Júlový horoskop pre všetky znamenia

Nech sa páči vaše júlové nasmerovanie……

Všeobecné aspekty: Jupiter sa v znamení Raka nachádza od 26.6. 2013 a bude pozitívne, liečivo a aktívne pôsobiť do 16.7. 2014. V znamení Leva potom zostane až do 12.8. 2015. Jupiter v Levovi nás potom obdaruje štedro, ohnivo, kráľovsky. Naučí nás aktívne prejaviť svoje schopnosti vo vonkajšom svete. Budeme sa učiť odpočívať, hrať sa, radovať sa, venovať sa tomu čo nás baví, čo nás robí zdravými. Budeme žať plody vnútornej práce a to náš vnútorný stav sa prejaví vo vonkajšom svete.

Baran

1-10.7: V práci budete pod drobnohľadom, preto sa vyvarujte zbytočných chýb. Súkromné záležitosti v práci rozhodne neriešte, nedávajte dôvod na výpoveď.

11-20.7: Vo vzťahu netlačte na pílu, nechajte udalostiam voľný priebeh. Nepúšťajte sa do toho, čo presahuje pravú mieru.

21-31.7: Máte pred sebou obdobie, kedy sa musíte maximálne venovať práci, presvedčiť nadriadených, že ste pravá osoba na svojom mieste. Na nič iné čas nemrhajte.

Duchovné posolstvo: „Tma“ – ocitáme sa v nej vtedy, ak dlho stojíme na mieste, ale z každého tunela vedie cesta von. Ak ostanete stáť, nič sa nezmení.

Býk

1-10.7: Neporovnávajte sa s inými, inak sa váš nepríjemný pocit, že nič nemá zmysel, ešte prehĺbi. Za vás hovoria skvelé výsledky vašej práce.

11-20.7: Zaujme vás človek o generáciu starší. Pozrite sa na neho s odstupom, nemusí mať vo všetkom pravdu, preto sa nenechajte ovplyvniť.

21-31.7: V partnerstve nastáva súlad, vyhnite sa rozhovorom o práci a povinnostiach. Užite si radšej jeden druhého a nič neplánujte.

Duchovné posolstvo: „Cielené klamstvo“ – strácate pri ňom prehľad komu ste čo povedali a jednak sa zamotávate do vlastných sietí. Nebudete vedieť, ako z nej von. Naučte sa žiť vo vlastnej pravde, nikomu neubližujte slovami ani myšlienkami.

Blíženci

1-10.7: Prestaňte bojovať sami so sebou a pocítite nesmiernu úľavu. Nič vás nebude ťažiť, budete veselí a plní síl. Nazad sa už nevracajte.

11-20.7: Prehodnoťte svoj partnerský vzťah a zahoďte masku, zamerajte sa na magnetickú príťažlivosť. Je tam? Ak jeden magnet chýba, nefunguje ani druhý. Ste nefunkčným kusom vy, či partner?

21-31.7: V pracovnej a finančnej oblasti sa črtá nárast, núdzou ani nudou teraz trpieť nebudete. Oddych si momentálne nedovoľte, pracovné aspekty sú výborné.

Duchovné posolstvo: „Človek v klietke“ – má obmedzený priestor, svet vidí cez mreže, nemôže robiť, čo by chcel. Mnohí sú v svojich klietkach dobrovoľne aby nerozhnevali iných, myslia si, že je to normálne, no nie je. Každý má právo na slobodu.

Rak

1-10.7: Zamerajte sa na nové informácie, študujte, čo najviac sa stretávajte s novými ľuďmi, vezmite do ruky knihu. Často postačí jediná správna veta, na ktorú vám padne zrak a mnohé pochopíte.

11-20.7: Neprepínajte sa v práci, inak sa onedlho totálne vyčerpáte. Svieti vám výstražný semafor. Uvedomte si, čo je v živote najdôležitejšie!

21-31.7: Črtá sa zaujímavé stretnutie z človekom z minulosti, možno oľutujete, že ste si pred rokmi zvolili inú cestu. Stretnutie vás obohatí.

Duchovné posolstvo: „Intimita“ – nikdy nerobte, čo nie je druhému po vôli. Pravda je len jedna a tou je príjemný pocit z blízkosti človeka. Odovzdajte sa mu, o nikom treťom nehovorte, nič si nenechávajte na neskôr.

Lev

1-10.7:  Oddychujte, relaxujte a všetko nepodstatné hoďte za hlavu. Finančne nie ste na tom najhoršie, užívajte si však s mierou, vaša peňaženka nie je bez dna.

11-20.7: Akosi si zbytočne komplikujete život, opakujete rovnaké chyby, vôbec ste sa nepoučili. Prekročte bludný kruh a prijmite minulosť, prestaňte s ňou bojovať.

21-31.7: Nepočúvajte klebety z pochybných zdrojov. Jedinou pravdou je to, čo vidíte vlastnými očami. Vyhnete sa tak zbytočným starostiam.

Duchovné posolstvo: „Presviedčanie“ – Hoci môžu byť vaše názory podnetné, nevnucujte ich najmä vtedy, ak iní o to nestoja. Vždy zvážte, komu a čo budete hovoriť.

Panna

1-10.7: Viac sa venujte oddychu, neberte si na plecia nič zbytočné. Buďte v pokoji a doma si úlohy rozdeľte s ostatnými.

11-20.7: Zbierajte plody svojej práce, ste výborní a momentálne nemáte žiadnu konkurenciu. Okolie bude na vás pozerať obdivne, vychutnajte si to.

21-31.7: S okolím zažijete dokonalú mentálnu súhru, budete si istý čas rozumieť i bez slov. Využite toto obdobie na všetko, na čo ste sami nestačili. Budete zavalení ponukami pomoci.

