Jantry

Numerologické Jantry sú zvláštnym druhom magických štvorcov, zostrojených pre určité konkrétne účely ako talizmany. Majú zvláštne vlastnosti. Slovo „jantra“ pochádza zo sanskrtu a znamená ochranu. Koreň slova „jam“-znamená držať, udržovať, „trána“ znamená byťpod ochranou, chrániť, doviesť do bezpečia. Jantra teda chráni a oslobodzuje.

Magické štvorce majú zvláštne vlastnosti, už po tisíce rokov sa používajú ako amulety pre šťastie, ochranu, prísun energie od niektorej z planét, dosiahnutie úspechu, pre dostatok sebadôvery, príťažlivosti, na ochranu pred negatívnymi aspektmi a nepriateľmi, alebo ako talizmany. Ľudia pri sebe nosia tieto zvláštne magické štvorce, aby im priniesli šťastie, lásku a ochraňovali ich. Ak budete tieto magické štvorce tiež používať, zapojíte sa do prastarej tradície, ktorá platí dnes rovnako ako kedysi.

Jantru možno zhotoviť z akéhokoľvek materiálu a nosiť ju neustále pri sebe, či už v peňaženke, alebo v kabelke. Jantry sú nositeľmi energie, ktorá sa šíri do priestoru. Jantry je možné zhotoviť aj pre svojich blízkych. Magické štvorce sú zostavené z dátumu narodenia.

Príklad niektorých Jantier:

Životná jantra

Životné jantry sú považované za najsilnejší ochranný talizman.
Je to magický štvorec so 16-timi poliami, pri jeho vytvorení sa používa dátum narodenia konkrétnej osoby, preto sa táto jantra stáva osobnou jantrou.

Jantra lásky

Pre každého, kto chce nájsť toho pravého partnera a zdieľať s ním život.

Osobná jantra na privolanie bohatstva

Táto jantra funguje ako talizman, ktorého úlohou je priniesť človeku peniaze.

Abecedné magické jantry

Sú zamerané na ochranu pred urieknutím a inými mentálnymi útokmi, ale aj na dosiahnutie konkrétneho cieľa človeka.

 

Cena Jantry: 25,- € vrátane poštovného a balného.
Objednávky na tel.č.: 0907 565 356 a 0911 565 356 alebo na vesti@vesti.sk

Pridaj komentár