Kalísia voňavá – Zlatý vlas

Pomerne neznáma bylinka, ktorá si poradí so širokým spektrom nemocí od alergií až po rakovinu. Na požiadanie zašleme recepty mailom

Má rada teplo a vlhko, jej domovinou je Stredná, Južná Amerika a Austrália. U nás sa pestuje ako izbová rastlina, znáša pokles teplôt až na 12 °C a cez leto ju možno vysadiť aj do záhrady do polotieňa či na balkón. Ľahko sa rozmnožuje a zakoreňuje.

Kalisia voňavá si právom zaslúži názov zázračná. Má tak široké spektrum liečivosti, že je použiteľná takmer na všetky choroby a to v silnej účinnosti.

Lieči prostatu, alergie, Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu, roztrúsenú sklerózu, artrózu, arytmiu, astmu, bakteriálne a vírusové ochorenia, migrény a bolesti hlavy, kĺbov, chrbtice, uší, zubov, zápal nosových mandlí, zápaly ďasien, bradavice, Crohnovu chorobu, reguluje hnačky a zápchy, cysty v prsiach, v semenníkoch, odstraňuje opuchy, cukrovku, hojí rany a popáleniny, lieči vysoké horúčky, kašeľ, bolesti v krku, chrípku, angínu, konečník, lymfatické cesty, stimuluje imunitný systém, rozpúšťa malé obličkové kamene a piesok, mykotické ochorenia, omladzuje bunky a spomaľuje starnutie, lieči ostrohy päty, pálenie záhy, podporuje srdce, cievny a žilový systém, znižuje vysoký krvný tlak, odstraňuje syndróm chronickej únavy, polypy v nose a črevách, vredy, lieči šedý zákal a znižuje dioptrie, rakovinu všetkého druhu, pomáha komplexne vyčistiť organizmus, lieči slinivku, zápaly žalúdka, dvanástnika, slezinu, štítnu žľazu, endokrinný systém, zápal priedušiek a žlčníkové kamene.

Zoznam chorôb je rozsiahly, Kalisia voňavá je všestranne liečivá, disponuje veľkou liečivou silou, preto musíme dodržiavať stanovené dávky vychádzajúce z receptúr na jednotlivé choroby. Pri dodržiavaní liečebných dávok sa neobjavujú žiadne vedľajšie nežiaduce účinky.

Človek si na liečivú silu prírody spomenie neskoro, keď je už chorý či starý. Kalisia pomáha telo zachovať v dobrej kondícii, vytvoriť prevenciu a mladícku sviežosť, má vysoký ozdravujúci vplyv, je to „Elixír zdravia“. K liečbe používame listy najlepšie 20 cm dlhé a pakorene zo starších rastlín , ktoré majú najmenej 9 kolienok , pretože mladšie rastliny nemajú dostatok biologicky aktívnych látok

Pridaj komentár