Horoskop pre všetky znamenia na September 2013

Na čo dôležité sa máme sústrediť v prvom jesennom mesiaci september? 

Všeobecné aspekty: Začiatkom mesiaca zoskupenie medzi Jupiterom, Uránom a Plutom v kardinálnych znameniach môže zdynamizovať celosvetový vývoj a byť hnacím motorom mnohých zmien. Ďalej sa k tejto konštelácii pridá priaznivé spojenie Saturna s Plutom, čo pomôže realizovať, sformovať a kriticky posúdiť transformačné procesy tohto obdobia. Táto konštelácia by mala pomôcť spoločnosti rozpoznať skutočné istoty, spoľahlivé oporné body, o ktoré sa je možné oprieť v časoch krízy a naučiť ju zodpovedne nakladať s mocou. Heslo: „menej je niekedy viac“ bude platiť dvojnásobne. Tento vplyv tiež významnou mierou redukuje zbytočnosti a vládcovi času (teda aj minulosti) prepožičiava mimoriadnu moc. Prechod Saturna cez Mesačné uzly  napovedá, že pri nadväzovaní kontaktov a pri rôznej spolupráci je maximálne dôležitá opatrnosť a istá rezervovanosť.

BARAN

1 – 10.9: Prvá dekáda mesiaca vám prináša nesprávne videnie sveta, akosi ste sa zamerali len na nepríjemnosti. Ak s tým neprestanete, nečudujte sa, ak sa vám objavia aj v reálnom živote.

11 – 20.9: Nemrhajte zbytočne svojou vzácnou energiou, akokoľvek sa budete snažiť, vonkajšie okolnosti vám nateraz postup vpred zahatajú.

21 – 30.9: Vo zvýšenej miere sa venujte partnerovi a svojim blízkym. V poslednej dobe ste ich trochu zanedbávali, je najvyšší čas na nápravu. Nešetrite nehou.

Duchovné posolstvo: „Priateľov si vyberajte múdro“ – vaša duša rastie, menia sa vaše vibrácie a testujú sa všetky vaše väzby. Odvráťte sa od tých, čo blokujú váš rast a buďte pritom objektívni.

BÝK

1 – 10.9: Celý mesiac bude preverovaná vaša trpezlivosť, dôvera a intuícia. Nemáte sa kam ponáhľať a preto viac ako inokedy zvažujte všetky svoje kroky a závery.

11 – 20.9: Ktosi vo vašom okolí sa vám snaží nadbiehať a maľuje pritom falošné obrazy, ktorými vás chce dobehnúť. Buďte preto viac obozretní a odolajte ilúzii.

21 – 30.9: Všetky ponuky zvážte zdravým sedliackym rozumom. Ani jedna z nich totiž nebude pre vás prínosom, len stratou času. Cielené podrazy však na vás teraz nečíhajú.

Duchovné posolstvo: „Nenechajte sa rozptyľovať“ – vy sami musíte chcieť počúvať svoje vnútro a nesmiete dovoliť aby vám iní ničili váš život.

BLÍŽENCI

1 – 10.9: V tomto období sa všeobecne vyhnite podpisovaniu dôležitých zmlúv a dokumentov. Akt by vám priniesol rozčarovanie a sklamanie. Je zbytočné dokazovať akúkoľvek pravdu.

11 – 20.9: Ak zapojíte do všetkého svoju povestnú logiku a intelekt, môže vám to priniesť sladké plody a spokojnosť. Intuíciu teraz chvíľku nechajte odpočívať.

21 – 30.9: Nápad na zveľadenie vašej finančnej sféry príde síce od vám blízkeho muža ale do zdarného konca ho viete dotiahnuť len vy sami a preto neváhajte!

Duchovné posolstvo: „Odpusťte a zabudnite“ – Odpustite a zabudnite hlavne na minulosť. Prežili ste, poučili sa. Nastal čas ísť ďalej. Začnite si ceniť samého seba, to je začiatok každého úspešného kroku.

