Magická vanilka

Vanilka je kráľovná magických vôní a zároveň jednou z najobľúbenejších ingrediencií cukrárov 

Vanilka – veľká čarodejka

Je to určite jedna z najštandardnejších vôní vonných sviečok i telových krémov, parfumov, balzamov na pery a pod. Jej chuť je nevyhnutná pre rôzne dezerty, čokolády či zmrzlinyVanilka je jedno z najdrahších korení a v dávnych dobách si mohli dovoliť len bohatí jej magickú vôňu a chuť. Expanzívna a mocná sila vanilky však neprekvapuje žiadneho čarodejníka, ktorý ovláda svoje remeslo. V starých kúzelníckych knihách je vanilka vždy jednou z hlavných zložiek kúziel lásky, zmyselnosti, zvádzania, pokoja, snov, šťastia a dobrého podnikania.

Pár magických tipov

Prášok šťastia: Vytvorte zmes s práškovou vanilkou, bielym cukrom a uložte ju do peknej, čírej sklenenej nádoby. Dajte ju do okna a potom pritiahne do vášho príbytku šťastie, pokoj a náklonnosť.

Telový peeling príťažlivosti: Rovnakou zmesou urobte peeling tela, po kúpeli nechajte pokožku prirodzene uschnúť, vezmite lyžicu škorice a posypte svoje telo. To podporí vašu pozitivitu, šťastie a lásku k sebe tak, že k vám pritiahne ľudí rovnakých vlastností, ideálne v dňoch  Splnu a Novu mesiaca. Ak chcete, aby bolo kúzlo ešte jednoduchšie, pridajte do kúpeľa prírodný vanilkový extrakt, zapáľte sviečku, vložte do úst kocku cukru a relaxujte.

Milostný prášok: Dajte dohromady tieto prísady a nechajte svoj milostný život žiariť ako diamant: Klinček, okvetné lístky ruží, vanilka, biely cukor, práškový koreň fialky a zázvor. Všetky ingrediencie vložte do červeného vrecúška a dobre ho uzatvorte. Vrecúško noste pri sebe. V čase Novu a Splnu mesiaca potrite červenú sviečku škoricovým olejom, zapáľte a v mysli si podrobne predstavte človeka, ktorého chcete mať po svojom boku. Nemal by to však byť konkrétny človek, to by už šlo o manipuláciu, ktorá by sa vám mohla škaredo vypomstiť.

Šťastie v podnikaní: Kúsok našuchorenej bavlny namočte do vanilkového éterického oleja, posypte škoricou a prípadne 3 kvapkami éterického oleja bazalky.  V obchode umiestnite bavlnu pod pokladňu a kúzlo postupne naberie svoju silu.

Rýchle šťastie: Do rúk vložte trochu škorice a vanilky a pevne zatlieskajte rukami. To isté môžete dať do vášho obľúbeného nápoja. Stačí pridať škoricu, vanilku a urobiť pohárom niekoľko krúživých pohybov v smere hodinových ručičiek, potom nápoj popíjajte s predstavou šťastia.

Dôležité upozornenie: pri týchto kúzlach musíte používať pravú vanilku, nie jej umelú náhradu. Rovnako aj vanilkový extrakt musí byť originálny, nie umelá aróma.

Pridaj komentár