Horoskop pre všetky znamenia – Február 2014

Ako to s nami bude vyzerať vo februári?

Všeobecné planetárne trendy v roku 2014 budú pre ľudí v základných znameniach Baran, Kozorožec, Váhy, Rak pokračovať napäťové konštelácie Pluta, Uránu z r. 2013  (náročný rok s nečakanými zmenami ale i očistenia sa od nefungujúcich vzťahov a väzieb). Najväčšie odľahčenie nesie Jupiter, ktorý praje realizácii plánov a rozvoju. V prvej polovici roka môžu podobné signály dostávať Ryby a Panna. V druhej polovici roka prejde Jupiter do Leva, čo môže byť pre znamenia Baran, Lev, Strelec, čiastočne i pre Blížencov a Váhy pookriatie a vylepšenie.  Saturn bude v Škorpiónovi, čo môže hlavne ľudí narodených v druhej a tretej dekáde Leva brzdiť v rozlete a obmedzovať (to isté platí pre druhú a tretiu dekádu Vodnára, Škorpióna a Býka). Neptún bude na začiatku Rýb, čo podporuje zmätky, dezilúzie, rozčarovania, či chaos pre prvé dekády znamení Blíženci, Panna, Strelec, Ryby.

Baran

1-10.2: Vaše projekty majú reálny základ, žiadne problémy tu nehľadajte. Buďte však opatrní vo všetkých dopravných prostriedkoch a myslite na šťastný návrat.

11-20.2: Aj keď vaša finančná stránka nie je práve najružovejšia, doprajte si oddych, potrebujete čerstvý vzduch, inak sa môžu zhoršiť problémy s dýchaním.

21-28.2: Majte všetko v práci pod kontrolou, plňte si svoje úlohy, ale na seba príliš neupozorňujte. S partnerom nie ste na jednej vlne, črtajú sa hádky.

Duchovné posolstvo: „Ticho“ – ak sa vám zdá, že čosi trvá príliš dlho, spomaľte. Započúvajte sa do ticha, zapáľte sviečku a rozjímajte. Nič vám neutečie.

Býk

1-10.2: Pozor na kolegu! Rád by vám ukradol nápad. Nikdy nič nezvaľujte na náhodu. Na obzore sa ukazuje i zásadná zmena v partnerstve.

11-20.2: Váš život vám pripomína bojisko, ale ani sami neviete, za čo bojujete, ste vo veľkom napätí, ktoré odľahčíte oblečením sa do krásnych farieb. Držte sa zvykov, tradície a viery.

21-28.2: Zamerajte sa na deti a prestaňte im odmetať cestičku a odpratávať polená. Žiada sa urobiť s nimi dôležitý rozhovor, najmä ak sa o čomsi dôležitom rozhodujú.

Duchovné posolstvo: „Viera“ – ak uveríte, že vaša cesta ďalej nevedie, stane sa tak. Vaše vlastné myšlienky vás dostanú do pasce, z ktorej niet úniku. Plávajte preto na vlne radosti, viery a lásky. Kríza pri vás nemá čo robiť.

Blíženci

1-10.2: Dávajte si pozor na kolegu, rád by vás ukázal v nepeknom svetle. Vopred si pripravte správne argumenty a buďte odteraz v práci ostražitejšími a dôslednejšími.

11-20.2: Žijete vo väčšom strese ako je pre vás únosné a teraz čas pracuje proti vám. Všímajte si viac signály, ktorých sa vám v súčasnosti dostáva viac, sú pre vás veľmi dôležité.

21-28.2: Mraky z vášho vzťahu sa vytratili, je čas na spoločné plánovanie a zmeny. Nesnažte sa nič urýchľovať, nechajte všetkému prirodzený priebeh. Nezabúdajte rešpektovať svojich blízkych.

Duchovné posolstvo: „Domov“ – snažte sa, nech je domov pre vás oázou bezpečia a pokoja. Pracovné stresy nechajte pred dverami. Len tak sa zabýva u vás čistá láska, vychutnajte si jej kúzlo.

Rak

1-10.2: V práci prechádzate očistou, preto sa nijako nerozptyľujte a dávajte zo seba všetko. Ozdravenie na tomto poli bolo nevyhnutné aby mohla prísť prosperita.