RAK

1 – 10.9: Všetko, do čoho sa pustíte, bude mať zdarný priebeh. Energia vám stúpa, vážnejšie omyly a nepríjemnosti sa vám tiež vyhýbajú.

11 – 20.9: Istá žena, ktorá vám v minulosti spôsobovala množstvo problémov, svoju záškodnícku činnosť voči vám nadobro ukončí. Zvíťazili ste.

21 – 30.9: Zamerajte sa na rodinu, lásku a svoje partnerstvo. Kvalita a zdarný rast vzťahu je pre vás teraz to najdôležitejšie.

Duchovné posolstvo: „Oporu nájdete v sebe“ – Držte sa svojich presvedčení aj za cenu nesúhlasu okolia. Len strach vám bráni žiť plnohodnotný život.

LEV

1 – 10.9: Doma rozhodne neseďte, výsledkom všetkého, čo teraz prežijete, budú neskôr len šťastné skúsenosti. Dôležitú úlohu svojho života zvládnete bravúrne.

11 – 20.9: Vaše vnútorné bohatstvo má aj iný význam – otvára vám oči na kvalitnejšie vnímanie istôt a stability všedného života. Teraz máte možnosť objaviť skryté poklady – sú priamo pred vami.

21 – 30.9: Ak zdravo a bez strachu zariskujete, úspech sa čoskoro dostaví a bez ohľadu na to, v akej sfére podniknete doteraz nevšedné kroky. Priaznivú zmenu máte na dosah.

Duchovné posolstvo: „Zapojte vyšší rozum“ – rozum nie je protikladom intuície. Uvoľňuje cestu k dosiahnutiu vnútorného vedenia. Dovoľte hneď teraz, aby vás viedla logika.

PANNA

1 – 10.9: Podstatnú časť mesiaca ovplyvňujú u vás muži.  Zďaleka sa vyhnite tým majetnícky zameraným a nervóznym kritikom, sledujú len svoj osobný profit.

11 – 20.9: Vyznania, ktorým sa vám dostane, sú úprimné. Nie je dôvod im neveriť, oddajte sa láske.

21 – 30.9: Ak nepodľahnete stresu a depresiám, žiadnych strát sa nemusíte obávať. Počkajte si na nárast energie a medzitým sa venujte strategickým plánom.

Duchovné posolstvo: „Prijmite fakt, že čosi končí“ – zmierte sa s prirodzeným cyklom koncov. Ak čokoľvek vašej duši neprospieva, nechajte to prirodzene od seba odísť a tešte sa na nové začiatky.

VÁHY

1 – 10.9: Po náročnom auguste vás čaká príjemný mesiac. Doslova začnete zbierať sladké plody z rajskej záhrady, stačí len načiahnuť ruku.

11 – 20.9: Všade ste víťazom – aj doma aj v práci. Nič k vám neprišlo náhodou, zaslúžili ste si to aj odriekaním, tak si vychutnajte bez obáv, že vám to ktosi uchmatne. Nič také sa nestane.

21 – 30.9: Vsaďte na logiku, dobre počúvajte istého vám blízkeho muža, črtá sa s ním pre budúcnosť výhodná spolupráca a nie je vylúčený ani bližší vzťah.

Duchovné posolstvo: „Žite naplno“ – nedržte sa bokom pre strach z minulých skúšok. Rozbite zabehnutú rutinu, uvoľníte si cestu prežívaniu všetkého, čo vás v živote láka.

ŠKORPIÓN

1 – 10.9: Prečo dávate priestor strachu a pochybnostiam? Úplne vás ovládol na poli lásky a momentálne zabíjate v sebe i všetky city. Robíte chybu!

11 – 20.9: Partner vám úplne otvoril svoju dušu a vy mu stále neveríte. Chobotnica strachu vás celkom paralyzovala. Kam sa podela vaša akčnosť?

