Horoskop na rok 2016

Odhalené tajomstvá jednotlivých znamení pre rok 2016

Všeobecné aspekty: Nastávajúci rok 2016 je rokom, kedy by ste mali všetky záležitosti riešiť „po dobrom“. Ak to dokážete, čaká vás doslova „rok zázrakov,“ v ktorom na vás čakajú netušené príležitosti a šance vo všetkých sférach života. Zvláštnu pozornosť by ste mali venovať zdravej strave, vhodnému cvičeniu a samozrejme nezabúdať na dostatočný relax. Rok 2016 od vás potrebuje ústretovosť, družnosť, ochotu k spolupráci i k náležitej pochvale. Nový rok je i rokom vzťahov a mnoho ľudí žijúcich osamote má veľkú šancu stretnúť svoju životnú lásku. Rok je priam stvorený na nové a pevné vzťahy. V kariére je zvlášť dôležité udržiavať neustály pokrok. V opačnom prípade hrozí syndróm vyhorenia či totálna nechuť k práci. Vyplatí sa vám pracovať poctivo.

Tí, ktorí pri každej príležitosti budú tvrdohlavo dokazovať svoju pravdu, rozčuľovať sa, kritizovať všetko a všetkých okolo seba, tým rok 2016 ukáže svoju negatívnu tvár s pomerne tvrdými pádmi ale i zhoršeným zdravím.

Baran

Práca: Začiatkom roka vás prepadne neistota, budete chcieť riešiť všetko naraz. Tápať budete do marca, potom naštartujete na úspechy z minulosti. Počas jari sa spoliehajte na seba, pomoc od nikoho nečakajte. V lete bude všetko prebiehať podľa plánu. Až koncom roka sa dočkáte pomoci. Pracovne budete rok zvládať oveľa pokojnejšie ako v minulosti.

Peniaze: Vaše peniaze zaznamenávajú od začiatku roka pozitívny pohyb. Máte ich naozaj dostatok na všetko potrebné. Len od leta sa od vás vyžaduje prezieravosť najmä v investíciách, preto sa vyhnite všetkým riskantným operáciám.

Zdravie: Postrážte si krvný obraz aj štítnu žľazu. Nezabúdajte, že strava môže veľa vylepšiť. V lete sa žiada opatrnosť pred prudkým slnkom. Na jeseň môžu byť disharmonické hormóny, čo najviac pocítia reprodukčné orgány. Koncom roku budete opäť riešiť svoj krvný obraz, všetko by sa malo dať do poriadku bez vážnejších dopadov.

Láska: Niekto z vašich blízkych na vás žiarli, čo vám celkom lichotí. . Vo vzťahu budete hneď z jari riešiť problémy z minulosti. Neodkladajte ich riešenie. Koncom leta sa už budete prežívať radosť, vzťah vás bude napĺňať a bude pre vás oporou. Oceníte to koncom roka, kedy vás úplne pohltí práca. Celý rok vám bude čo závidieť v súvislosti so vzťahom. Nevšímajte si to.

Býk

Práca: Začiatok roka sa vám vydarí. Na prelome jari si dajte pozor na rozpory a kritiku. Máte tendenciu nevidieť veci reálne a môže vám to ublížiť. Stabilita sa ukáže začiatkom leta, doprajte si dostatočný oddych. Koniec roka bude pokojnejší, no stále úspešný. Práca pre vás tento rok bude výhrou.

Peniaze: Rok vám prináša finančnú stabilitu, bude sa vám dobre dariť a môžete aj míňať viac ako inokedy. Pocity istoty nezveličujte, nezabúdajte na obozretnosť. Najmä koncom roka nikomu nepožičiavajte peniaze, inak sa vaša finančná situácia radikálne zhorší. Peniaze totiž na konci roka budete potrebovať aj vy na hodnotnejšiu investíciu. Financie sa k vám budú celý rok vracať.

Zdravie: Zamerajte sa na podporu imunity, keď ju posilníte, vyhnete sa všetkým nepríjemnostiam. Zažívacie problémy vás zastihnú vždy, keď príde stres. Vyhnite sa najmä lacným sladkostiam a ťažkým jedlám. Keď si cez leto oddýchnete, budete na konci roka priam sršať zdravím.

Láska: Začiatok roka bude rezonovať láska, vydrží vám to až do apríla, kedy vás začnú nahlodávať pochybnosti. Cez leto už budete tráviť viac času osamote. A na jeseň sa môžete rozísť, pretože vás očarí niekto, kto vás bude fascinovať a bude spĺňať všetko, o čom ste kedy snívali.