11-20.2: Začína sa vám dariť, preto obmedzte všetky vedľajšie aktivity, ktoré s vašou prácou nesúvisia. Všímajte si viac svoje trávenie.

21-28.2: Vo vašom vzťahu zahrmelo a budete si musieť vybrať z dvoch ciest – buď na všetko zabudnete a budete sa tváriť, že sa nič nestalo, alebo podniknete kroky k radikálnemu riešeniu.

Duchovné posolstvo: „Pomsta“ – zabúdate na slušné správanie? Neriešte problém štýlom „oko za oko“. Vážte si samého seba, inak si privodíte veľmi rýchlo do života kalamitu, pretože pomstou obraciate jej ničivú energiu proti sebe.

Lev

1-10.2: Vložte sa do práce, súkromie teraz nechajte bokom, inak by ste mohli prísť o zaslúžené odmeny. Nech je vaším hlavným mottom trpezlivosť a výdrž.

11-20.2: Ak začínate čosi nové, prestaňte myslieť na možné komplikácie. Viac ako inokedy teraz musíte myslieť na úspech a hlavne si verte.

21-28.2: Flirt zo zvedavosti by sa vám nemusel vyplatiť. Neklamte ani seba ani svojho partnera. Nerobte inému to, čo nechcete aby on robil vám.

Duchovné posolstvo: „Dôvera“ – zvážte, čo komu poviete. Aj blízky človek sa môže tváriť ako dôverník. Pozor, aby ste nevleteli do jeho pasce. Nadovšetko si chráňte svoje súkromie, neprekračujte bariéry.

Panna

1-10.2: Ak môžete, vybavovanie na úradoch v týchto dňoch radšej odložte. Stretli by ste sa s nepochopením, ktoré by vám pokazilo dobrú náladu a naštrbilo vašu povestnú prezieravosť.

11-20.2: Dlhšie zvažujete o svojom partnerstve. Nie všetko ide ideálne. Riešenie nateraz odložte, radšej prekvapte partnera milou maličkosťou. Neubližujte mu  slovami, ani myšlienkami.

21-28.2: Navštívi vás únava, preto je najvhodnejší čas hľadať motiváciu v kultúre. Čas na dobrú knihu či film, ktorého dej bude plný lásky. Bude to pre vás jedinečný zážitok, z ktorého načerpáte energiu na dlhšie obdobie.

Duchovné posolstvo: „Nežite v minulosti“ – čas nevrátite späť, plynie ďalej a vy s ním. Ak ste zaspali v minulosti, je najvyšší čas prebudiť sa a dobehnúť ostatných, najskôr si z nôh zložte oceľové okovy.

Váhy

1-10.2: Pracovne ste na rázcestí, dobre zvážte, ktorú z troch možností si zvolíte. Vydáte sa ďalej, ale bude to bez podpory iných ľudí.

11-20.2: Ste silní a plní energie, je ten správny čas urobiť hrubú čiaru za minulosťou. Sklamania sa báť nemusíte, nateraz osud pevne držíte v rukách a šťastena je vám naklonená.

21-28.2: Stýkajte sa len s takými ľuďmi, s ktorými si máte čo povedať. Rozhovory buď dávajú energiu, alebo ju berú a to je už násilie voči vlastnej osobe, ktorým škodíte svojej rovnováhe a správnym rozhodnutiam.

Duchovné posolstvo: „Láska“ – je len jedna, nedeľte ju do rôznych smerov. Je to jeden nekonečný prúd, ktorý vylieči všetky ľudské zranenia. Srdce však na dlaň nepatrí.

Škorpión

1-10.2: Dostanú sa k vám nové informácie týkajúce sa práce. Neohŕňajte nad nimi nos, odmietavým postojom by ste mohli od seba odplašiť slušnú šancu.

11-20.2: Vo vzťahu máte neistotu a bojíte sa čokoľvek riešiť. Preto nepodnikajte nič, čím by ste svoj dlhšie prežívaný vzťah zmenili. Vaša odvaha sa na chvíľu stratila.

