Mágia vavrínu

Posvätné byliny sa v mágii používajú už mnoho storočí. Apolón je patrónom mágie, ako i jeho sestra Artemis. Apolón je spájaný s magickou silou Slnka a Artemis s magickou silou Mesiaca. Apolónova pomoc spočíva v uzdravení, pri zvrátení kliatby, v láske a za každé požehnanie. Verí sa, že mocná sila Apolóna pomáha vyhnať zlých duchov aj negatívne kúzla. Vavrínové listy sú plné energie Slnka. Obsahujú v sebe aj kreatívnu, čistiacu a jasnovidnú energiu.

Hovorí sa, že Pythia, najväčšia kňažka boha Apolóna žuvala bobkové listy, aby komunikovala s mocným Apolónom a požiadala ho o radu a proroctvá. Môžete urobiť tak aj vy.

Dlho predtým žilo v jaskyni temné stvorenie, dračí démon Python, ktorý desil oblasť Delphi. Apolón zabil Pythona a vykonal bohoslužbu vďaky na mieste ovládanom temnou silou. Tam, kde temnota vládla a spôsobovala strach a teror, Apolón tmu obrátil na Svetlo a vo vnútri jaskyne vykonala najvyššia kňažka najposvätnejšie rituály. Práve preto listy vavrínu majú toľko sily pri obracaní negatívnych a temných síl. Vyčarujú silu Slnka a duchov Svetla.

Bobkový list môžete použiť v mágii lásky, pri získaní prorockých snov, úspechu, na očistu, vyhnanie zla aj uzdravenie.

Kúzlo pre prorocké sny

Ak chcete mať prorocké sny, napíšte svoju otázku, na ktorú chcete odpoveď na čistý biely papier a nechajte ho položený vedľa postele. Potom vypite šálku slabého bobkového čaju a choďte spať. Vaša otázka bude zodpovedaná. Keď spália niektoré listy, aby si uctili právomoci Proroctva, ktoré ste dostali.

Odstránenie zlej energie

Spaľujte každý deň ráno, hneď po prebudení jeden alebo dva bobkové listy a vizualizujte si seba a svoj príbytok jasný a plný svetla. Možno sa vám zachce na pár sekúnd modliť či spievať, alebo inak vyjadriť vďačnosť. Nebráňte sa a urobte to. Keď pálite bobkové listy, obrátite negativitu na dobré a vľúdne energie. Trvá to len pár sekúnd, ale toto mocné kúzlo posilníte, ak ho budete robiť 7 dní po sebe. Je lepšie vykonávať kúzlo v ubúdajúcom mesiaci, ale robte ho vždy, keď máte pocit, že chcete obnoviť pozitívnu energiu svojho domu či bytu.

Vyskúšajte

Bobkové listy privolávajú kreatívne sily Slnka, a tým pomáhajú plniť vaše sny. Bobkový list sa používa v kúzlach šťastia a úspechu, ale aj v kúzlach prianí. Vyskúšajte a uvidíte. Posilnené kreatívne sily Slnka vyvoláte ak svoje priania napíšete magickým atramentom pomocou dračej krvi (prášok zo živice dračia krv), ktorá má kreatívne ohnivé magické vlastnosti. V tom prípade píšte: „Moja láska si ma nájde“ alebo „Zlepšujem sa v športe“ alebo skúste “Mám viac inšpirácie“ či „V podnikaní sa mi skvele darí.“

Keď napíšete na list svoje prianie, bezpečne ho spáľte. Pri spaľovaní nahlas povedzte: „Oheň slnka, splň prosím moje želanie!“ Potom vyslovte nahlas svoje napísané prianie a kúzlo je hotové. Zatvorte oči na pár sekúnd, predstavte si svoje splnené prianie, žite so svojím želaním a vyfúknite popol mimo váš domov, aby vietor prijal vaše želanie a urobil z neho súčasť vesmíru. Toto kúzlo patrí do Ohňovej mágie a jeho maximálny účinok je v nedeľu.

Pridaj komentár