Horoskop na September pre všetky znamenia

Čo nám prináša začínajúca jeseň?

Všeobecné aspekty: Na oblohe sa objaví napätie Jupitera s Neptúnom čo znamená, že sa máme učiť humanite, sociálnemu cíteniu, empatii, altruizmu, či spojenectvu, ktoré zabudne na individualitu, uprednostní kolektív. Ekonomicky spojenie planét prináša ilúzie a veľmi ľahko sa môže ekonomický vývoj prepadnúť. Uskutočnené kroky v tom čase majú v sebe vysoké riziko rozčarovania a sklamania. 28. 9. zrána nastane zatmenie Mesiaca v Baranovi. Astrológia úkazu pripisuje oslabenie ženských princípov, čo znamená väčšie upriamenie sa ľudstva do budúcnosti, na jednotlivcov, nové impulzy a chúťky presadiť sa, čo môže mať niekedy i tragikomické následky. Účinok pocítime najmä na miestach viditeľného zatmenia.

Baran

Energie septembra viac venujte pozornosť svojmu zdraviu, v tejto sfére máte po lete čo naprávať. Práca i vzťahy vyžadujú pokojnejšiu atmosféru, určite si nezačínajte romániky na pracovisku. Čakajte správu, nenechajte sa ňou rozladiť, všetko riešte triezvo a s rozvahou. Ukončite všetko, čo vám už nevyhovuje.

Posolstvo energie financií: „Stanovte si radšej ciele, priania sa neplnia.“

Býk

Prekonajte svoju pohodlnosť, mesiac od vás vyžaduje viac aktivity ale aj prehodnocovania vzťahov. Všetko, čo zaváňa stagnáciou a nikam vás neposúva, ukončite. Prichádza čas na nové a jeho tvorbu. Nenechajte sa vykoľajiť nepríjemnejšou správou.

Posolstvo energie financií: „Cieľom by nikdy nemali byť financie.“

Blíženci

Viac energie venujte harmonizácii svojho príbytku, zbavte ho zbytočností. Ak uvažujete o zmene bývania, neváhajte s jej realizáciou. V rodine i v práci si nastavte pevný systém, uľahčí vám život. Vyhnite sa náladovosti a vylepšujte vzťahy s blízkymi.

Posolstvo energie financií: „Len rovnováha vám zaručí profit.“

Rak

Pozornosť obráťte na vybavovanie všetkého potrebného. Určite si neberte pôžičky a ak nejaké máte, urobte všetko pre ich rýchlejšie splatenie. Rada platí aj opačne – nikomu nič nepožičiavajte. V práci sa tiež bude viac diať, obrňte sa trpezlivosťou.

Posolstvo energie financií: „Nesnívajte, ale konajte.“

Lev

Máte vhodné obdobie na kúpu a predaj, čo si súčasne vyžaduje dôkladné naštudovanie všetkých zmlúv s tým spojených. Energie mesiaca vyžadujú od vás disciplínu. Ak sa vám ozve niekto z minulosti, stretnutie s ním určite zvážte a majte oči otvorené.

Posolstvo energie financií: „Znížte svoju dôležitosť, jedine tá vás oberá o zisk.“

Panna

Mesiac vám prináša veľa nového či už v práci, činnostiach alebo v plánoch. Budete však musieť prísne vyžadovať ale i dodržiavať všetky pravidlá. Ak vám staré podmienky nevyhovujú, určite ich zmeňte. Vaše okolie bude od vás viac vyžadovať, nedajte sa zaskočiť. Vyvarujte sa chybám z minulosti.

Posolstvo energie financií: „Robte to, čo robíte radi, potom sa úspech zaručene dostaví.“

Váhy

Energie mesiaca budú náročnejšie a môžu zamávať vašou rovnováhou. Strážte si svoje tajomstvá a buďte predvídaví. Prehodnoťte svoje úspechy i neúspechy, zahájte dokonale premyslené kroky k zmenám. Čierna luna radí nič nepodpisovať a ak, tak s maximálnou opatrnosťou. Je možné, že ktosi nedodrží, čo vám sľúbil.

Posolstvo energie financií: „Za každú cenu dodržiavajte rovnováhu medzi dávaním a braním, v tom prípade sa vyhnete všetkým manipulátorom. “

Škorpión

Dávajte si do poriadku vzťahy s partnerom a deťmi ak ich máte. Ak vám čosi nevyjde, určite sa nevzdávajte. Nevyhýbajte sa stretnutiam, je možné, že stretnete niekoho dôležitého pre oblasť svojich záujmov. Nezabúdajte vylepšovať aj svoje pracovné vzťahy a viac sa usmievajte.

Posolstvo energie financií: „Zabudnite na obavy zo strát, v tom prípade ich nebudete viac priťahovať.“

Strelec

Svoju pozornosť zamerajte predovšetkým na prácu, nebojte sa pozrieť vyššie. Môžete pomýšľať na povýšenie alebo na novú, zodpovednejšiu prácu. Strelci na dôchodku by tiež nemali zaspať na vavrínoch ale smelo rozvíjať svoje aktivity. Viac pozornosti venujte partnerovi i deťom.

Posolstvo energie financií: „Robte všetko zo zábavy, potom aj váš život bude hrou.“

Kozorožec

Nie všetko naplánované vám aj vyjde. Svoju opatrnosť sústreďte hlavne pri cestovaní, strážte si doklady a buďte maximálne prezieraví pri všetkých jednaniach – či už obchodných alebo na úradoch. Vyhnite sa chaosu a chaotickým ľuďom. Dbajte sa svoju disciplínu a nič neurýchľujte.

Posolstvo energie financií: „Ak nedoprajete sebe či iným, energia hojnosti vás bude tiež obchádzať.“

Vodnár

Nesľubujte nič, čo neviete splniť, dôsledne kontrolujte všetko, čo podpisujete. Neplytvajte financiami, mesiac vás upozorňuje na šetrnosť i obozretnosť. Je možné, že vás rozčúli niekto z rodiny. Vyhýbajte sa flirtom ale i bujarým oslavám. Viac študujte a vzdelávajte sa.

Posolstvo energie financií: „Plnia sa len vedomé sny – aj to za podmienky, že im nevenujete príliš veľa energie.“

Ryby

Utekajte od ľudí, ktorí majú finančné problémy – ľahko totiž od nich preberáte podobné energie. Uzatvorte starý spôsob života a otvorte sa všetkému novému. Pred problémami nezatvárajte oči, práve naopak – aj keď to robíte neochotne, energie vás budú priam postrkovať do jednaní a riešení. Urobte si poriadok aj v majetkových záležitostiach.

Posolstvo energie financií: „Zahoďte všetky strachy. Ak im venujete pozornosť, súčasne si obavy aj materializujete do života.“

Pridaj komentár