Kráľovský krém krásy

Svoj názov má krém oprávnene vďaka obsahu vzácnych ingrediencií:

Extrakt Tremelly svojim účinkom hravo zatieni toľko ospevovaný hyalurón. Čínske ženy Tremellu stáročia používajú na udržanie hydratovanej, hebkej a pružnej pokožky. Tremella má aj protizápalové a antialergické vlastnosti, ktoré bránia periférnej cievnej degenerácii,  čto napomáha udržať krvnú cirkuláciu vo všetkých vrstvách kože.

Kapacita Tremelly udržať vodu v pokožke má neuveriteľne 500 krát väčšiu schopnosť  ako dokáže kyselina hyalurónová a glycerín. Pravidelná aplikácia extraktu z Tremelly počas 4 týždňov jednoznačne zlepšuje schopnosť udržať objem vody v koži a jej vrstvách.

Ďalšie poklady pre pleť

Z dôležitých minerálnych látok sú v Tremelle najviac zastúpené železnaté, sodné, draselné a vápennaté soli. Tiež je v nej prítomný dôležitý vitamín D a selén. Vzácne aminokyseliny v zostupnej koncentrácii: alanín, leucín, valín, glycín, serín, kyselina asparagová, glutámová kyselina, cysteín, izoleucín, metionín a treonín tiež rýchlo prispejú k dokonalej kráse. Tremella je len jednou zložkou tohto kráľovského krému krásy, nechýba broskyňový olej, pracaxi olej, slamienkový hydrolát a množstvo jedinečných ingrediencií, o ktorých sa na vašich etiketách od krémov nedočítate. Preferujem čisté prírodné produkty a je škoda takýto poklad vylepšovať akoukoľvek vôňou. Pre žienky, ktoré rady všade strkajú nos – áno dôkladne ovoniavajte krémy v predajniach a zacítite vôňu saponátu, ktorý vašu pleť postupne zničí……

Ďalšie vzácne ingrediencie, ktoré obsahuje s ničím neporovnateľný krém:

Pracaxi – brazílsky olej krásy a zdravej pleti

Pracaxi olej sa získava zo semien vždy zeleného stromu, ktorý rastie vo vlhkých a slnečných oblastiach amazonského dažďového pralesa Južnej Ameriky. Olej je 100% čistý a prírodný, panenský a nepodlieha žiadnemu chemickému ošetreniu. Rýchlo sa vstrebáva, je hodvábny a hladký na dotyk. Má mimoriadne kozmetické, terapeutické a hojivé vlastnosti.

Vďaka svojim silným antibakteriálnym a protizápalovým vlastnostiam sa používa na zníženie výskytu jaziev alebo rôznych podráždených oblastí pokožky. Dokáže liečiť rosaceu, psoriázu, ekzémy alebo iné kožné problémy, ktoré nereagujú na doterajšiu liečbu. Tento upokojujúci olej pomáha eliminovať baktérie, ktoré spôsobujú akné alebo iné kožné problémy. Jedinečný olej Pracaxi má aj antivírusové a antifungicídne vlastnosti, nielen lieči ale aj regeneruje ale aj mimoriadne prospieva zrelej pleti vďaka svojim hydratačným, regeneračným, vyhladzujúcim anti-age účinkom.

Olej Pracaxi obsahuje extrémne veľké množstvo kyseliny behenovej – 19%, čím je jeden z najväčších zdrojov tejto regeneračnej kyseliny zo všetkých známych rastlín. Okrem toho obsahuje olej Pracaxi vysoko hydratujúcu kyselinu lignokeramovú a hravo si poradí aj s hyperpigmentáciou a teda rôznymi nepeknými fľakmi na pokožke.

V tomto kréme nechýba jantárový extrakt, prírodná botoxea, hollywood lifting, včelia materská kašička, komplex vitamínov a minerálov, esenciálne oleje palo santo a coffe.

A čo obsahuje váš krém? To radšej ani nechcem vedieť 😊

dav

Pridaj komentár