Hranice lásky

„Budem ťa milovať do konca života“… Láska je úžasná vec. Môže premieňať  najtemnejšiu energiu na svetlo, môže vyhnať smútok, láska môže uzdraviť, môže otvoriť nebeské brány emócií. Láska je určite kľúčom pre všetkých, pretože tento pocit vám môže pomôcť uskutočniť zázraky v  živote.

„Budem ťa milovať, kým …“ každé astrologické znamenie má svoje limity.

Čo sa stane, keď láska zmizne? Môžeme to predvídať? Čo nás vedie k hnevu? Čo spôsobuje, že sa stráca vieru v lásku? Kto čo konkrétne nestrpí a akýkoľvek vzťah radšej ukončí?

Baran:… kým ma nezradíš

U Barana to môže znamenať čokoľvek. Baran je znamenie zverokruhu boha vojny  Marsu. To znamená iba jednu vec. Každý deň ich života je neustály boj medzi čímkoľvek. Sú pripravení bojovať, kým nevydýchnu. Za čo bojujú?

Je zrejmé, že väčšinou bojujú s neviditeľnými protivníkmi, ktorí neexistujú. Keď vyhrajú, môžu sa nudiť a potom budú hľadať ďalšie veci, ktoré ich rozhnevajú, aby znovu mohli bojovať. Baran chce dobývať. Ak sa zaoberáte Baranom, udržujte ich neustále zaneprázdnených. Dajte im vždy niečo, čo môžu dobývať. Potom sa budú stále snažiť navždy vás dobýjať.

Býk: … kým mi nezlomíš srdce

Najčastejšie spôsobuje zlomenie srdca Býka množstvo zlých krokov. Môžu sa ľahko zraniť, ale nie je ľahké ich zničiť. Preto sa považujú za verných a stabilných, vydržia akýkoľvek problém, ktorý prináša život.

Keď získate dôveru Býka, jedna vec môže zmeniť ich názor. Zradíte ich dôveru tým, že sa budete cítiť neisto v súvislosti s ich rozhodnutiami. Nie je ľahké dosiahnuť to. Netýrajte ich srdce kritikou príbytku alebo toho, ako vyzerajú. Nájdite jednoduchý, kreatívny spôsob, ako ich upozorniť. Kritika nikam nevedie, namiesto nej chváľte a máte vyhraté.

Blíženci: … kým sa ma nepokúsiš oklamať

Ak sa nechcete zahrávať s láskou Blížencov, neklamte ich. Ich myseľ totiž pracuje rýchlejšie, než si dokážete predstaviť. Nemáte šancu ich v tomto smere dobehnúť a už vôbec nie prekonať. Blížencom hovorte len pravdu, ak ich nechcete stratiť.

Blížencom vládne Merkúr a milujú intelektuálne záležitosti, komunikáciu a biznis. Nie vždy hľadajú hry na pravdu, ale keď zistia, že sa ich pokúšate oklamať, zaručene nájdu spôsob, aby ste sa od tej chvíle cítili maximálne hlúpo. Nezahrávajte sa s pánmi rozumu a logiky.

Rak: … kým ma neopustíš

Sú znamením Mesiaca a spoločnosť akéhokoľvek druhu je pre nich skutočne dôležitá. Hoci milujú mať čas pre seba, cez vzťahy hľadajú rovnováhu. Keď niekomu dôverujú, chcú mu dať celý svet.

Rak je sladký a majetnícky. Nezraďte ich dôveru. Emocionálna bezpečnosť je pre nich mimoriadne dôležitá. Musíte nájsť spôsoby, aby sa cítili bezpečne. Budú vás milovať, až kým ich nesklamete tým, že nedôverujete sebe a ich láske. Od tej chvíle sa budú oddeľovať od vás a návrat je nemožný.

Lev: … kým ma nenútiš vyzerať hlúpo

Lev je ako slnko, ktoré je stredom nášho planetárneho systému. Lev si veľmi chráni svoj sociálny imidž a vo vzťahu sa musí cítiť ocenený.

Neurážajte Levov najmä za veci, pre ktoré sa cítia neisto. Nepovažujte ich ani za svätých. Budú vás milovať, kým budete vďační za všetko, čo pre vás urobili. Vždy ich odmeňte dobrým slovom. Levi milujú pravdu, vedia o svojich prednostiach i nedostatkoch. Nechcú, aby im milovaní vmietli ich chyby do tváre. Berte ich takými, akými sú.

Panna: … kým nezačneš klamať

Panny sú majstri pravdy a kritiky. Vedia, čo sa deje, a sú nadšenými pozorovateľmi ľudského správania. V okamihu, keď im začnete klamať, ich navždy stratíte.

