Január 2014 – horoskop pre všetky znamenia

Čo nám prináša rok 2014 v skratke a špeciálne dary Januára pre všetky znamenia?

Rok 2014 je všeobecne rokom priaznivých zmien. Čo ste nestihli urobiť v roku 2013, určite urobte tento rok. Môžete sa pripraviť na zmeny v práci, lepšie zamestnanie, prísun financií, sťahovanie, zmenu životného štýlu a osôb, ktoré vás významne ovplyvňujú. Nezadaní majú šancu nájsť si ideálneho partnera. Horoskop jednotlivých mesiacov bližšie napovie, o aké konkrétne zmeny pôjde, o tom rozhodujete len sami. Nebráňte sa zmenám, získajte z nich čo najviac pozitív. Prevrat vo vašom živote bude zdrojom všetkej pozitívnej, energie. Vďaka novému elánu sa budete cítiť zdravšie  a harmonicky s okolím i rodinou. Rodinnú harmóniu však môžu narušiť isté zmeny. Užívajte si rok 2014 čo najviac, čerpajte pozitíva zo všetkých zmien, ktoré pre  vás tento rok prichystal.

BARAN

1-10.1: V partnerstve sa črtá kríza, na problémy pozerajte s nadhľadom, neskôr sa nad tým zasmejete. Teraz to však nie je jednoduché, pozor na žiarlivosť.

11-20.1: Pracujte tak, aby ste na seba príliš neupozorňovali. Nie všetko pôjde podľa vašich želaní, zmierte sa s tým. Buďte opatrní a menej dôverujte svojim kolegom, hrozí zbytočný konflikt.

21-31.1: Trošku ste sa chytili do pasce nedočkavosti. Buďte zhovievavejší voči sebe, potom sa ukáže úspešnejšie obdobie, čaká totiž na vás, no v súčasnom období to ešte nevidíte.

Duchovné posolstvo:  „Veľkorysosť“ – Dajte blížnym viac slobody, aby sa radi zas vracali späť k vám. Nikdy nikoho nemôžete vlastniť.

BÝK

1-10.1: Pracovne sa môžete cítiť neistí, ale na zmenu práce ešte nie je príhodný čas. Skúste sa radšej vybrať na menší výlet, kde ste už dávno neboli.

11-20.1: Akosi sa neviete zastabilizovať. Na cestách však buďte opatrní, mohli by ste sa dostať na miesta, odkiaľ sa len ťažko volá o pomoc.

21-31.1: Všetko, čo teraz podniknete, malo by byť pre vás príjemné. Zamerajte sa na komunikačnú úroveň, hádky zrušte hneď v začiatkoch. Zbytočne by vám skomplikovali budúcnosť.

Duchovné posolstvo: „Pravda a lož“ – Vyhýbajte sa i milosrdnej lži, na všetko sa raz príde a nemusíte to byť práve vy, na kom okolie zistí, že má klamára v revíri.

BLÍŽENCI

1-10.1: Po sviatkoch sa akosi neviete nájsť, no úlohy na vás už čakajú. Podmienky si teraz nemôžete diktovať vy, vaša pozícia nie je tak pevná. Rátajte s komplikáciami, prežijete ich a budete si viac vážiť seba.

11-20.1: Vo vzťahu pociťujete čudnú prázdnotu, neprestaňte však byť ústretoví, inak si vás partner veľmi neužije. Neukazujte mu tú svoju druhú, nie veľmi príjemnú tvár.

21-31.1: Neodhaľte všetky svoje plány – táto taktika sa vám už veľakrát osvedčila. Nezabúdajte ani na seba a svoju krásu, urobte niečo v tomto smere pre seba, mladší už nebudete.

Duchovné posolstvo: „Urovnávanie“ – Všetko nevyjasnené urovnajte, inak vás to bude ťažiť ako bremeno. Človek by nemal odchádzať uprostred vety, tak vznikajú nedorozumenia. Skúste o tom popremýšľať.

RAK

1-10.1: Tešíte sa na nové úlohy, no nemáte dokončené ešte tie staré. Pokojne si to priznajte a čím skôr sa zbavte restov. V partnerstve akosi vyčkávate, chcete vidieť partnera v iných farbách po tom, ako sa dopustil chyby. Radšej mu odpustite.

11-20.1: Do vášho života vstúpi človek, ktorý prináša so sebou dosť nepríjemné energie. Buďte ostražití, chystá na vás poriadnu pascu. Urobte si poriadky v účtoch.

