Január 2015 – Horoskop pre všetky znamenia

Aký bude váš prvý mesiac Nového roku? 

Všeobecné aspekty: spojenie Uránu a Pluta v dynamickej kvadratúre tlačí k spoločenskej očiste a vytvárajú priaznivé podmienky pre spoločenské zmeny. Ich transformačná sila môže značne urýchliť vývoj tak jednotlivcom ako i kolektívom, či celej spoločnosti. Ak sa ale odvrátime, nevšimneme si ponuku, pri ďalších tranzitoch pocítime ich vplyv ako nepríjemný tlak, ktorý môže mať poškodzujúci charakter. Je nanajvýš vhodné spustiť reformné procesy vo všetkých sférach života. Inak sa nebudeme mať kam a ako vrátiť. Významnými dňami všetkých znamení je 5.1 – spln v Rakovi a nov vo Vodnárovi 20.1. 2015

Baran

Január je pre vás veľmi dôležitý, preto dodržte všetky predsavzatia. Snažte sa vylepšovať vzťahy s rodinou, nájdite si čas pre blízkych hoci budete pracovne viac vyťažení. Inak vás to môže nepríjemne dobehnúť. Objavia sa živé sny a dajte na svoje predtuchy. Celkovo v priebehu pol roka stretnete správnych ľudí, ktorí vás posunú dopredu.

Posolstvo energie financií: „Dostávam vždy podstatu toho, čo dávam“ – vďačnosť, láska a harmónia sú hodnoty, ktoré je potrebné vracať. Bolesť a trápenie nevracajte. Aké vibrácie vydávate, také priťahujete!

Býk

Mesiac sa vám bude rozbiehať pomalšími aktivitami a nie celkom sa vám bude páčiť učenie sa nových vecí. Čaká vás aj vybavovanie na úradoch, preto sa budete musieť obrniť trpezlivosťou, kým si nedáte do poriadku všetky doklady. Budete sa musieť viac ovládať ako inokedy. V práci by ste sa mali pripraviť na zmeny, téma sa bude týkať vašej kariéry, uplatnenia vašich schopností. Určite prídete na to, ako si zabezpečiť prísun financií.

Posolstvo energie financií: „Moje fyzické Ja je zhmotnený duch“ – žijete vo veľmi materiálnom svete, kde sa duch zhmotnil. Nemožno sa oddeliť od duchovnej stránky ale ani od fyzickej a materiálnej, preto túžba po peniazoch je v živote prirodzená.

Blíženci

V januári budete viac počítať, rekapitulovať a riešiť financie. Hoci vám rok 2015 prináša nové príležitosti, v januári to ešte nepocítite. Nič neodkladajte, všetko riešte hneď a s úsmevom. Nesťažujte sa na nepriazeň osudu či ľudí vo vašom okolí. Radšej zmeňte svoje myslenie – ako myslíte, tak aj žijete! Rok 2015 od vás chce, aby ste sa vzdelávali, komunikovali a presadzovali sa.

Posolstvo energie financií: „Rozvíjam svoju schopnosť priťahovať peniaze“ – rozvíjajte svoj talent a myšlienky k tomu, čo chcete a potom tomu venovať sústredenú pozornosť. Vedomé riadenie myšlienok prináša výsledky, ktorým sa nevyrovná žiaden čin.

Rak

Hoci stále máte na čom pracovať, naučte sa lepšie vychádzať so svojím okolím. Január je pre vás dôležitý mesiac, objektívne sa zamyslite nad sebou a dokončite rozpracované veci. Rok 2015 od vás chce vylepšenie finančnej situácie, preto začnite hneď, aby ste toho čo najviac stihli. Dostanete zaujímavý nápad, za ktorým bude nasledovať plán, akcia a následný finančný rast. Nezabúdajte, že život stojí i na iných hodnotách, nielen na peniazoch.

Posolstvo energie financií: „Budem chváliť úspech kdekoľvek ho zbadám“ – ak kritizujete iného vo finančnej sfére, peniaze od seba odstrkujete. Čo robia iní, sa vás nijako netýka. Vašou úlohou je myslieť, konať a hovoriť tak, aby ste sa cítili dobre.

Lev

Nielen v januári ale v celej prvej polovici roka vám je všetko naklonené tak, že si môžete klásť podmienky. Energie máte dostatok, preto ju rýchlo využite. Šťastie začnite brať ako svoju prirodzenosť, potom sa bude násobiť. Ak pracujete v kolektíve, nezabúdajte uznávať i prácu ostatných ľudí. V sexuálnych dobrodružstvách buďte však opatrní, dávajte si pozor na nekvalitných partnerov.

Posolstvo energie financií: „Kedykoľvek premýšľam o dobre, dobro i priťahujem“ – dôverujte svojim pocitom, sú skvelým ukazovateľom. Nech ide o čokoľvek, vždy keď sa cítite dobre, ste v stave, v ktorom priťahujete to, čo chcete.

Panna

Začína vám ďalší zaujímavý a úžasný rok, no budete mať dosť práce i v rodine, nezabúdajte však ani na svoje zdravie. Naučte sa viac presadzovať svoju osobu, kto málo žiada, málo i dostane. Strážte dôsledne všetko, čo sa okolo vás deje, otvárajú sa vaše karmické brány. Rozhodne nezatvárajte dvere pred originálnymi až bláznivými nápadmi, v súvislosti s nimi čaká na vás prekvapenie.

