Luxusné sérum s cédrovým olejom

Sibírsky céder je priam zázračnou zásobárňou unikátnych látok, ktoré človeku prospievajú nielen zvonku ale i zvnútra 

Nedávno som z recesie vyskúšala natrieť tento olej samotný na pleť a výsledkom som bola viac ako prekvapená. Tieto skúšky môžete robiť, ak ste doma samé. Olej na pleti je logicky mastný a medzi ľudí takto ísť určite nemožno.

Preto som cédrový olej zakomponovala do luxusného pleťového séra, kozmetiku rada vrstvím a pleť potrebuje kvalitnú výživu celoročne. Cédrový olej je jedinečný obsahom množstva esenciálnych kyselín, vďaka ktorým efektívne odvádza z tela rádionuklidy, ťažké kovy i ďalšie toxíny. Je najsilnejším zdrojom vitamínov A, B, D, E, F. Priaznivo pôsobí nielen pri rôznych ekzémoch a mnohorakých kožných problémoch, ale i pri onkologických ochoreniach zastavuje bujnenie. Ako jediný obsahuje aj hormón šťastia, ktorý pohladí dušu a dodá vnútornú silu a do séra som už nepridávala žiadny prírodný esenciálny olej kvôli vôni, hoci viem, že ak žena otvorí krém, ihneď do neho takmer zaborí nos. Pokojne to robte ďalej, skúšajte hlavne krémy plné ťažkej chémie z pultov predajní, pátrajte po vôni – bude vám najskôr pripomínať čistiaci prostriedok na umývanie riadu……

V tomto sére nechýba ani kvalitná vodná zložka z révovej šťavy doplnená o púštnu ružu pre solídnu hydratáciu, aktívne látky na spevnenie pleti vrátane kyseliny ferulovej a mnohé ďalšie pleťové maškrty.

Sérum ocenia najmä mestské žienky, kde je ovzdušie ekologicky značne zaťažené. Nie je predpoklad, že to v budúcnosti bude lepšie…..

dav

Pridaj komentár