Júlový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu

Čo nám prináša prvý dovolenkový mesiac? 

Všeobecné tendencie: Počas takmer celého mesiaca sa máme naučiť empatii, vnímavosti, senzitivite, spolupatričnosti a humanite. Udalosti nás budú učiť zabúdať na odlišnosti, ktoré nás rozdeľujú. Viac si máme všímať to, čo nás spája. Spoločnosť bude mať problém povzniesť sa nad veľa vzniknutých situácií, môže chýbať dostatok tolerancie, nadhľadu, ľahkosti, komunikácie a vzájomného pochopenia. Fanatické ideológie dostanú zelenú. Ľudstvo bude nútené opustiť svoje prízemné postoje a tiež bude tlačené osvojiť si flexibilitu a schopnosť vzájomného dialógu. Koncom mesiaca nastane napäťová konštelácia medzi Jupiterom a Saturnom. Jej zmyslom je nastolenie rovnováhy medzi fázou vzostupu a ústupu, rozvoja a zabrzdenia, medzi ideálmi a realitou. Ak sa príliš zatlačí na jeden či druhý koniec, situácie sa ľahko vymknú spod kontroly. Hlavne vo financiách by sme mali byť opatrní.

Baran

Dostávate dôležitú správu týkajúcu sa vašej kariéry. Aj úradné záležitosti vybavíte rýchlejšie ako inokedy. V oblasti financií nič neriskujte, viac šetrite. Prehodnoťte svoje vzťahy s priateľmi, niekto z nich bude musieť z vášho života definitívne odísť.

Posolstvo energie financií: „Moja pozornosť k určitej veci priťahuje jej podstatu“ – myšlienka na čokoľvek pozitívne ukrýva zdroj hojnosti.

Býk

Celý mesiac je pre vás viac aktívny a vhodný na rôzne cesty alebo návštevy. Na nič nečakajte, cesty neodkladajte. Vaše nálady sa síce budú striedať, je dôležité im nepodliehať. Čakajte dôležitú správu, určite príde.

Posolstvo energie financií: „Finančný úspech nevyžaduje tvrdú prácu“ – vyžaduje len správny zámer a sústredenie sa naň.

Blíženci

Viac ako inokedy dbajte na ostražitosť, pozor aj na úrazy. Nič si nepožičiavajte, hlavne si skontrolujte poplatené účty. Na výhry sa nespoliehajte. Pracujte aj na svojom osobnom rozvoji, to vám prinesie skvelé možnosti aj v majetkovej situácii

Posolstvo energie financií: „Zákon príťažlivosti odpovedá na vaše vibrácie“ – sústreďujte sa na také obrazy života, kým nepocítite úľavu.

Rak

Črtá sa obdobie, ktoré vám výraznejšie zmení život. Buďte akčnejší, neobávajte sa nových aktivít. Objavuje sa aj nová ponuka, vďaka ktorej spoznáte svoje slabiny ale aj to, ako na sebe máte zapracovať. Všetko, čo urobíte, neostane utajené.

Posolstvo energie financií: „Rozvíjam schopnosť ovplyvňovať vlastné myšlienky“ – vedomé riadenie myšlienok prináša výsledky, ktorým sa nemôže rovnať žiaden čin.

Lev

Doprajte si dovolenku, prospeje to vylepšeniu rodinných vzťahov. Neskôr vás čaká aj riešenie vzťahov v práci so spolupracovníkmi. Nepodliehajte negatívnym náladám, najmä zlosti. Od emočného vypätia je len krôčik ku oslabenej imunite.

Posolstvo energie financií: „Môžem zmeniť svoj vlastný svet“ – nalaďte sa na to, kým skutočne ste a svet sa vám začne meniť pred očami.

Panna

Emócie budú rezonovať v ovzduší, preto by ste mali venovať pozornosť partnerovi a rodine. Niekto dôležitý si vás všimne a to vás nečakane posunie. Urobte si poriadok v tom, s kým sa stýkate. Celý mesiac budete žiť spoločensky aktívne.

Posolstvo energie financií: „Všetko čo si prajem môžem aj získať“ – ak prebudíte v sebe vedomie zmyslu života a silu, napojíte sa na zdroj hojnosti.

Váhy

Môžete stretnúť človeka, ktorý vám buď ponúkne prácu alebo vnukne výbornú myšlienku. Prežijete situáciu, ktorá vám otvorí oči. Aj keď sa vždy nájde dôvod na nespokojnosť, všetko sa dá napraviť.

Posolstvo energie financií: „Na čo často myslím, to expanduje“ – neodkláňate nikdy od seba hojnosť pochybnosťami.

Škorpión

Osudový okamih a osudové rozhodnutie budú hlavnou témou mesiaca. Pozor na ľahkovážne flirty, tie vám môžu skomplikovať život. Dozviete sa správu týkajúcu sa blízkych príbuzných. Majte oči všade, opatrnosti nikdy nie je dosť.

Posolstvo energie financií: „Žite v súlade so svojou túžbou“ – v okamihu ak svoju pozornosť otočíte od negatívneho k pozitívnemu, nastáva bod príjemného zvratu.

Strelec

Strážte si viac svoju bezpečnosť na cestách i majetok. Pri nákupoch viac premýšľajte. Je možné, že stretnete svoju lásku z minulosti, ale tadiaľto pre vás cesta nevedie. Ľahkomyseľnosť sa nevypláca, sústreďte sa radšej na stabilitu a vernosť.

Posolstvo energie financií: „Chváľte úspech kdekoľvek ho zbadáte“ – kritikou peniaze od seba odstrkujete.

Kozorožec

Stanovte si svoje priority a začnite vyjednávať lepšie podmienky, nastoľte svoje pravidlá. Ak vám ktosi kladie prekážky, pokojne mu ukážte svoju prevahu. Silné energie mesiaca vás podporia. V partnerskom vzťahu si tiež urobte poriadok, nenechajte sa zneužívať.

Posolstvo energie financií: „Hľadajte vo všetkom vďačnosť, hojnosť a dobro“ – potom to všetko vojde aj do vášho života.

Vodnár

Stretávate osobu, ktorá bude mať na váš ďalší život zásadný vplyv. Dostávate neuveriteľnú šancu. Uzatvárajte však len také dohody, v ktorých budete spokojní. Pozor však na ľudí, ktorí zásadné informácie taja.

Posolstvo energie financií: „Zákon príťažlivosti dáva silu problémom i riešeniam“ – svoju pozornosť obracajte k riešeniam, nikdy nie myšlienkam na problém.

Ryby

Pri výbere priateľov vsaďte na opatrnosť. Musíte si dávať pozor, niekto z vášho okolia sa vás chystá podraziť. Strážte si aj skrytých nepriateľov a mali by ste sa obrniť aj proti tým, ktorí vás ohovárajú. Urobte dôkladnú inventúru vo svojich vzťahoch.

Posolstvo energie financií: „Môj život je tak dobrý, ako si to sama dovolím“ – nikdy nekompenzujte nevyhovujúci spôsob myslenia fyzickými činmi. Tak pozitívny výsledok nedosiahnete.

Pridaj komentár