21 – 30.9: Máte plnú hlavu myšlienok, že vám blízki chcú len ubližovať. Zastavte to, inak sa nevyhnete zvadám, nezmyselným výmenám názorov, bez ktorých pokojne môžete byť. Spamätajte sa!

Duchovné posolstvo: „Prebudenie“ – prehodnoťte svoj život, počúvajte najmä tie vnútorné signály, ktoré ste doteraz ignorovali. Buďte vnímaví, trpezliví a pokojní, dôležité znamenia sa čoskoro dostavia a ukážu vám správny smer.

STRELEC

1 – 10.9: Vypovedané slová sa už nedajú vrátiť späť, preto 3x zvážte, čo komu poviete, vaše okolie je v súčasnosti veľmi citlivé na každý váš prejav.

11 – 20.9: Šťastena vám je naklonená, no vy i napriek tomu hľadáte, kde sú ukryté možné prekážky a nepríjemnosti. Zbytočne ich nekŕmte, mohli by vyrásť do obludných rozmerov.

21 – 30.9: Čoho sa chytíte, bude profitovať a rásť. Prekážky okolo vás sú minimálne a jedine preto, aby ste neprestali byť bdelí.

Duchovné posolstvo: „Priznajte si svoje zraniteľné miesta“ – zbytočne mrháte energiou obavami o svoju budúcnosť. Prijmite fakt, že milujúci Vesmír vám naplní vždy všetky vaše potreby, ak mu dôverujete.

KOZOROŽEC

1 – 10.9: Viac sa zdržujte v domácom prostredí, cestovanie zatiaľ na čas odložte. Investície v tomto smere sú dočasne stratené.

11 – 20.9: Neuzatvárajte žiadne dohody, vyhnite sa podpisovaniu dokumentov a právnikov tiež zďaleka teraz obchádzajte. Zbytočne sa nezadlžujte.

21 – 30.9: Na obzore sa črtá vážnejšia výmena názorov. Nezametajte ju pod koberec, domáce ovzdušie sa konečne prečistí a do nového mesiaca tak prinesie potrebnú rovnováhu.

Duchovné posolstvo: „Žite zo svojho ducha“ – prestaňte sa hrať na obeť okolností. Sústreďte sa a učte, primerane reagujte na všetky životné výzvy.

VODNÁR

1 – 10.9: Momentálne sa vyhýbajte razantným zmenám, radšej pozorujte ľudí vo svojom okolí. Ukazujú vám, kde v minulosti ste urobili zásadné chyby.

11 – 20.9: Nedávajte priestor unáhleným nápadom, rozumu máte dosť a je načase prestať poskakovať. Dajte konečne priestor taktike, konajte uvážlivo.

21 – 30.9: Zdá sa, že ktosi z blízkych by vás rád dotlačil do nesprávnych rozhodnutí a v každom prípade na váš materiálny úkor. Vysvetlite im, že bez práce nie sú koláče.

Duchovné posolstvo: „Vyžarujte svoje svetlo“ – neskrývajte svoje svetlo, snažte sa upútať pozornosť na všetkých úrovniach a pomáhajte zapaľovať svetlo i v iných ľuďoch.

RYBY

1 – 10.9: Využite dekádu mesiaca na oddych a cestovanie. Neskôr už podobných príležitostí bude pomenej, preto si tie terajšie nenechajte ujsť.

11 – 20.9: Zbytočne a predčasne panikárite, vaša hlava je plná obáv z možného nedostatku. Zdvihnite ju vyššie a uvidíte skutočnú hojnosť okolo vás.

21 – 30.9: Ste presvedčení, že vás blízky človek klame? Nepchajte hlavu do piesku a položte mu s nadhľadom priamu otázku. Rozhodne nehádžte ľudí do jedného vreca.

Duchovné posolstvo: „Dotknite sa hviezd“ – nenechajte sa uniesť negatívnymi vlnami beznádeje, ktoré cestujú planétou. Riaďte svoje myšlienky, sústreďte sa len na pozitívny a tvorivý výsledok.

 

Pridaj komentár