Krém s kaviárom – regenerácia pokožky, účinnosť a luxus

Proteíny kaviáru účinne vyživujú kožné bunky pri regeneračných procesoch.

Regeneračné procesy unavenej a predčasne zostarnutej pleti sú teraz aktuálnejšie a efektívnejšie. Pleť má v kréme s kaviárom silného spojenca v boji proti starnutiu; pomáha obnoviť všetky prirodzené prvky potrebné pre žiarivú, zjemnenú a regenerovanú pokožku – najmä tú, ktorá stráca elasticitu.

Kaviár má mimoriadne energetické zdroje udržať vývoj a výživu nového embrya. Na základe bohatstva živín a esenciálnych látok bola vyvinutá nová účinná látka. Extrakt z rybích ikier pre regeneráciu kožných buniek a ošetrenie pleti spája  účinnosť, luxus a sofistikovanosť dohromady. Kaviárový extrakt je obohatený o glykosaminoglykány (chondroitín sulfát a kyselina hyaluronová) a glykogen, oba morského pôvodu, čo predstavuje jedinečnú morskú zmes, ktorá je skvelá pre starostlivosť o pokožku. Bielkoviny a nutričné prvky sú využité kožnými bunkami v procese obnovy. Čo je potom vhodné pre opravu pokožky pri nočných ošetreniach, kedy prebieha regenerácia na najvyššej úrovni. Vďaka významnému obsahu minerálnych látok a oligoprvkov, dodáva drahocenné zložky životne dôležité pre výživu a regeneráciu kožných procedúr.

S kaviárom je pleť zásobená výživnými látkami, všetkými potrebnými prvkami, plus energiou k ich spracovaniu. Regeneračné procesy unavenej a predčasne zostarnutej pleti sú omnoho účinnejšie. Pokožka má tak silného spojenca v boji proti agresívnym procesom starnutia, ktoré sa v pokožke odohrávajú; pomáha obnoviť stav prírodných prvkov potrebných pre rozjasnenú, upokojenú a zjemnenú pokožku.

Krém samozrejme obsahuje ďalšie fantastické ingrediencie – kvetový hydrolát, morský kolagén, výnimočné oleje, extrakty, minerály a vitamíny, farbu získal vďaka asthaxantínu, najsilnejšiemu antioxidantu.