21-28.2: Máte isté trápenie, ktoré sami neviete vyriešiť. Priateľov sa na radu nepýtajte, rozčúlili by vás. Odpoveď nájdete v snoch, tú najlepšiu zo stredy na štvrtok.

Duchovné posolstvo: „Strata“ – neradi o čokoľvek prichádzate, milujete vlastnú nedotknuteľnosť. Nedokážete priznať, že sa mýlite a čosi definitívne skončilo. Prijmite aj stratu, len tak možno získavať nové.

Strelec

1-10.2: Snažte sa niekoho nesklamať, máte dôveru vplyvného človeka, no nesmiete sa s tým nikomu pochváliť. Radšej preukážte svoju zodpovednosť.

11-20.2: Hrozia vám neplánované výdavky, dajte skontrolovať spotrebiče v domácnosti. Neskoršia oprava by sa mohla značne predražiť, preto zvážte založenie rezervného fondu, vyhnete sa pôžičkám.

21-28.2: Medzi vami a partnerom nie je jasná cesta, vnímate len rozpory. Zachrániť situáciu vie odstup od problémov všedného dňa. Prospelo by vám načas sa vzdialiť od seba, napríklad služobnou cestou.

Duchovné posolstvo: „Pokoj v duši“ – netrápte sa malichernosťami, nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Nestavajte sa do úlohy sudcu, nechajte všetkému voľný priebeh.

Kozorožec

1-10.2: Buďte na seba viac opatrní, nikam sa neponáhľajte, hrozia vám úrazy. Zlomenina nie je príliš dobrý program týchto dní, zdržiavajte sa viac v známom prostredí.

11-20.2: Pracovne by ste mali viac zabojovať a posunúť sa dopredu. Zatiaľ sa len stále otáčate dozadu a máte strach. Očakávaná pomoc teraz ale nepríde.

21-28.2: Prestaňte kritizovať a nehrajte sa na bezchybných. Neopakujte chyby z minulosti. Prichádza k vám nová ponuka, ktorú si nemusíte všimnúť ak budete zahltení minulosťou.

Duchovné posolstvo: „Dokončievanie“ – Nikdy neodchádzajte od nedokončenej vety, práce a povinností. Nehanbite sa za svoje emócie. Len tak nájdete samého seba na novej, vysnívanej ceste.

Vodnár

1-10.2: Momentálne sa vám darí, preto nezabudnite si urobiť radosť, vynakladáte viac energie, odmenu si zaslúžite. Bez financií nebudete ani v budúcnosti.

11-20.2: Nedávajte na sľuby iných, vyparia sa ako hmla. Niekedy sú slová zbytočné a radšej sa spoliehajte sami na seba, predídete tak sklamaniu.

21-28.2: Už sa vám nechce byť vo vzťahu, kde ste prežili sklamanie. Partnera to veľmi mrzí a je viac ako isté, že podobnú chybu už nezopakuje. Skúste mu dať šancu.

Duchovné posolstvo: „Mosty“ – nepáľte ich za sebou. Dokážu spájať ale aj byť nebezpečné, ak preliezate ich zábradlia. Choďte tam, kde sa niečo deje vždy priamou cestou.

Ryby

1-10.2: Črtá sa zaujímavá a netradičná spolupráca s vám blízkou osobou. Finančne to bude zaujímavé až neskôr, keď do projektu vložíte dostatočné množstvo trpezlivosti a kreativity.

11-20.2: Asi sa nevyhnete vybavovaniu na úradoch, niektoré veci sa nedajú obísť. Dajte si však pozor na úradníka, s ktorým budete vybavovať. Musíte pristúpiť na jeho podmienky, iná možnosť nie je.

21-28.2: Venujte svoj čas komunikácii so ženami, mala by byť zásadná a pre vás mimoriadne úspešná. Neskôr už vhodnejšia príležitosť príde k vám len ťažko.

Duchovné posolstvo: „Rady“ – Nie vždy vnímate, kto čo hovorí, pretože ste príliš zaujatí všednými starosťami. Nezabúdajte, že aj vy sa môžete mýliť a niekedy je dobrá rada viac, ako výhra v lotérii.

Pridaj komentár