Blíženci

Práca: Črtá sa rok úspechu najmä v pracovnej oblasti. Postupujte systematicky, dajte pozor, aby nedochádzalo k úspechu príliš rýchlo. Váš šéf sa nesmie cítiť ohrozený. Svoje ambície neponechajte žiadnej náhode, dostavili by sa zbytočné problémy. Ku koncu roka si už budete užívať úspech a ocenenia.  prekážku.

Peniaze: Financie u vás budú rozkolísané, začiatkom roka pocítite stagnáciu. Na jar už sa finančná situácia zlepšuje. Nesmiete však riskovať, inak vás ohrozia finančné straty. Rok uzavriete už s finančným dostatkom a istotou.

Zdravie: Začiatkom roka hrozí len únava, preto nezabúdajte na oddych. Prepracovanosť sa objaví okolo Veľkej noci a riskujete prechladnutie či virózu. Môžete si nadobudnúť zápal dutín a vleklé bolesti hlavy. Leto si užijete bezstarostne a na jeseň sa môže opäť objaviť únava a zhoršené dýchanie. Viac sa o seba starajte a hlavne počúvajte svoje telo.

Láska: Hneď v januári môže prísť iskrenie a možno i zamilovanosť. U vás však láska nie je vždy stabilná, na jar už zo svojho očarenia vytriezviete. V lete vás čaká ďalší krátky flirt. Koncom roka môžete stretnúť vysnívaného partnera a na istý čas sa usadiť. Bude to ktosi, kto sa nedá opantať a bude vám unikať, čím vás zaujme.

Rak

Práca: V úvode roka sa vám začne dariť a môžete nájsť i novú prácu. Spoznáte  nových ľudí, nápomocných vo vašej kariére. Koncom roka sa dostanete na vrchol vášho profesionálneho snaženia a udržíte si ho aj v budúcnosti. Je možné, že založíte vlastnú a veľmi úspešnú firmu. Nebude to jednoduché, máte však dostatok síl a odhodlania a tak vaše snahy korunuje úspech.

Peniaze: Peniaze vám tento rok skáču do vrecka samé od začiatku roka. Všetko, čo urobíte v spojitosti s financiami, bude úspešné. Vďaka dobrej platobnej morálke si zaistíte finančnú slobodu. Jediné, čo by vás mohlo ohroziť, je zbytočné riskovanie. Nikomu peniaze nedávajte bez dôslednej analýzy.

Zdravie: Ak sa budete venovať športu a zdravému životnému štýlu, vylúčite všetky choroby. Oslabení budete len na jar, kedy sa objaví prepracovanosť. Koncom roka si dajte pozor na úrazy pri zimných športoch. Energie budete mať celý rok na rozdávanie, nezabúdajte však na oddych.

Láska: Osamelí môžu partnera stretnúť už na jar, ale budú dlho zvažovať o perspektíve vzťahu. Zadaní si uvedomia, že ich partner im celkom stačí. Tento rok budete celkovo rekapitulovať svoje vzťahy. Prežívať budete lásku i sklamania, u vás vyhráva stabilita. Koniec roka bude harmonický a plný lásky.

Lev

Práca: Práca pre vás bude dôležitá po celý rok, nezabúdajte však na dostatok oddychu a svojich blízkych. Robte len to, čo vás baví. Začiatkom roka vám pôjde všetko samé, bez komplikácií. V druhá časť roka je zložitejšia, ale štastena vás však neopustí. Ku koncu novembra sa objaví nová pracovná ponuka, dobre si ju premyslite.

Peniaze: Peňazí budete mať dostatok a budú k vám prúdiť zo všetkých strán. Zažijete pocit finančnej slobody. Míňajte však opatrne. Vhodné obdobie na výhodné nákupy je leto. S koncom leta už začnite šetriť a v zime si dožičte exotickú dovolenku.

Zdravie: V prvej polovici roka sa môžu objaviť isté psychické bloky, pouvažujte o konzultáciách s odborníkom. V lete vás môže potrápiť bolesť ucha, čo vyžaduje opatrnosť na kúpaliskách. Na konci roka vás potrápia prechladnutia a virózy len preto, že málo odpočívate a obchádzate zdravú stravu. Venujte sa viac zdravej strave, vhodným športom, čím posilníte imunitu.

Láska: Ak ste ešte sami, v prvej polovici roka stretnete lásku a budete uvažovať o založení rodiny. Ak ste už zadaní, tak silno zatúžite po potomkovi. Tento rok je ten pravý pre rodinu aj pre urovnanie všetkých rodinných sporov. Nebojte sa otvoriť dlhoročné problémy a nedorozumenia. Podarí sa vám všetko urovnať k spokojnosti.

