Júnový horoskop pre všetky znamenia

Spoločne odhaľujeme tajomstvá júna…….

Všeobecné aspekty: Nasledujúce týždne budú testovať naše intenzívne väzby v medziľudských vzťahoch. Škála oblastí je široká – siaha od sexu, pôžičiek, daní, dedičstva, tajných spolkov až po okultizmus. Ak sme tu v minulosti jednali ľahkovážne a povrchne, teraz sa musíme naučiť zodpovedne narábať s energiami iných ľudí. V júni bude súlad Uránu a Jupitera – typické spojenie pre nečakané šťastie a náhly rozvoj. Vzájomne sa tu podporujú sily expanzie, rastu, rozvoja ale aj inovácií, vynálezov, objavov, originality, netradičnosti. Ľudstvo bude viac tolerovať rôzne odlišnosti – vo farbe pleti, sexuálnej orientácii, kultúre, náboženstve. Vo svete sa vyskytne viac výhercov v súťažiach, či v tipovaní, vznikne mnoho užitočných objavov. Stúpne záujem o iné formy štúdia. Revolúcie a snahy o nezávislosť v rôznych diktatúrach a utlačujúcich režimoch budú silnieť.

Baran

V júni by ste viac energie mali venovať svojmu osobnostnému rozvoju ale aj riadeniu svojich myšlienok. Z každej vašej myšlienky totiž vždy vzíde aj realita. V druhej polovici mesiaca sa dozviete pre vás dôležitú správu. Nech by bola akákoľvek, zachovajte si chladnú hlavu.

Posolstvo energie financií: „Ak ste už urobili všetko, čo bolo možne, potom skúste veci nechať udiať sa. Ony sa aj udejú“

Býk

Vyhnite sa všetkým pokušeniam. Chvíľkovým poblúznením by ste si mohli nahlodať stabilitu. Viac pozornosti venujte majetku a financiám, ak uvažujete o zmene práce, teraz nastal správny čas. Jún vám celkovo praje.

Posolstvo energie financií: „Usilovnosťou, vytrvalosťou a snaživosťou vždy vytvoríte trvalé hodnoty“

Blíženci

Dobre si preverte všetko, čo podpisujete, v tomto čase by ste mali myslieť viac konštruktívne. Budú k vám prichádzať nové veci i udalosti, všetko okolo vás sa mení. Viac zvažujte medzi tým čo chcete a čo naozaj potrebujete. Mali by ste si začať vážiť viac samého seba.

Posolstvo energie financií: „To, čo je vo vašom vnútri, čoskoro vojde aj do vášho reálneho života“

Rak

Vyhnite sa všetkým sporom, mohli by sa totiž prejaviť i na vašom zdraví. Čo sa vám nepáči, tomu nevenujte pozornosť. Čo vás uspokojuje, to posilňujte. Správa, ktorú sa dozviete vás nepoteší, určite nie je dôvod k panike a stresom. Všetko sa neskôr vysvetlí.

Posolstvo energie financií: „Nelipnite kŕčovito na doterajších istotách, buďte otvorení novému“

Lev

Na nezadaných čakajú nové vzťahy, zadaní si svoj vzťah budú upevňovať. Určite neseďte doma a nezaháľajte. V júni by ste mali riešiť s chuťou všetko, čo vám príde do cesty a čo najviac sa ukazovať medzi ľuďmi. Je možné, že si vás všimne ktosi dôležitý, vďaka komu si splníte svoje tajné sny.

Posolstvo energie financií: „Niekedy je dobré vydať sa i v ústrety neznámemu, ak otáľate, je to len strach z neznáma“

Panna

Jún je v mnohých oblastiach života pre vás zlomovým mesiacom, preto je načase odložiť skromnosť, začnite si všímať svoje plusy a hodnoty celkovo. Úspech doslova čaká za dverami, tak ich neváhajte otvoriť. Využite všetky svoje šance, odložte výhovorky. Nevyužité príležitosti sa druhý krát už nemusia vrátiť ku vám.

Posolstvo energie financií: „Nestráňte sa prijať pomoc od iných“

Váhy

Jún je pre Váhy, ktoré na sebe pracovali, časom splnených želaní. Tie ostatné sa trochu potrápia vo vzťahoch i v práci. Žiada sa od vás, aby ste sa nad sebou zamysleli. Viac si všímajte signály, ktoré vám prichádzajú do života. Ak hľadáte prácu, orientujte sa na firmy so zahraničnou spoluúčasťou.

Posolstvo energie financií: „Šťastie sa nevnucuje samé, mali by ste ho objavovať vy sami“

Škorpión

Sústreďte sa viac na svoj majetok a financie. Prehodnocujte váš postoj na branie a dávanie, tieto energie by mali byť vyrovnané. Vyhnite sa všetkým pôžičkám ale aj požičiavaniu peňazí iným ľuďom. Často je to krok k strate a zlým vzťahom. Vo vzťahovej sfére sa vám tiež vyčasí.

Posolstvo energie financií: „Ukončujte zotročujúci spôsob myslenia zameraný na istoty a viac sa otvorte radosti“

Strelec

Ocitnete sa pred dôležitým rozhodnutím, preto si spočítajte všetky plusy a mínusy. Nepodpisujte nič, čo je pre vás nevýhodné. S úprimnosťou to tiež nepreháňajte, mohli by ste sa niekoho nepríjemne dotknúť a niektorí ľudia neodpustia nikdy. Jún vám do života prináša mnoho nového, buďte preto v strehu.

Posolstvo energie financií: „Tam, kde si sľubujete rýchly výsledok, môžete byť aj rýchlo sklamaní. Preto sa vzdajte všetkých očakávaní“

Kozorožec

Urobte si rekapituláciu toho, čo vo svojom živote chcete a čo vôbec nie. Až potom rozmýšľajte, ako to nechcené zo života odstrániť bezbolestne. Pocit, že sa veci nevyvíjajú ako chcete, je falošný a nevenujte mu pozornosť. V práci to určite neprepínajte, myslite aj na svoje zdravie.

Posolstvo energie financií: „Rozhodujúcou je zmena vedomia a prechod od úzkostlivosti a neistoty k uvedomeniu si vlastného bohatstva“

Vodnár

Ak vám čosi nevyjde, nie je to dôvod hádzať flintu do žita. Za dverami už čakajú výhodnejšie príležitosti pre vás. Viac sa zamyslite nad svojim milostným životom. Je v tejto sfére všetko v poriadku? Ak nie, určite to nie je dôvod na zálety ale na určenie si hraníc – čo ešte tolerujete a čo už nie. Nie každý, kto sa tvári ako váš priateľ ním aj reálne je. Vo vzťahoch sa v júni trošku zapotíte.

Posolstvo energie financií: „K dosiahnutiu životného naplnenia je potrebná aj bdelá pozornosť“

Ryby

Hoci vás okolnosti zdanlivo budú nútiť k radikálnym rozhodnutiam, ešte ich nerobte, pretože sa mnohé rieši aj mimo vás. Postupne si dávajte do poriadku svoje financie a vzťahy. Z príbytku vyhoďte všetko nepotrebné a presvetlite si ho. Tým vpustíte aj viac svetla do svojho života.

Posolstvo energie financií: „Vyťažte maximum aj z rutinnej každodennej práce, urobte z nej zdroj vnútorného obohatenia. Tak pritiahnete i materiálne bohatstvo“

 

 

Pridaj komentár