Magické prírodné oleje

Pýtali ste sa nie raz, prečo sa vám čosi stane napriek tomu, že si to neželáte či dokonca sa tomu cielene vyhýbate? Všimli ste si už, že magicky priťahujete práve to, po čom vôbec netúžite?

Báli ste sa, že vás partner opustí a nakoniec sa to stalo? Obávali ste sa niečoho a ono sa to presne stalo? Určite nejde v žiadnom prípade o náhody ani vtedy ak prídeme o peniaze, ochorieme alebo len podľa nás máme smolu. Náhody vôbec neexistujú. Prečo k tomu dochádza? Vysvetlenie je jednoduché – za všetko môže naša energia a aura. Ak jedna jej farba dominuje, tak niečo odmietame. Ak je istá jej farba slabá, potom nás čakajú samé nepríjemnosti. Ak stratíme príliš veľa farby (alebo jej dostávame len málo) potom priťahujeme negatívne energie, čím vznikajú v aure diery a tá sa zatemňuje.

Čo s tým robiť?

Energetická ochrana je jednou z najmocnejších zbraní pred negativitou všetkého druhu, na ktoré narážame v bežnom živote. Stačí urobiť korekciu aury a návod ako ďalej máte už pred očami. Šamanské aurové oleje vám vrátia chýbajúce farby aury a dominantné farby vyrovnajú. Ak vám napríklad chýba láska, vo vašej aure nie je dostatok červenej, ak máte málo peňazí, potom vo vašej aure nenájdete zelenú či modrú farbu. Pri ťažkej karme chýba fialová farba. Všetko sa dá napraviť používaním magických olejov. Korekcia aury dokonca umožňuje priamu opravu tam, kde je to potrebné a vám sa bude dariť omnoho lepšie, stanete sa pre iných ľudí príťažlivejší, zmeníte svoje chovanie a budete sa cítiť dobre. Na výsledok nebudete musieť dlho čakať, k celkovej náprave dôjde v priebehu mesiaca a tento stav bude pokračovať celý rok. Systém korekcie aury vychádza zo starých vedomostí šamanov a tradícií našich predkov. Je vhodný pre dospelých ale i deti akéhokoľvek veku, jeho použitie možno aplikovať i na zvieratá a rastliny. Korekciou sa môže človek dostať do svojho zlatého stredu úspechu a zdravia.

Objednávky:

telefón: 0907 565356, mail: vesti@vesti.sk

Cena sady 7 ks olejov: 95,-€ + poštovné a balné

Odporúčania klientov

* Žijem v zahraničí 15 rokov, posledných 10 rokov som sa len potácala životom a v nevhodných vzťahoch, až som z toho ochorela a pod chvíľou bola v nemocnici. Nevzdávala som sa a v jednu noc som na internete našla túto webovú stránku, hneď som si objednala Magické čistiace oleje. Už po 2 týždňoch aplikácie sa môj stav výrazne zlepšil, sám ošetrujúci lekár nevychádzal z údivu. Pokiaľ som v nedávnej minulosti nebola schopná sa ani o seba postarať, dnes veselo cestujem po svete a je zo mňa úplne iný človek. Tieto oleje sú naozaj zázračné. Klára F.

* Ako 50-ročná som prišla o prácu. Som vzdelaná žena s bohatou praxou, no napriek tomu som sa 7 rokov potácala medzi nezamestnanými. Našťastie nie som typ, ktorý sa vzdáva, Magické čistiace oleje som si objednala skôr zo zvedavosti, pretože som už nemala čo stratiť. Poctivo som dodržiavala priložený návod na použitie a skutočne po mesiaci som si našla prácu, ktorá je pre mňa v mojom veku veľmi dôležitá, ide predsa o výšku budúceho dôchodku!   Valéria P.

* Bola som veľmi nešťastná z mojej dcérky, detská lekárka mala podozrenie na autizmus, mne však táto diagnóza vôbec nesedela. S bývalým manželom som mala veľmi komplikovaný vzťah, ktorý bol ukončený škaredým rozvodom. Dcérka sa čoraz viac uzatvárala do seba, prestala rozprávať a povedala len čo musela, aj to dvoma – tromi slovami. Namiesto oslobodenia sa prišli trpké starosti. Keď som objavila tento web, najskôr som zatelefonovala a pani Danielu zasypala otázkami, šlo predsa o dieťa. Dostala som cenné rady a 2 sady olejov – jednu sadu som použila na čistenie svojej aury a druhú pre dcérku. Moje dievčatko začalo hrkútať už po prvom použití oleja. Som človek precízny a v čistení svojej i dcérkinej energetiky som pokračovala poctivo ďalej celý mesiac. Výsledkom som doslova unesená a tento spôsob čistenia odporúčam naozaj každému, kto má problém.  Zuzana N.

* Nedarilo sa mi v ničom, klienti odo mňa utekali, vzťah som pár rokov nemala žiaden. Ak sa ktosi objavil, záujem bol len nezáväzný. Priznám sa, že už v minulosti som podľahla rôznym rituálom na bohatstvo a lásku, čo mi vytiahlo z vrecka tisíce €. Situácia sa vôbec nezlepšovala, skôr naopak, šla som ku dnu. Aj k týmto olejom som bola spočiatku skeptická ale nakoľko ich cena je dostupná každému, vyskúšala som ich. Už po prvom čistení sa diali zvláštne veci – videla som, ako odo mňa odchádza postava zahalená v čiernom plášti s kapucou, po druhom čistení večer som začula v byte uprostred noci výkrik i buchnutie dverami, hoci bývam sama. Hneď som pochopila, že temná energia, ktorá mi ničila život je už preč. Po týždni čistenia sa moja situácia začala meniť k lepšiemu, bola som veľmi netrpezlivá, no čistenie som nezanedbávala. Odporúčam tieto Magické čistiace oleje každému človeku, sú fantastické. Mne priniesli kvalitný vzťah a pracovne som si veľmi polepšila. Jiřina Z.

Neváhajte a vyskúšajte!

 

 

 

Magicke-oleje-Paculikova

Pridaj komentár