Komu sa musíte vyhnúť

Je dôležité zistiť, komu sa podľa astrológie určite musíte vyhnúť, aby ste sa mohli chrániť pred nepriaznivým vplyvom, ktorý má táto osoba na vás a vašu energiu. Človek, o ktorom sa hovorí, že je toxický, postupne odoberá všetku energiu, vyčerpáva, odvádza vás a dokonca vás môže prinútiť stratiť životnú radosť a nadšenie.

Každé znamenie zverokruhu má svoju citlivosť a mali by ste vedieť, od akého typu  musíte utekať, aby ste žili šťastne a s dobrými vibráciami.

Baran

Za každú cenu sa vyhýbajte ľuďom, ktorí vedia len smútiť. Ten, kto sa iba ľutuje a nerobí nič pre to, aby sa dostal zo svojho začarovaného kruhu, vás vždy oberie o všetku energiu. Takáto osoba nie je schopná urobiť nič pre zlepšenie svojej situácie, zo strachu, obáva sa i najmenšieho rizika. Jediné, čo chce je, aby ste boli pri nej a počúvali jej kňučanie. Jednoducho sa slušne ospravedlňte a odíďte.

Býk

Utečte od ľudí, ktorí sa neustále hrajú na obeť. Pre nich je všetko vina iných ľudí a svet je vždy proti nim. Zakaždým, keď sa chcete pohnúť ďalej, títo ľudia vás zastavia svojimi nešťastiami a zbytočne vynakladáte všetku energiu na to, aby ste im pomohli pozbierať sa. Tento druh ľudí vás môže zničiť nielen emocionálne ale aj  finančne, takže od nich rýchlo bežte preč.

Blíženci

Pre Blížencov sú toxickí až doslova veľmi jedovatí všetci tí, ktorí radi odsudzujú iných bez premýšľania a dostatočného nadhľadu. S radosťou kritizujú všetko a všetkých len preto, aby sa sami cítili lepšie. Ak poznáte niekoho takého, najlepšie urobíte, ak sa mu okamžite otočíte chrbtom. Tento typ človeka vás môže ústne alebo fyzicky obťažovať len preto, aby ste ho ocenili.

Rak

Ľudia, ktorí sú pre vás zničujúci sú tí, ktorí vás donekonečna presviedčajú o tom, že bez nich nemáte žiadnu hodnotu, vôbec nič nedokážete, s ničím si neporadíte, čo znamená, že ich potrebujete pri každej činnosti. Najlepšie je čím skôr odvrátiť sa od nich, inak stratíte dôveru v seba samého a budete pochybovať o všetkom, do čoho sa pustíte.

Lev

Pre Levov sú nebezpeční tí ľudia, ktorí vás nútia, aby ste ich sprevádzali v ľútosti a smole. Sú pre vás a vašu energiu veľmi toxickí, sú doslova zahalení v oblaku trvalej a nákazlivej negativity. Aby ste sa pohli vpred a žili kvalitný život, nedovoľte im priblížiť sa k vám. Ak sa už predrali do vašej blízkosti, pri prvom náreku ich zastavte otázkou: „čo si urobil preto, aby si sa mal lepšie?“ Odpoveď nenájdu a sami od vás odídu.

Panna

Ľudia, ktorí trávia život iba rozprávaním o svojich problémoch bez toho, aby spomenuli niečo pozitívne, sú pre Panny veľmi toxické. Použite svoju veľkú selektivitu a nedovoľte priblížiť sa do vašej blízkosti nikomu s týmito vlastnosťami. Ak sa to už stalo vedzte, že táto osoba pozná vaše slabiny. Premýšľajte o sebe a nenasávajte do seba túto nebezpečnú, chorú a ťažkú energiu.

Váhy

Utekajte ďaleko od arogantných ľudí. Poznajú všetky vaše obavy a nebudú váhať, aby vám ich cielene vyhodili na oči len preto, aby sami mohli vyniknúť. Najhoršie je, že svoju aroganciu vedia skvele a pomerne dlho maskovať. Čím viac falošných slov vypustia, tým ostrejšiu dýku do chrbta vám v nečakanej chvíli zabodnú. Choďte od nich preč a nezdôrazňujte, čo vám môžu ostatní povedať alebo si myslieť.

Škorpión

Ľudia, ktorí sa bezdôvodne ponižujú a trávia čas hľadaním súhlasu druhých, škodia Škorpiónom najviac. Sú schopní vzdať sa všetkých svojich snov alebo svojej osobnosti, len aby vás potešili, vyhoveli a urobili radosť. Bohužiaľ, to všetko odnesie všetku vašu tvorivú energiu. Nedovoľte, aby sa to stalo.

Strelec

Osoby, ktoré nie sú schopné za seba prevziať zodpovednosť, pesimisti, čo trávia všetok svoj čas hľadaním zbytočných ospravedlnení, nadmieru vyčerpávajú životnú energiu  Strelcov. Ak s týmto typom ľudí trávite veľa času riskujete, že vás zasiahne ich pesimizmus, ktorý vôbec nie je súčasťou vašej prirodzenej povahy.

Kozorožec

Ľudia, ktorí chcú mať všetko, ktorí trávia čas závisťou a túžbou po všetkom, čo majú ostatní, sú pre vás tými najškodlivejším. Ak ste si takýto typ pustili bližšie k sebe, budete neustále v strese a to vám určite zabráni napredovať a prosperovať. Držte sa od nich ďalej, pretože tento stav mysle je úplne proti vašim zásadám.

Vodnár

Všetci, ktorí sa navonok tvária, že ich život je bez akýchkoľvek komplikácií a problémov spôsobia, že sa budete cítiť poriadne mizerne. Vyhýbajte sa tomuto typu ľudí za každú cenu, pretože sa nikdy nebudete cítiť pohodlne; vždy sa budete báť, že vás ktosi zradí, alebo že vám nevyjde žiaden plán.

Ryby

Egocentrici zameraní na seba vás postupne a cielene ničia. Celý čas budete tráviť hľadaním ich súhlasu. Čo je najhoršie, budú s najväčšou pravdepodobnosťou vami  manipulovať. Držte sa ďalej od nich, pretože pre vyvážený vzťah (bez ohľadu na typ vzťahu) potrebujete podporu, pozornosť a zdieľanie.