Panna

Práca: Čaká vás rok zmien i ocenenie za dobrú prácu a vytrvalosť. Ak chcete zmeniť prácu, urobte tak v druhej polovici roka. Celkovo sa vám pracovne bude dariť. Šťastena vám praje. Nezabúdajte však na dostatočnú dovolenku, nič vám neutečie. Práca je vaším koníčkom a z úspechov sa budete radovať celý rok. V druhom polroku sa vám splnia mnohé pracovné sny.

Peniaze: Pracovný úspech vám prináša dostatok financií. Konečne sa vám uľaví. Môžete si dovoliť aj väčšie útraty, váš rozpočet to nezaťaží. Zájdite si na dobrú dovolenku, zaslúžite si ju. Financie k vám budú prúdiť celý rok a na konci roka urobte radosť sebe i svojej rodine.

Zdravie: Môžu vás potrápiť bolesti chrbta, viac sa šetrite a občas zájdite na masáž. Váš lymfatický systém je potrebné vyčistiť a bolo by načase zmeniť aj vaše stravovacie návyky. Na konci roka si dajte pozor na tráviace a dýchacie ťažkosti. Vyležte prechladnutie a nič nepodceňujte.

Láska: Vo vzťahu prežívate stabilitu. Nezadaní môžu na dovolenke stretnúť svoju lásku. Musíte však viac cestovať a mať oči otvorené. V existujúcich vzťahoch bude harmónia a pokoj. V prípade výmeny názorov sa snažte upokojiť, dajte blízkym viac slobody, potom sa i hádky zredukujú.

Váhy

Práca: Už koniec roka ste naštartovali dobre a úspech pokračuje aj v novom roku. Máte dostatok energie a tú tvorivo vkladáte do vašej práce. Na jar prichádza impulz k štúdiu a vy si uvedomíte, že nie je od veci sa začať viac vzdelávať. V polovici roka sa vám podarí uzavrieť dobrý obchod, ktorého ste sa obávali. Koncom roka sa objaví výhodná pracovná ponuka, ktorá stojí za úvahu. Nebude však jediná, vyčkajte aj počkajte aj na ďalšie.

Peniaze: Práca vám dáva solídne finančné istoty. Ak máte v pláne cestovať, rozmyslite či, čo najviac preferujete, prostriedkov budete mať dostatok.. Tento rok budete vo finančnom pokoji a na jeseň môžete uvažovať aj o novej investícii. Len si všetko dobre premyslite a kupujte veci postupne.

Zdravie: Hýbete sa viac ako treba a málo sa šetríte, zabúdate na kvalitný relax. Žijete vcelku zdravo, energie preto máte dostatok. Na jar si zvoľte vhodnú detoxikačnú kúru, leto si užite plným priehrštím, jeseň vás prekvapí prechladnutím, ktoré určite vyležte. V zimnom období vás môžu hnevať obličky. Zo všetkého sa pomerne hravo dostanete.

Láska: Stretávate pomerne dosť nových a zaujímavých ľudí. Tí, čo sú zatiaľ sami, sa môžu tešiť na jar, ukazuje sa príležitosť stretnúť partnera svojich snov. Alebo sa zo  starého kamaráta stane životný partner. V každom prípade prežijete až do leta obdobie plné lásky. V lete zažijete krásnu dovolenku a na jeseň si s partnerom vyjasníte svoje priority a zase bude váš život o potrebnej harmónii.

Škorpión

Práca: V práci ste našli nové ciele a postavili si dobré základy. Pracovné ponuky sa k vám dosť hrnú. všetko si dobre premyslite a nikam sa neponáhľajte. Budete robiť len to, čo vás naozaj baví. V práci vám všetko pôjde ľahko a bez prekážok. Na jeseň si môžete si postaviť nové  a vyššie méty. Zažijete veľký pracovný úspech. Pomôžu vám úspešní ľudia. Koniec roka bude plný pracovných schôdzok a stretnutí.

Peniaze: O financie sa vôbec nemusíte obávať. Zarobíte ich celkom ľahko, môžete si aj dožičiť exkluzívnejšiu dovolenku či náročnejšie investície. Zmeníte pohľad na peniaze, vnímate pevné základy vašej finančnej slobody. Na jar sa všetko urýchli a príde radosť. Na jeseň sa síce objavia menšie prekážky, tie zvládnete hravo a na konci roka sa k vám opäť vracia pokoj a pohoda.

