Magické pošeptanie

Dlhšie pretrvávajúce problémy a životnú smolu ľudia automaticky pripisujú len prekliatiu, urieknutiu či čiernej mágii a na vine sú podľa nich iní 

O čo ide

Magické pošeptanie môže vzniknúť vedome i nevedome. Môže ho urobiť mág tak, že ak prechádza okolo človeka, za jeho chrbtom pošeptá určité slová. Často sú to špeciálne kúzelné formulky podobné kliatbe. To potom v človeku zrazí energiu a môže mu privodiť telesné i duševné trápenie. Toto kúzlo jednoznačne pochádza len zo súčasného života, nie je natiahnuté z minulých životov.

Mnohé magické pošeptania môžu pretrvávať i dlhé roky, v istých prípadoch i celý život. Závisí na dotyčnom človeku, ako ochotný je na sebe pracovať, oslobodiť sa od takýchto deštruktívnych účinkov a koľko lásky chce venovať sebe samému. Magické pošeptania môžu nevedome urobiť aj bežní ľudia. Ak niekoho nemôžeme vystáť, tak za jeho chrbtom šepneme: „Ty hlupák!“ alebo „ty blbá krava!“ či dokonca „skap, nech ťa trafí šľak!“

Najhoršie je, že človek môže aj sám sebe spôsobiť magické pošeptanie, netreba viniť z neho len iných. Stáva sa to ak niečo robíte a nedarí sa vám práca, vtedy vykríknete v hneve“ „ja som teda hlupák,“ alebo „aby to čert vzal!.“ Týmto vždy dávate energiu nízkym bytostiam a magické pošeptanie sa stalo zlým zvykom množstva ľudí. Sami vidíte, že mágia sa dá ľahko robiť úplne nevedome, negatívne následky pocítite tiež a nebudete ušetrení. Jednoznačný rozdiel magického pošeptania a počarovania neexistuje. Oboje sa vyriekne, jedno nahlas a druhé potichu. Na energetickej rovine rozdiel už však je.

Zlá energetika človeka

Tí ľudia, ktorí sú energeticky oslabení, nikdy si nečistili čakry a auru, môžu rýchlo pocítiť zlé následky. Magické pošeptanie zrazí energiu, čo vedie k vzniku dier v aure, k náchylnosti k nešťastiu, chorobe i k posadnutiu. Zvlášť ohrození sú tí, ktorí nemajú dostatočnú energetickú ochranu, čo sa nemajú radi a aj tí, čo sami seba poškodzujú rôznymi závislosťami, deštruktívnymi zvykmi a vzorcami chovania. Magické pošeptanie ohrozuje i tých, čo svojimi činmi, slovami a myšlienkami škodia ostatným a vôbec nevedia odpúšťať. Vďaka svojmu jednaniu sú tiež napadnuteľní.

Bohužiaľ, väčšina ľudí sa nachádza v zlom energetickom stave a len veľmi málo z nich si uvedomuje, aké následky môže mať deštruktívny štýl života. Sedavý a konzumný typ života, sledovanie negatívnych správ a filmov, prevaha spracovávaných nezdravých potravín v strave, množstvo užívaných liekov, takmer žiaden či minimálny pohyb a plytké dýchanie si vyberá krutú daň. Je naivné si myslieť, že vás toho zbaví čistenie cez televíznu obrazovku, sami musíte vyvinúť dostatočnú chuť k zmene svojho života.

Páchateľ nie je ušetrený

Podľa vesmírneho zákona príčiny a následku ten, čo magické pošeptanie vytvoril inému, tiež neostane ušetrený od následkov. Jeho aura zoslabne, objavia sa v nej trhliny a diery a dokonca sa k nemu môžu pridružiť deštruktívne entity. Ak niekto inému nadáva, škodí najmä sám sebe. Profesionálny mág je schopný zdanlivo lusknutím prstov osud poraziť, lebo svoje viny môže naložiť na iného človeka či cez temné kúzlo ho dať mimo priestor a čas. Skôr či neskôr vyjdú jeho činy na svetlo a predložia mu nepríjemný účet. Vždy teda pykajú aj tí, čo zlo spískali.

Pri uvedomení, čo ste spáchali nerozvážnym slovom sa môžete brániť: „ja som to tak vôbec nemyslel, vykĺzlo mi to v hneve a reálne by som ani muche neublížil!“ Problémom je, že energia sa nikde nestratí. Čo do sveta vypustíme, to sa nestratí. Čas tiež nemožno vrátiť späť. Jedno môžete urobiť vždy – úprimne odpustiť sebe, uzatvoriť negatívnu situáciu v pokoji a odpustiť každému, čo s tým mal do činenia. Ak to vidíte ako ponaučenie i šancu na svoj rast, môžete dokonca takýmto ľuďom poďakovať za spôsobenie negatívnej situácie. Takto si liečite karmu i seba a svet.

Ako sa očistiť

Celkom určite pomôže ak si nájdete pokojné miesto a čas. Predstavte si osobu, ktorej ste i nevedome urobili magické pošeptanie a pošlite jej energiu vo farbe dúhy s prosbou o odpustenie „mrzí ma to.“ Dotyčnú osobu by ste mali vidieť žiariť, určite vašu prosbu neodmietne a ospravedlnenie prijme. Nezáleží na tom, ako ďaleko býva a dokonca ani na tom, či žije alebo už nie. Oslobodíte sa od viny, ktorá vás možno dlho gniavi. Ak sa vám to na prvý krát nepodarí, urobte to viac krát.

Aby ste sa oslobodili od podobných deštruktívnych zvykov, musíte si ich byť vedomí, potrebujete ochotu sa zmeniť ale aj pevnú vôľu. Účinná je modlitba i špeciálne mantry. Netreba zabúdať na čistenie čakier a aury, teda celej svojej energetiky. K tomu vám najlepšie pomôžu čistiace aurové oleje.

Pridaj komentár