Kúzlo prianí s jablkom

Jablko je už od staroveku považované za veľmi významné ovocie. Jabloň je strom, ktorého ovocie poskytuje silu poznania a víťazstvo dobra nad zlom 

Rituál

Samotné jablko má veľkú moc. Vezmite jablko a rozrežte ho cez jeho stred a budete prekvapení, pretože nájdete pentagram ukrytý v tomto ovocí. To je dôvod, prečo starí Gréci spájali jablko s Venušou, bohyňou a planétou. Obežná dráha Venuše v priebehu piatich po sebe idúcich horných konjunkciách obkresľuje úplný  pentagramový symbol. A to je dôvod, prečo židia spájali jabloň s plodmi múdrosti a víťazstva dobra nad zlom, pričom horné body pentragramu predstavujú dobro, spodné zas jeho dualitu – zlo. To je dôvod, prečo je jablko tak široko používané v mágii. Drží v sebe silu múdrosti.

Sila veľmi jednoduchého a pritom účinného kúzla tkvie v tom, že do krásneho, umytého a nepoškodeného jabĺčka vyrežete symbol toho, po čom túžite. To môže byť srdce, ak si želáte lásku, alebo môžete na ňom dokonca napísať skutočné slovo „Láska“. Ak ste dosť talentovaní, môžete dokonca napísať vetu „chcem 1000 €“ alebo  „som krásna“, „som šťastná“ alebo dokonca „som čarodejnica.“ Úplne dokonalé to je, ak slová do jablka vyrežete rituálnym nožom atham, ktorý bežne nepoužívate v kuchyni.

Čokoľvek čo chcete, aby sa prejavilo vo vašom živote, môže byť vyrezané na krásnom jablku. Keď napíšete nožom vaše prianie, jablko začnite jesť v smere hodinových ručičiek a plne sa sústreďte na to, čo si želáte. Vedome kontrolujte svoje myšlienky, tie by nemali byť rozlietané, či plné pochybností. S každým sústom, ktoré zjete, dostávate to, čo si želáte. Keď ste zjedli jablko, vaše želanie sa už stalo realitou vo vás.

Keď skonzumujete jablko, môžete ohryzok zasypať zemou, alebo ho môžete len hodiť na zem, nikdy ho neodhoďte do odpadkového koša, ale do pôdy .To, že zvyšok jablka je pohltený v zemi alebo leží na nej, vyvolá silu prírody, aby prejavila vašu túžbu. Nájdite si pár minút na to, aby ste si predstavili svoje prianie. Pamätajte prosím vždy, že pri vizualizácii by ste mali vidieť seba samých, že už máte to, po čom túžite. Vizualizujte si napríklad šťastný život v manželstve, alebo ako si užívate bohatstvo, hojnosť, úspech, zdravie či dobrú prácu. Toto kúzlo je veľmi silné.

Pridaj komentár