalvia, citrón).
  2. Pred začatím umývania podlahy ju dôkladne pozametajte alebo povysávajte, aby ste odstránili všetky fyzické nečistoty. Už toto začína meniť energiu príbytku.
  3. Pri príprave umývania podlahy sa zamerajte na svoj zámer vyčistiť priestor. Predstavte si, že negatívna energia je nahradená pozitívnou a pulzujúcou energiou. Môžete tiež povedať modlitbu alebo afirmáciu na posilnenie zámeru.
  4. Naplňte vedro vodou a pridajte niekoľko kvapiek zvoleného esenciálneho oleja (olejov) alebo hrsť vybraných byliniek. Miešajte zmes jemne v smere hodinových ručičiek, aby sa zložky zmiešali.
  5. Začnite v najvzdialenejšom rohu domu a nalejte malé množstvo umývacieho prostriedku na podlahu. Použite mop, handričku alebo čistiacu kefu na rozotretie tekutiny po podlahe. Počas práce majte svoj zámer zameraný a vizualizujte si priestor, ktorý sa očisťuje.
  6. Pokračujte v umývaní celej podlahy, prechádzajte z jednej miestnosti do druhej, kým nevyčistíte celý dom. Venujte zvláštnu pozornosť rohom, dverám a oblastiam, kde sa môže hromadiť energia.
  7. Po dokončení umývania podlahy môžete použitú umývaciu vodu zlikvidovať mimo domu alebo do odtoku. To symbolizuje uvoľnenie a odstránenie negatívnej energie.
  8. Nezabudnite po použití vyčistiť mop, handričku alebo kefu, aby ste zabránili prenášaniu negatívnej energie do iných priestorov. Môžete ich prepláchnuť v slanej vode.

Kúzelné recepty na umytie podlahy

Harmanček: Prosperita a všeobecné šťastie

Nedeľa je Deň slnka. V nedeľu ráno uvarte 3 polievkové lyžice sušeného  harmančeka v 3 litroch vody. Harmanček má byť vo vode od začiatku. Keď voda začne vrieť, znížte plameň a nechajte vrieť, kým sa voda nevyparí na polovicu. Po vychladnutí preceďte a pridajte do vedra s harmančekovým esenciálnym olejom. Môžete pridať aj bazalkový esenciálny olej.

Voda vzkriesenia: Najmocnejšia domáca mágia

Pridajte ju do vedra, no môžete ňou aj kropiť priestory, optimálne rozprašovačom,  aby ste oživili priestor, vykúzlili božské sily, požehnali svoje financie a zarobili viac peňazí. Na vytvorenie magického vodného vzkriesenia potrebujete ružu z Jericha. Stačí dať ružu z Jericha do misky s vodou v piatok, keď Mesiac pribúda. Obyčajná voda z vodovodu vám pomôže, ešte lepšie je doniesť si pramenitú vodu, pretože zvyšný postup je skutočne jednoduchý.

Ocot – Ochrana a odstránenie kliatby

Jablčný alebo vínny ocot majú dokonca liečivé vlastnosti a odpudzujú choroby. Chránia pred nebezpečenstvom a katastrofou, ak ho skombinujete s čiernou soľou. Rozbíja škriepky a odstraňuje kliatby.

Fantázii sa medze nekladú, môžete použiť aj iné bylinky (napríklad odvar z kôpru) Odvar dolejte potrebným množstvom obyčajnej vody s klasickým čistiacim prostriedkom, ktorým bežne umývate podlahy.