Mágia cukru

Cukor je síce nepriateľ zdravia, no predsa ho nemožno zatracovať. Pomôže tam, kde by ste to nečakali 

Cukor je rastlinný extrakt z cukrovej trstiny alebo cukrovej repy a okrem svojej chuti a kalorickej hodnoty, ktorá hrala historickú úlohu pri udržaní života, je to magická pomôcka, ktorá sa používa na prilákanie čohokoľvek potrebného do života.

Sladké rituály

V mágii existuje množstvo prísad, ktoré sú využívané s cieľom prilákať lásku alebo peniaze, či dokonca úspech. Niektoré ingrediencie sú exotické, niektoré bizarne jednoduché a niektoré tak čudné, že aj keď sa vám podarí ich získať, nie ste si istí, čo vám to môže priniesť.

A potom je tu cukor. Obyčajný, biely, krištáľový a vcelku lacný. Jeho úloha v magických rituáloch je nenahraditeľná. Používa sa už tisíce rokov a bude sa používať stále. Navyše tento sladký magický poklad má tiež notoricky známe právomoci. Okrem prilákania bohatstva alebo povedzme dobrej povesti sa často používa i na prilákanie bytostí alebo energií. Môžete ho pridať do svojho čarodejníckeho mixu, alebo ho jednoducho spáliť.

Vyskúšajte

Dôležité je načasovanie rituálu. Počas pribúdajúceho mesiaca (obdobie od Novu do Splnu) 7 dní po sebe páľte cukor na malom drevenom uhlíku v kovovej kadidelnici či priamo na sporáku. Kým cukor horí a jeho dym vás obklopí, povedz nahlas: „Tak sladký ako cukor môže byť, som očarujúca a priťahujem všetko, čo chcem byť.“

V jasnom zámere a sústredení si predstavíte vytúženého muža (ženu), bohatstvo, moc, krásu, príťažlivosť, je to len na vás. Ak potrebujete napríklad viac peňazí, prvé pálenie cukru posilní vaše kúzlo a každým ďalším sa jeho sila bude zvyšovať. Z vašej strany je potrebná trpezlivosť, kontrola myšlienok a svojho cieľa. Na pochybnosti tu nie je priestor. Zvyknite si celý rituál zopakovať vždy, keď mesiac pribúda a vaše priania sa budú postupne plniť.

Cukor sa používa v magických rituáloch a kúzlach: na privolanie lásky, priateľov, peňazí, na zvýšenie svojho postavenia v práci či propagácie, dobrej povesti ale aj príťažlivosti a atraktivity či na ukončenie nepríjemných hádok a sporov.

Jednoducho si vyberte jasný zámer (nie všetko naraz) a samozrejme dbajte na bezpečnosť pri spaľovaní cukru.

Pridaj komentár