Duchovné posolstvo: „Hádky“ – nikomu neslúžia ku cti. Ak nedokážete urobiť zmierlivé gesto, radšej si priznajte chybu. Nie ste pánmi tohto sveta, preto pospájajte nitky v zamotanej komunikácii.

Váhy

1-10.7: Ktosi vám na niečo vaše siahol, ukradol nápad. Nebojujte fyzicky, zbavte sa myšlienok odplaty, skúste svojho protivníka prevýšiť rozumom.

11-20.7: Čaká vás nová etapa života, prinesie vám uspokojenie nielen z ľudskej stránky. Smelo pozerajte pred seba a neprestávajte si veriť.

21-31.7: Nenaliehajte na partnera, aby vám popísal každú minútu, ktorú strávil mimo vás. Ak mu dáte dostatočnú voľnosť, vždy sa ku vám vráti.

Duchovné posolstvo: „Slová“ – hoci si to neuvedomujete, niektoré slová môžu byť vražedné. Vždy zvážte, čo druhý človek unesie. Len ak sa do neho vžijete, budete vždy vedieť nájsť správne slová.

Škorpión

1-10.7: Nič nové momentálne nezačínajte, radšej si premyslite všetky detaily toho, čo máte v pláne. Skúste spomaliť vo všetkých procesoch  a najmä v myšlienkach.

11-20.7: Vo vzťahu sa vám mnohé vykryštalizuje a zažijete pocit istoty. Užívajte si tieto chvíle, tu nie je miesto pre cudzie oči. Nikomu sa so svojím šťastím nezdôverujte.

21-31.7: Ak ste usilovne pracovali, odmena vás neminie. Z mnohých strán budete počúvať chvály na vašu osobu. Berte na vedomie, že každá senzácia trvá 3 dni a všedných dní je neúrekom viac.

Duchovné posolstvo: „Sklamanie v láske“ – vyrovnáva sa s ním ťažko. Pochopte, že inej cesty nebolo. Oslobodíte sa ak si uvedomíte pred sebou nový smer. Ak ste stále zamilovaní do človeka, čo vás nechce, nového partnera nenájdete.

Strelec

1-10.7: Vaše úlohy budú síce náročné, no i odmena za ne bude vyššia ako obyčajne. Zvážte pred kým odkryjete svoje karty, dávajte si pozor na kolegov v práci.

11-20.7: Dáte sa do reči s istou osobou. V rozhovore si dávajte pozor, aby ste neprekročili istú hranicu. Sú mantinely, za ktoré sa nechodí.

21-31.7: Nehľadajte žiadne problémy, len si dávajte pozor, aby ste na čosi dôležité v práci nezabudli. S partnerom plánujte spoločné záležitosti.

Duchovné posolstvo: „Rýchlosť“ – sa nevypláca, preto s ňou nepretekajte. Ak stratíte kontrolu nad svojim pohybom, väčšinou je už neskoro aby ste pomysleli na čokoľvek iné.

Kozorožec

1-10.7: V práci sa vám neveľmi bude dariť. Mali by ste pridať, ak si chcete udržať svoju doterajšiu pozíciu. Nutne potrebujete načerpať energiu, preto neponocujte.

11-20.7: Ste opatrní pri zoznamovaní sa s novými ľuďmi, nikomu neveríte a uzatvárate sa do seba. Bojíte sa sklamania. Nemyslite na to najhoršie, radšej buďte prezieraví.

21-31.7: Chceli by ste mať jasno, no pochybujete, či idete správnym smerom. Radi by ste nazreli do svojej budúcnosti. Dozviete sa dôležitú správu, ktorá vás poteší.

Duchovné posolstvo: „Reklama“ – je umelý svet, ktorý podlieha diktátu peňazí. Vaša cena je však vyššia – vo vnútri máte srdce – najcennejšiu vec, ktorá by vždy mala byť na prvom mieste, vždy počúvajte jeho hlas.

Vodnár

1-10.7: Vaša blízka priateľka vás poctí svojou dôverou. Príliš sa do jej problémov nevciťujte, stratili by ste dôležitý nadhľad, ak jej chcete správne poradiť.

11-20.7: Už dlhšie ste do práce chodili rutinne. Čoskoro v tejto sfére nastane pozitívny zvrat. Budete musieť zapracovať, na minulých skúsenostiach teraz stavať nemôžete.

21-31.7: Vo vzťahu sa prestaňte utápať v beznádeji, už to robíte cielene, aby vás iní ľutovali, no svoj život si žijete sami. Na dne ste len preto, aby ste sa mohli správne odraziť a o to vyššie vyskočiť.

Duchovné posolstvo: „Strach z budúcnosti: – neveríte, že na vás čaká šťastie. Zakážte si tieto myšlienky, lebo klíčia prirýchlo a potom sa ich už nedokážete zbaviť.

Ryby

1-10.7: Vo vzťahu vám to trošku škrípe, radi by ste sa plavili životom v inej rieke a na inej lodi. Už dlhšie máte pocit, že ste v pasci.

11-20.7: V práci sa pripravte na väčšie zmeny a pracovné nasadenie. Nesmiete v ničom poľaviť, je možné že budete musieť zastupovať niektorého kolegu.

21-31.7: Neodchádzajte od svojich aktivít, vo voľnom čase robte len to, čo vás baví. Momentálne si vystačíte sami so sebou, spoločnosť iných ľudí radšej nevyhľadávajte.

Duchovné posolstvo: „Osudová skúška“ – prichádza neohlásene. Ako ju zvládnete, záleží len od vás. Za minulosťou sa neotáčajte, pochopili ste mnohé, teraz musíte nabrať nový smer.

Pridaj komentár