21-31.1: Venujte viac pozornosti svojmu telu, nemusíte hneď držať pôst, začnite bylinkovými čajmi a potom prejdite na ľahšiu detoxikáciu. Podobne uvoľňujte všetko staré i zo svojho života.

Duchovné posolstvo: „Odpúšťanie“ – Nečakajte, kým protistrana urobí prvý, ústretový krok. Dajte na bok hrdosť. Nenechávajte odpustenie na neskorší čas, môže sa stať, že ďalšia príležitosť už nepríde.

LEV

1-10.1: Do Nového roka vstupujete so správnymi predsavzatiami. Začnite ich hneď dodržiavať, len tak k vám prídu príjemné zmeny. Nič nemožno uponáhľať, buďte trpezliví.

11-20.1: Cez sviatky ste sa viac finančne vyčerpali a odmeny sú ešte ďaleko. Myslíte si, že inde by vám bolo lepšie i výhodnejšie. Naberte odvahu a vykročte do neznáma.

21.31.1: Udalosti na povrchu vyzerajú neslané, nemastné. Jadro je však zdravé a nevie sa dočkať, kedy ho objavíte. Čoskoro zas začnete žiariť.

Duchovné posolstvo: „Partnerstvo“ – Zvyčajne partnerský vzťah je odrazom toho, čo sme prežívali ako malí. Pokúste sa nájsť vzor, ktorý by vám vyhovoval. Môžete ísť na to aj inak, aj keď niektoré obmedzujúce faktory je ťažké prekročiť.

PANNA

1-10.1: Mnohí z vás sa len ťažšie budú vedieť prispôsobiť závanu zmien Nového roka. Vo vašej práci hrá dôležitú úlohu celkový súlad, preto sa do ničoho nenúťte. Nesľubujte nič, čo nemôžete dodržať.

11-21.1: Zdá sa, že váš stabilný vzťah môže narušiť tretia osoba. Ešte sa nič nedeje, je to len varovanie. Ponúknite partnerovi viac lásky.

21.31.1: Začnite ukladať peniaze na spoločnú kôpku a obmedzte všetky zbytočné výdavky. Nikdy ste netrpeli núdzou, v porovnaní s inými ste však žili istý čas nad pomery. Urobte úsporné kroky.

Duchovné posolstvo: „Slová“ – Každá veta má svoj jasný význam, môže pohladiť i zraniť. Premýšľajte, kým čosi poviete. Nie každý musí rozumieť vašim slovám, sledujte reakcie svojho okolia. Sú to dôležité detaily, buďte vo svojich súdoch opatrní.

VÁHY

1-10.1: Už od prvých dní roka sršíte novými, zaujímavými nápadmi, ktoré chcete zrealizovať. Všetko dôkladne preberte s istou blízkou osobou, ktorej dôverujete.

11-20.1: Majte všetko pod kontrolou a včas brzdite. Preteky s časom sú tie najčastejšie, no najčastejšie sa v nich aj prehráva. V práci hrozí ľúbostný románik, no nie je to teraz najlepším riešením.

21-31.1: Trochu vás zasiahla roztržitosť, rýchlo sa skonsolidujte. V zdraví sa zamerajte na prevenciu, vynechajte i rôzne spoločenské udalosti, plesy a večierky. Viac oddychujte.

Duchovné posolstvo: „Istota a neistota“ – Stále sa obzeráte dozadu a hľadáte tam návody, postupy odkiaľ začať a kam ísť. Začnite pozerať pred seba, inak sa nikam nedostanete. Minulé časy sa dávno skončili. Pochopte, že obmedzujúce mantinely sú len vo vás.

ŠKORPIÓN

1-10.1: Po sviatkoch nemáte vôbec chuť pracovať, ťažšie si zvykáte na normálny režim, dokonca uvažujete, či nemáte byť chorí, aby ste si ešte trošku oddýchli. Niekto však pracovať musí.

11-20.1: V partnerstve je zvláštne napätie, hrozí i tichá domácnosť. Zbavte sa starej masky, pod ktorou ste boli dlho schovaní. Len tak sa dostanete o stupienok vyššie a zažehnáte krízu.

21-31.1: Len teraz sa odrážate k dôležitému kroku, ktorý vás vynesie vyššie. Mierite k vrcholu, zatiaľ je to náročná cesta a musíte si i mnohé odriecť. Dávajte si pozor na zrak a zbytočne nepresiľujte oči.

Duchovné posolstvo: „Plňte si želania“ – Sny majú zvláštne čaro, len ak začnete nejaký realizovať, zistíte, akú máte vlastne moc. Človek by si mal v živote plniť svoje želania. Nedovoľte ostatným, aby vás odsúvali na vedľajšiu koľaj, keď viete, kade máte ísť.

