Jantárový krém s botoxeou a kmeňovými bunkami

Jantár je najstarší elixír mladosti, vyžaruje nadprirodzenú kvalitu, má mystickú príťažlivosť, ktorá vždy lákala ľudí k tomuto kameňu 

Homér povedal, že jantár je dar dlhovekosti a mladistvosti. Jantár má pozoruhodné omladzujúce a anti-age vlastnosti. Extrakt z jantáru posilňuje bunkové dýchanie. Má antimikrobiálne účinky a pomáha chrániť pred voľnými radikálmi a UV žiarením.

Jantár je cenný pre svoje liečebné vlastnosti. Antimikrobiálna kyselina jantárová pomáha pri hojení rán. Vstrebáva sa rýchlo do pokožky, zlepšuje obeh a uvoľňuje svalové napätie. Jantár stimuluje vývoj a zlepšuje funkciu buniek. Používanie jantáru v kozmetike očividne omladzuje bunky.

Do krému som pridala extrakt z kmeňových buniek argánie a jablka, tiež spomaľuje proces starnutia, antioxidant, podporuje bunkové dýchanie, tvorbu kolagénu, zlepšuje elasticitu kože. Chráni pred vplyvmi prostredia a stratou vlhkosti. Pleť vyhladzuje, vyživuje, upokojuje a výrazne zjemňuje.

V kréme nechýba ani Botoxea. Pri kontakte medzi Botoxea a kožnými bunkami dochádza k rýchlemu eliminovaniu vrások a jemných liniek. Spevňuje pokožku, je silne protizápalový a tonizuje plet‘. Je podobný cholínu (dôležitá zložka bunkových membrán). Cholín stimuluje svalové kontrakcie. V klinických štúdiách je dokázané, že redukuje vrásky, vylepšuje plnosť pier a naťahuje kožu na krku.

Kmeňové rastlinné bunky majú  jedinečné účinky proti starnutiu, hĺbka vrások je znížená o 8% už po 2 týždňoch, o 15% po 4 týždňoch, čo výrazne znižuje známky starnutia pokožky.

Samozrejme, v tomto vzácnom kréme sú aj ďalšie mimoriadne kvalitné ingrediencie, ktoré ho robia skutočne výnimočným

 

dav

Pridaj komentár