Júnový horoskop pre všetky znamenia

Aký bude pre vás jún?

Všeobecné aspekty: Jupiter sa v znamení Raka nachádza už od júna 2013 a bude tu pozitívne, liečivo a aktívne pôsobiť až do 16.7. 2014. Máme ešte stále príležitosti k rastu vnímavosti, na liečenie a prežarovanie svojej psychiky, intenzívnu prácu s podvedomím, snami, formovanie svojej vízie – jasné predstavy kadiaľ sa ďalej vo svojom živote uberať. Jupiter v Levovi nás potom obdaruje štedro a kráľovsky. Naučí nás aktívne prejaviť svoj talent a schopnosti vo vonkajšom svete. Budeme žať plody vnútornej práce, ktorú sme urobili počas ročného tranzitu Jupitera znamením Raka. Vnútorné sa prejaví vo vonkajšom.

Baran

1 – 10.6: Niečo staré sa vám končí a súčasné čosi nové a zaujímavé začína. Nemusíte mať žiadne obavy, všetko hravo zvládnete.

11 – 20.6: Buďte opatrní pred istou ženou, za jej zaliečaním je snaha čosi vám vyviesť. Číha na každé vaše slovo, aby neskôr všetko prekrútila a ukázala sa ako víťaz nad vami.

21 – 30.6: Začnite si plánovať dovolenku, v práci ste totiž získali dôležitý náskok. Žiadne komplikácie vás teraz nečakajú, úspech je zaručený.

Duchovné posolstvo: „Drobné radosti“ – sú mimoriadne dôležité a každý deň ich môžete zažiť hromadu, ak sa nebudete oddávať smútku. Zabudnite na minulosť a choďte v ústrety novým dňom.

Býk

1 – 10.6: Isté záležitosti sa vám zastavili. Neberte to ako nepriazeň osudu, skôr sa od vás žiada prehodnotiť isté súvislosti. Nevšímali ste si totiž dôležité signály. Neskôr sa opäť všetko dá do pohybu.

11 – 20.6: Urobte si čas a navštívte svojich priateľov. Najmä tých, ktorých ste už dlhšie nevideli. Ak vás sami pozvú, určite ich neodmietnite. Čaká vás zaujímavé stretnutie.

21 – 30.6: Buďte opatrní najmä po zotmení a vyhýbajte sa aj miestam, kde nie je dostatok svetla. Mohli by ste naraziť na nepríjemného človeka, ktorého zaujíma obsah vašej peňaženky.

Duchovné posolstvo: „Stretnutie“ – každé bude zaujímavejšie, ak sa téma rozhovoru nebude orientovať na minulosť. Komunikujte vždy o prítomnosti, minulosť zmeniť nedokážete, iba čo si jatríte staré rany a budúcnosť ešte nie je. Žite prítomnosť.

Blíženci

1 – 10.6: V práci sa pripravte na zmeny, výpovede sa neobávajte, zatiaľ vám nehrozí, zmien bude viac, ale organizačných. Hľadajte za tým váš ďalší vývoj, vaša skutočná zmena je už na dosah.

11 – 20.6: Vám blízky človek prežil náročnú krízu a vy ste si jeho správanie nesprávne vysvetľovali. Teraz ste už obaja múdrejší, neubližujte si, len tak sa budete cítiť omnoho lepšie.

21 – 30.6: Od istého známeho dostanete ponuku, ktorá sa neodmieta. Máte šancu na dobré miesto i zvýšenie svojej úrovne. Bude sa od vás očakávať aj vyššie pracovné tempo, preto si ponuku poriadne premyslite.

Duchovné posolstvo: „Neplávajte proti prúdu“ – je to cesta, ktorá nikam nevedie. Na chvíľku sa zastavte a otočte, povedzte si, že je to nový, už správny štart. Akékoľvek násilie vo svojom živote čím skôr zrušte.

Rak

1 – 10.6: Nemusíte mať obavy, že vám čosi nevyjde. Zbytočne sa nezastavujte, máte dosť nápadov i energie, ktoré sa postupne dostanú k správnym ľuďom

11 – 20.6: Čoskoro zistíte, čím si škodíte. Našťastie všetko dokážete odbúrať, sily je dostatok. Kráčajte ďalej za svojim cieľom, túžba víťazstva je namieste.

