Magická bazalka

Starí Gréci hovoria, že bazalka pomáha stabilite domova a zdravej rodine. Preto v Grécku nenájdete starší dom, v ktorom by chýbala bazalka. Na schodoch, balkónoch, v obývacích izbách vládne takmer všade bazalka.

Požehnanie bazalky

Bazalka prináša požehnanie pre každého v dome a vypudzuje nechcených duchov viac než ktorákoľvek iná bylina. Kresťanská cirkev používa bazalku pri slávnosti na výrobu Svätej vody. Používa sa v jednom z najväčších sviatkov kresťanstva, každý rok 6. januára na sviatok Troch kráľov. Dokonca existuje blahoslavená „veľká svätá voda“, ktorá sa používa v rituáloch na čistenie,  vyhnanie démonov a privolanie všetkých požehnaní. Všeobecne sa používa v kúzlach na zlepšenie najlepších úmyslov pomocou požehnaní a pritiahnutie všetkého dobrého.

Bazalka poslúži vo všetkých kúzlach zameraných na ochranu, exorcizmus, pritiahnutie peňazí, zlepšenie alebo získanie novej práce, v kúzlach krásy, lásky, zdravia a čistoty ducha.

Živá rastlina je veľmi častým darom pre novomanželov, aby im priniesla skutočnú lásku a šťastie vo všetkých aspektoch života. Bazalka je kľúčová ingrediencia pre najpriaznivejšie kúzla, ale nepovažuje sa  za katalyzátor. Jej účinok je jemný, nie tvrdý a okamžitý.

Bazalku v kúzlach by ste mali vyskúšať v piatok (a nedeľu). Ak ste dostatočne trpezliví a použijete ju každý piatok po dobu 3 mesiacov, dobré zmeny v živote si určite všimnete. Ruky si pretrite čerstvou bazalkou a potom ich privoniavajte   aby ste prebudili pamäť. Vypite čaj z bazalky, aby chcete mať sladké a prorocké sny.

Bazalka sa spája s Venušou a jej planetárnymi vplyvmi. Vetvičku bazalky určite vyskúšajte, keď je Venuša v Býkovi alebo vo Váhach.

Ak použijete bazalku s najlepšími úmyslami, vaše kúzla budú nečakane úspešné.

Pridaj komentár