Posolstvo energie financií: „Svoju myseľ môžem obrátiť akýmkoľvek smerom“ – no väčšina ľudí uviazla v starých, zakorenených zvykoch. Pred spánkom sa nalaďte pozitívne, po prebudení tiež, potom zažijete dokonalý okamih obratu.

Váhy

Nemali by ste príliš odpočívať, definujte si priority. V prvej polovici roka sa dozviete dôležitú správu týkajúcu sa vašej kariéry. Potom budete musieť zladiť prácu a rodinu. Nezabúdajte robiť niečo zásadné pre svoj rast a postup, aj vaša tvorivosť je na najvyššom bode. Viac si všímajte partnera i deti. Kto partnera nemá, mal by urobiť aktívne kroky v zoznamovaní. Viac ako doteraz prezentujte svoju osobu.

Posolstvo energie financií: „Dávam väčší pozor na svoje myšlienky o peniazoch“ – ak budete pokračovať v sledovaní reality plnej nedostatku, nenájdete zlepšenie, po ktorom túžite. Ak chcete svoj život zásadne zmeniť, zaoberajte sa inými myšlienkami, pocitmi ako doteraz.

Škorpión

V roku 2015 si musíte uvedomiť pravé hodnoty života. Budete viac pracovať na medziľudských vzťahoch ale i na tom, čo chcete zo svojho života odstrániť. Zatúžite byť chytrejšími, budete sa učiť nové veci. Dbajte viac na poriadok a zútulnite si svoj domov. Viac sa usmievajte a menej rozčuľujte. Pokiaľ máte príbuzných či priateľov  v zahraničí, je možné, že od nich dostanete pozvanie na návštevu.

Posolstvo energie financií: „Môj finančný úspech nevyžaduje tvrdú prácu“ – ak veríte, že len tvrdá práca nosí peniaze, potom k vám neprídu. Nemožno myslieť o chcenom negatívne a nahrádzať to tvrdou prácou. Dbajte o súlad myšlienok.

Strelec

Začínajú sa vám otvárať nové obzory, nezabúdajte však na rozvážnosť v každom smere. Nastal pre vás rok dôkladných plánov, za ktorými by mala prísť akcia. Lepšie si vyberajte ľudí vo svojom blízkom okolí. Ak však budete chcieť zneužívať iných, šťastie a spokojnosť sa z vášho života rýchlo vytratia. Vyžaduje sa i väčšia opatrnosť na snehu a pri všetkých cestách v dopravnom prostriedku.

Posolstvo energie financií: „Dosiahnutie úspechu je mojím prirodzeným právom“ – ak váš život nebeží dobre, čosi nie je v poriadku. Nie je to však nič, čo by ste nevedeli ovplyvniť. Ak pochopíte kto ste, pochopíte podstatu zákona príťažlivosti a hodnotu svojej osobnej emočnej navigácie.

Kozorožec

Už od začiatku roka sa nebudete nudiť. Musíte si stanoviť nové podmienky vo vzťahu, v práci i s firmou. Celý rok vás bude preverovať, ako na tom ste s láskou a úctou k sebe. Na nič nečakajte a urobte si v živote poriadok a očistu. Využite svoj šarm a silu slova. Buďte prísnejší na tých, ktorí nedodržiavajú a neplnia svoje sľuby. Čaká na vás viac príjemných prekvapení hneď od začiatku roka, budete riešiť najmä majetok.

Posolstvo energie financií: „Chcem žiť v súlade so svojou túžbou“ – vo chvíli keď otočíte pozornosť k tomu, čo chcete, negatíva prestanú pôsobiť a začnú fungovať pozitíva. Zistíte, ako sa menia nepríjemné pocity na tie príjemné. To je proces obratu.

Vodnár

V novom roku by ste nemali zanedbávať svoje zdravie. Ak už zdravotné problémy máte, je to signál neslobody pohybu, že je tu čosi, čo vás brzdí. Emócie majte pod kontrolou. V práci sa vyhnite všetkým sporom a strážte si dôležitého človeka, veľmi vám pomôže. Rozmýšľajte, čo viete zmeniť na sebe, o svojom životnom cieli a čo pre to aj robíte. Žiada sa konanie.

Posolstvo energie financií: „Môžem zmeniť svoj vlastný svet“ – urobte si zoznam pozitívnych vecí a nikdy si na nič nesťažujte. Nie je vašou úlohou meniť svet pre iných ale pre seba. To sa vám podarí ak zistíte, kým naozaj ste.

Ryby

Nový rok pred vás postaví dôležité úlohy. Nastáva čas vážnych rozhodnutí, ktoré zmenia váš život. K tomu dostanete správne informácie. Prehodnocujte i svoj partnerský vzťah, ľahkomyseľné jednania sa nevyplácajú. Neotvárajte nanovo staré vzťahy. Oslobodzujte a vymaňujte sa zo situácií, ktoré prinášajú starosti. Dostanete nie celkom príjemnú správu, dbajte na to, aby vás to nerozhodilo. Nebojte sa požiadať o pomoc, ak to potrebujete.

Posolstvo energie financií: „Čo chcem a prečo to chcem?“ – ak zistíte čo chcete, dostanete sa k podstate toho, o čom premýšľate. Vždy hovorte o budúcej skúsenosti, ktorú už teraz tvoríte.

 

Pridaj komentár