21 – 30.6: Vo vzťahu budete riešiť záležitosti financií, na rezervy určite nesiahajte len preto, aby ste partnerovi urobili radosť.

Duchovné posolstvo: „Čítanie v oblakoch“ – ak niekedy nebudete vedieť ako ďalej, zastaňte a pozrite na oblohu. Nájdete tam množstvo vypovedajúcich obrazov a verte tomu, že sú v danej chvíli určené len vám.

Lev

1 – 10.6: Nastáva vylepšenie situácie vo vzťahu, môžete začať spriadať spoločné konkrétne plány na ďalšiu budúcnosť. Na všetky rozhodnutia sa pozerajte štýlom, čo vám prinesú a čo môžu vziať. Podľa toho urobte záver.

11 – 20.6: Šťastie sa vám nevyhýba, no dôležité je, aby ste nestavali hrady z piesku. Začnite používať iný materiál. Všetko má svoj zmysel, keď to dáte do správnych rámov.

21 – 30.6: Ukončite preteky s časom, tie ešte nikto nevyhral. Začnite si užívať každú minútu svojho života naplno a všetko si dokonale vychutnajte.

Duchovné posolstvo: „Boj“ – hlúpym prejavom ľudskej slabosti je používať silu voči inému človeku. Ak vám dochádzajú argumenty, nedovoľte aby nastúpila sila. Prezradíte tým o sebe všetko i bez slov. Majte pod kontrolou svoje gestá, slová i myšlienky.

Panna

1 – 10.6: Máte pri sebe človeka, s ktorým síce zdieľate veľa spoločného, viete o sebe dosť. Výraznejšia spolupráca je bezpredmetná z mnohých dôvodov, ktoré poznáte.

11 – 20.6: Buďte opatrní pri každej náročnejšej manuálnej činnosti hoci i v domácnosti. Dôvodom sú vaše neustále pochybnosti. Ohrozené sú ruky, zápästia, no na živote vás to neohrozí.

21 – 30.6: Blíži sa kríza s potomkom v záležitosti financií, akosi mu uniká pravá miera a požaduje čoraz viac. Zastavte to, nájdite radšej kompromis no dvere pred ním nezatvárajte.

Duchovné posolstvo: „Útek do tmy“ – nemá zmysel zatiahnuť rolety a zamknúť sa v samote. Prichádzate tak o dôležitý rozmer života, o možnosť konfrontácie. Človek je stavaný na život vo vzťahoch,  stretáva len svojich životných učiteľov, nie protivníkov.

Váhy

1 – 10.6: V práci si môžete dovoliť používať aj srdce, rozumu máte vždy dosť. Tempo ostane naďalej razantné. Vo voľnom čase cvičte, fyzický pohyb je rovnako dôležitý ako mentálny.

11 – 20.6: Váš partner pri konfrontácii niečo nesprávne pochopil, hoci ste hovorili jasne. On počúval ako vždy len seba, nie vás. Zvážte, či má vôbec zmysel otvárať danú tému.

21 – 30.6: Na poslednú chvíľu budete musieť riešiť istý výdavok, čo vám spôsobí menšie problémy vo financiách. Nepodliehajte stresu, všetko sa vyrieši k vašej spokojnosti.

Duchovné posolstvo: „Vážte slová“ – Vždy je dôležité zvážiť, čo druhý človek unesie. Nie každý ovláda umenie vcítiť sa do iného a potom vaše slová vyznievajú vražedne. Nie každý dokáže mávnuť nad všetkým rukou, ako vy.

Škorpión

1 – 10.6: Istú obchodnú záležitosť si poriadne preverte, kým podpíšete dôležité dokumenty. Nedovoľte nikomu, aby na vás tlačil výhovorkami na časovú tieseň. Privodili by ste si straty.

11 – 20.6: Zaujíma vás istý človek a všemožne sa snažíte o ňom získať informácie. Nespoliehajte sa na sprostredkované informácie, hovorte s dotyčným človekom priamo.

21 – 30.6: Veľa energie ste venovali práci a začali ste ju strácať. Potrebujete skutočný oddych, nie doma ale v úplne inom prostredí, kde zabudnete na hodinky.