Panna môže každému dôverovať a vždy prichádza so srdcom plným nádeje. Napriek tomu je ľahko zraniteľná. Preto ľahko stratí vieru voči niekomu, ak na začiatku vzťahu zistí klamstvá. Platí to pre akýkoľvek vzťah. Budú vás milovať, kým nezačnete hovoriť lži. Spozornejú a začnú spochybňovať každé vypovedané slovo. Vedzte, že vtedy ste prehrali.

Váhy: … kým ma neoberieš o rovnováhu

Váhy ako mierotvorcovia a diplomati budú vždy hľadať spôsob, ako ukončiť hádky a urobiť na zemi živý raj. Ak sa prehrešíte proti ich spôsobom poriadku a estetiky, ste pre nich mŕtvi.

Váhy urobia všetko, čo je v ich silách, aby vzťahy vydržali harmonické. Nebudú vám priamo ukazovať čím pohŕdajú, ale okamžite začnete cítiť jemný rozdiel ich spôsobov. Nikdy nekričte okolo nich, neprestávajte pýtať na problémy a nerobte neporiadok okolo nich.

Škorpión:… kým mi nezačneš čosi tajiť

Ak nechcete stratiť lásku Škorpióna, potom sa prestaňte pýtať na problémy. Príďte s návrhom, ako ich vyriešiť. Škorpióni dokážu zvládnuť pravdu, pokiaľ sú si istí, že pred nimi nič neutajujete.

Bez ohľadu na dĺžku vzťahu, Škorpión vás môže skutočne milovať, až kým necíti klamstvá a tajomstvá. Kľúčom k tomu, aby ste ich dlhodobo udržali, je byť úprimný k sebe i voči nim. Nikdy sa ich nepokúšajte prekabátiť, pretože skôr či neskôr to zistia. A hoci vám môžu odpustiť, nikdy na to nezabudnú.

Strelec: … keď mi už neprinášaš nádej

Ako zničiť lásku Strelca? Jediné, čo musíte urobiť, je, aby sa cítili nešťastne. Môžu vás milovať dovtedy, kým pre nich nezatvoríte optimizmus. Ak už nemôžu čakať na niečo dobré, stanete sa tým, koho sa chcú rýchlo zbaviť.

Strelec sa vždy zameriava vyššie méty. Chce, aby ste dôverovali jeho vízii. Ak chcete kritizovať jeho ciele, robte to kreatívnym spôsobom. Ťažké časy prídu sporadicky vždy. Môžete byť smutní a cítiť sa nanič, to je normálne. Nenechajte však Strelca stratiť nádej.

Kozorožec:… kým sa nevzdáš

Sú to deti Boha času Kronosa. Kozorožci vedia, ako všetko vydržať a ustáť, vrátane vzťahov. Kozorožec je pravdivý a srdečný. Musíte vidieť to, čo je pre vás oboch najlepšie.

Kozorožec sa zamiluje do toho, koho obdivuje. Bez ohľadu na to, ako vás trápi, vždy nájdite spôsob, ako sa zlepšiť a nájsť vyššie životné ciele.  Sú nekonečne trpezliví. Kozorožcom objasnite, čo a ako chcete vylepšiť. Ak sa vám to podarí, budú vás milovať do konca života.

Vodnár: … kým nevyzeráš ako všetci ostatní

Všímajú si to, čo je na vás jedinečné. Môže ísť aj o malé črty vašej osobnosti a pritiahnete si lásku Vodnára. Pokojne môže ísť aj o čosi, na čo nie ste hrdí, ale Vodnári si veľmi radi vyberajú všetko nevšedné. Ten, ktorý urobí svet jedinečným a odlišným od všetkých ostatných svetov, má u Vodnára vyhraté.

Nezabúdajte, že ste jedinečný. Objavte svoje rozmanité vlastnosti a neustále kultivujte svoj talent. Neprestávajte Vodnára prekvapovať malými tajomstvami, držte si ich v zásobe ako eso v rukáve. Nič na sebe nemeňte, buďte originálni a zostaňte jedineční

Ryby: … keď ma nútiš prestať snívať

Budú vás objímať a milovať, kým nezničíte vieru v ich sny. Vysnívaný svet je pre nich skutočným svetom a snívajú preto, aby sa nechali inšpirovať. Nikdy ich neprestaňte inšpirovať jemnými slovami a srdečnou láskou.

Ryby sú citlivé, hoci môžu vyzerať svetácky a chladne. Občas radi odídu do snov a zavesia sa na víly či škriatkov. Je dôležité, aby žili v reálnom svete, ale nikdy ich násilne nevytŕhajte so sveta snov. Ich rozprávkové srdcia potrebujú viac farieb, nie šeď všedného života. Rešpektujte to a potom vás budú milovať do konca života.