Kvantové liečenie

Kvantovanie je najúčinnejšou liečebnou metódou súčasnosti. Nepotrebujete mať žiadne iné liečiteľské kurzy, viete si pomôcť sami, ak ovládate jeho techniku. Stačí sa mu venovať pár minút denne a výsledky sa dostavia.

Kvantové liečenie: 5,-€ x počet dní

Kurz kvantovania: 150,-€ (v cene kurzu nie sú písomné materiály)

Kvantové kódy zdravia: 50,-€

Objednávky: vesti@vesti.sk, 0907 565356

 

Kurz: Kvantová technika

Kvantová technika je iná ako ostatné liečebné metódy. Nepoužíva sa len na odstránenie zdravotných problémov, ale i na zmenu okolia, situácií a reality. Dokonca môže odstrániť blokujúce energie, ktoré komplikujú život a neviete o nich. Stačí len vedomá snaha a potreba riešiť konkrétny problém

  • Metóda 2 bodov, brány a triangulácia
  • Čisté vedomie
  • Nastavenie zámeru
  • Cestovanie v čase
  • Preprogramovanie DNA
  • Práca v akáši
  • Uzdravenie a zmena reality
  • Kvantovanie v praxi

Po kurze si poradíte so všetkými disharmonickými energiami, únavou, nespavosťou, problémami s učením, s neistotou, strachom, úzkosťou, depresiou, väčšinou alergií, bolestí, s ťažkými vzťahmi, s negatívnymi zónami v priestore, ale aj s privtelenými dušami, entitami a parazitmi, s nevyriešenými blokmi, traumami z minulých životov a karmou.

Kvantové kódy zdravia

Veľmi užitočnou zručnosťou pri liečení je naučiť sa nájsť a liečiť traumy pamäti tela. Keď telo utrpí ťažké traumy, často si vyvíja traumy pamäti tela. Vždy, keď sa telo dostane späť do polohy, v ktorej utrpelo traumu, prechádza do stavu strachu. Toto je často problém s rôznymi problémami (spánok, stresu, sedenie v zubárskom kresle, atď). Kódmi sa odstráni pamäť pôvodnej traumy. Prečítate potrebný kód (skratku). Týmto spôsobom vložíte do tela konkrétny informačný systém.

Môj príbeh – kvantovanie namiesto operácie

Dlhé roky som veľa pracovala na počítači. V r. 2018 to zašlo tak ďaleko, že hoci na dôchodku, trávila som 25 dní z mesiaca prácou na počítači a mala len minimum času na nevyhnutné potreby bežného života. Cítila som, že vidím horšie, preto som musela ukončiť viaceré zmluvy.

V januári 2019 očný lekár vyriekol hrozivú diagnózu sivého zákalu. Na jesennej kontrole zákal zas postúpil a jediným riešením bola operácia. Aj dovtedy som sa stravovala zdravo, pridala som len viac vitamínu B, C, omega kyseliny a v tomto roku aj kvantovanie, zamerané viac na odstránenie zákalu. Kvantovaniu som sa venovala 1x denne, pár minút večer. Po mesiaci som si všimla, že vidím lepšie a o pár dní som mala znova kontrolu u očného docenta.

Táto kontrola je časovo náročná a precízna, trvá 2-3 hodiny. Jej výsledok bol pre mňa ohromujúci. Docent sa ma opýtal: „Čo ste robili? Vy už zákal nemáte!“ Pán docent vie, čomu sa venujem, napriek tomu bol nesmierne udivený, pretože niečo také sa mu za dlhoročnú prax stalo po prvý krát. Moja odpoveď? „Kvantovanie.“

Kvantovaniu ďakujem za zázrak. Nikdy som o ňom nepochybovala, vedela som, že prinesie výsledky. Viera nestačí, vo viere sú totiž aj pochybnosti. Úžasné na kvantovaní je, že vôbec nemusíte vedieť, kde na tele máte akupunktúrne body orgánov, nemusíte mať medicínske vzdelanie, dokonca ani žiadne kurzy na liečenie energiou. Stačí poznať len princíp kvantovania a potom už len trpezlivo a pravidelne kvantovať. Na začiatku možno 5 – 7 minút, neskôr sa bude tento čas skracovať.

Pridaj komentár