STRELEC

1-10.1: Ešte včera ste mali pocit, že sa vám všetko rúca ako domček z karát. Teraz je všetko našťastie už inak, naberáte rýchlosť a správny smer. Nemusíte sa ničoho obávať, vaši súperi sú niekde úplne inde.

11-20.1: Nič pre vás nie je nemožné, objavujú sa nové kontakty i ponuky, noví obchodní partneri, klienti či zákazníci. Určite sa nebudete nudiť.

21-31.1: Napriek tomu, že okrem stáleho partnera máte i veľa priateľov, nie každému sa rovnako venujete. Začnite si v tomto smere lepšie organizovať čas, inak sa vám vo vzťahu môže čosi pokaziť.

Duchovné posolstvo: „Pokoj a mier“ – Človek sa často trápi malichernosťami a hľadá problémy tam, kde nie sú. Nepasujte sa ani do úlohy sudcu, všetko je ako je.  Nechajte udalostiam voľný priebeh, len tak vnesiete do svojho srdca pokoj a mier.

KOZOROŽEC

1-10.1: Pretože nemáte problém s rovnováhou, vstup do Nového roka sa vám maximálne vydarí. Stačí otvoriť dvere a váš priestor sa zaplní novými, zaujímavými ponukami a projektmi. Vo vzťahu nechcite byť pevní ako skala, veď máte srdce, ktoré vie milovať.

11-20.1: Nezabúdajte si urobiť voľný čas pre seba. Priznajte si, že ste zabúdali i na priateľov. Nájdite si cestu k nim, niektorí pred vami už zatvorili dvere, chybu ste prví urobili vy.

21-31.1: Tí z vás, ktorí uvažujú o zmene práce majú voľnú cestu. Atmosféra na starom pôsobisku napriek vášmu úsiliu nie je zdravá. Máte však dostatok síl, onedlho sa vám ukáže nový smer.

Duchovné posolstvo: „Tajomstvo“ – Každé tajomstvo je posvätné a má svoju dušu či už ide o prvý ľúbostný list alebo o mincu, ktorú ste našli na prvom rande. Sú to miniatúrne a veľmi dôležité kúsky vášho života.

VODNÁR

1-10.1: V minulých dňoch ste podcenili väzbu k partnerovi. Nič nie je samozrejmé a preto musíte znova naštartovať. Snažte sa, veď i tráva sa po daždi narovná. Ak vám to možnosti dovoľujú, porozmýšľajte o krátkej dovolenke na horách.

11-20.1: V práci môže dôjsť k zlomu a vy máte čo robiť, aby ste svoju pozíciu obhájili. Stalo sa čosi nečestné. Nech je to ponaučením pre vás, na koho si máte dávať pozor. Dôverou nehazardujte.

21-31.1: Cítite sa ako v pasci osudu, no nie je to tak. Onedlho sa dozviete dôležitú informáciu. Hneď budete vedieť, čo máte robiť a kde. Počúvajte aj útržky rozhovoru, ktoré nie sú určené priamo vám.

Duchovné posolstvo: „Pomsta“ – Ak uvažujete o pomste, rozmyslite si, či vám to stojí za to. Komu by to prospelo? Skúste sa radšej pozitívne naladiť, odpustiť vinníkom a verte, že sa v budúcnosti zachovajú inak. Človeku neprislúcha nikoho trestať.

RYBY

1-10.1: Nie je vhodný čas, aby ste mysleli len na seba. Správajte sa k ľuďom a kolegom ústretovo, komunikujte čo najviac. Je samozrejme, že neprezradíte všetky svoje plány a predstavy.

11-20.1: Zažijete situáciu, v ktorej vám blízky človek nastaví zrkadlo. Čosi, čo robíte, sa nepáči vášmu partnerovi. Lepšie urobíte, keď mu budete dôverovať, potom sa rád bude vracať k vám.

21-31.1: Starší muž z vašej rodiny prežíva citové sklamanie. Mali by ste za ním zájsť a naliať mu optimizmus do žíl. Nevyhovárajte sa, že nemáte čas. V zdraví sa zamerajte na prevenciu.

Duchovné posolstvo: „Smola“ – Ak sa vám zdá, že sa vám smola lepí na päty a nič sa nedarí, pozrite sa na problém inak a s odstupom, akoby sa vás to netýkalo. Zrazu uvidíte celkom inú situáciu a všetko bude iné. V tej chvíli sa vám ukáže cesta ďalej a vy môžete pokračovať.

Pridaj komentár