Duchovné posolstvo: „Sklamanie“ – vyrovnáva sa s ním ťažko. Skúste pochopiť, že iná cesta proste nebola. Oslobodíte sa až vtedy keď zistíte, že je pred vami nový smer. Kým myslíte na bývalého partnera, nového nenájdete.

Strelec

1 – 10.6: Nehádajte sa s mužmi, sú teraz dosť iniciatívni a potrebujú viac nehy ako inokedy. Majú v pláne i malé prekvapenie, preto ich neodraďte potrebou mať stále pravdu.

11 – 20.6: Zmeňte životosprávu, vaše telo trochu ochablo. Absolútne sa vyhýbajte jedom, napr. alkoholu, obmedzte ostré pochutiny.

21 – 30.6: Pripravte sa odmeniť svojich potomkov, ktorí končia školu. Dobre si všetko premyslite a hlavne nepodceňujte svoje deti. Nakupovanie vám urobí radosť a nemusí ísť o veľké veci.

Duchovné posolstvo: „Vedieť viac o budúcnosti“ – nepokúšajte sa o to nasilu. Čas vám dá vedieť určite, ak pôjde o zásadné veci a vtedy si kľúčový moment všimnete. Nič nerobte nasilu, potom prídu aj odmeny do vášho života.

Kozorožec

1 – 10.6: V tomto období budete viac cestovať, budú to však pracovné cesty, nie tie dovolenkové. Všetky vaše jednania budú zaujímavé a prínosné.

11 – 20.6: Nedopustite, aby od vás odišla láska, nedopustite, aby váš vzťah opantala šedosť dní. Nepozerajte, ako žijú vaši známi, či susedia. Žijete svoj extra príbeh a ten je závislý len od vás, aký bude.

21 – 30.6: Dekáda je neveselá, prispeli ste k tomu i sami – príliš často sa vraciate do minulosti a hľadáte v nej chyby. Naučte sa žiť prítomnosť, čím skôr sa potešte i maličkosťou.

Duchovné posolstvo: „Osud“ – nie je pevne nastavený, opraty držíte len vo svojich rukách. Keď prestanete bojovať, mať očakávania – vtedy prestanú i sklamania.

Vodnár

1 – 10.6: Nemyslite na sklamanie, stále máte skvelé nápady. Ak vám niekto oponuje, nerobí to zo závisti ako ste si to mylne vyhodnotili, ale je na vašej strane. Preto nechcite byť na všetko sami.

11 – 20.6: Vyriešte čo najskôr zásadnú finančnú otázku s partnerom. Už dlho ste ten, čo len dáva a nič nedostáva. Čím skôr sa vráťte do rovnováhy, neskôr by návrat k nej nemusel byť príjemný.

21 – 30.6: Hrozí vám konflikt s kolegom, skutočným problémom je len vaša spoločná komunikácia. Pohovorte si spolu až tak nájdete spoločnú reč a problémy odídu samé.

Duchovné posolstvo: „Zlietnite z oblakov“ – až tak vás iní pochopia. Vaša snaha o dokonalosť vám berie energiu a odvracia od vás priateľov. Nesnažte sa byť vždy prví.

Ryby

1 – 10.6: Vo vzťahu cítite nejakú bariéru. Nič nedramatizujte, počkajte kým začne hovoriť partner. Všetko a ihneď vedieť nepotrebujete. Sú problémy, ktoré poznať nemusíte, i tak by ste ich nevyriešili. Venujte sa viac deťom.

11 – 20.6: V práci buďte ostražití ale strach si určite nepripúšťajte, nie je naň dôvod. Črtá sa vám i nová ponuka, zlepšenie vo financiách.

21 – 30.6: Na vašej tvári sa zračí problém, ktorý máte teraz so svojim okolím. Pozitívne sa nalaďte a uľaví sa vám. Všetky problémy majú riešenia, prestaňte ich neustále točiť v hlave, tým zastavíte ich rast.

Duchovné posolstvo: „Nuda“ – je liahňou všetkých hlúpostí sveta, ale i podrazov, závisti a nenávisti. Je i negatívnym postojom, ktorý je nutné prestať používať. Urobte si program na každú hodinku svojich dní.

Pridaj komentár