Zdravie: Vyliečite všetky staré neduhy. Zdravotne sa budete cítiť veľmi dobre. Podarí sa vám aj schudnúť. Krvný obraz sa zlepší a štítna žľaza zharmonizuje. V zime sa ozvú kĺby z preťaženia a nejaké virózy, ktoré ľahko prekonáte. V ostatnom období roka budete v dobrej kondícii.

Láska: Začiatkom roku vás čakajú stretnutia so zaujímavými  partnermi. Začnete viac  flirtovať a otvárať sa hodnotnejšiemu partnerstvu. Na jar a prelome leta budete veľmi priťahovať opačné pohlavie. Zistíte, čo je pre vás v láske a vo vzťahoch naozaj dôležité.

Strelec

Práca: Rok bude pracovne pre vás náročnejší. Musíte svoju pozíciu v práce obhajovať a to potrvá až do leta. Možno budete nútení zvýšiť si kvalifikáciu. Ničoho sa neobávajte, všetko zvládnete. Zaplatíte len svojim časom. Leto prinesie chvíľu oddychu, nie však na dlho. V druhej polovici roka budete musieť znova prekonávať prekážky. Opäť ich zvládnete a až koniec roka prináša vytúženú úľavu. Ničoho sa neobávajte, berte to ako príležitosť k rastu a prekonaniu seba samého.

Peniaze: Situácia okolo peňazí bude iná v porovnaní s minulosťou. Nezostanete bez peňazí, ale musíte sa viac snažiť i šetriť. Občas sa objavia i nečakané výdavky. Bude to záťaž, ktorú však určite zvládnete. Snažte sa šetriť a zbytočne nemíňať. Na konci roka sa vám už uľaví.

Zdravie: Celý rok si budete musieť viac strážiť svoje zdravie. V zimných mesiacoch sa viac otužujte a snažte sa jesť veľa vitamínov. Na jar odľahčite telo vhodným detoxom. Zlepší sa vám pleť, zbavíte sa prebytočnej vody a kíl a posilníte imunitný systém, ktorý to bude na jeseň v období chrípok naozaj potrebovať. V lete si dajte pozor na obličky a močový mechúr, budete viac náchylní k zápalom. Vyhýbajte sa stresu.

Láska: Nový rok vám prináša množstvo skúšok. Všetko si vždy dobre premyslite a nekonajte unáhlene. Rozísť sa s partnerom môžete vždy. Všetky skúšky, ktoré vás stretnú, vám pomôžu mnohé pochopiť a pozrieť sa na veci z iného uhla. Nakoniec budete rekapitulovať a zistíte, že to nebol až tak zlý rok.

Kozorožec

Práca: Práca bude pre vás na prvom mieste. Začiatkom roku sa objaví pomerne dosť prekážok a komplikácií. Pracovať budete veľa, odmena za prácu nebude adekvátna. Na jar pocítite stagnáciu a nebudete vedieť, ako z toho von. Potom sa objaví nová ponuka či možnosť nápravy. Koniec roka vyzerá opäť náročnejšie: plný sporov a nedorozumení. Napriek všetkému tento rok bude pre vás veľmi úspešný, len nič nedostanete zadarmo.

Peniaze: Vaša finančná situácia sa zlepší. Zlepšenie však bude postupné a pocítite to začiatkom leta. Môžete si dopriať aj dovolenku. Objavia sa finančne zaujímavé ponuky, neprijmete ich, lebo tá práca by vás nenapĺňala. Vaše financie sa stabilizujú až na konci roka, a dokonca aj čosi ušetríte.

Zdravie: Už začiatkom roka vás potrápia kolená a kĺby. Je to preťažením. Dávajte si pozor na úraz a zbytočne neriskujte. Na jar sa vám zdravotný stav zlepší a budete sa cítiť dobre. V lete si leto viac odpočiňte, pretože na jeseň bude pracovne dosť hektická. Mali by ste zmeniť svoje stravovanie za zdravšie.

Láska: Ukazuje sa rok plný flirtov napriek tomu, že žijete v pevnom zväzku. Dajte si však pozor, aby to vaša polovička neodhalila. Nečakané známosti vás budú sprevádzať celý rok a vy sa im nebudete brániť. Z niektorých známostí sa vybudujú aj priateľské vzťahy, ktoré vydržia dlhý čas. Nezadaní majú možnosť stretnúť na konci roka svoju osudovú lásku, ktorá prerastie do trvalého vzťahu.

Vodnár

Práca: V práci pocítite dočasnú stagnáciu. Aj keď sa budete snažiť, prekážky a komplikácie odídu až z príchodom jesene. V lete choďte na dovolenku a užite si ju. Nič vám neutečie a vy potrebujete nabrať silu a energiu, lebo koncom roka sa už ľady lámu a vám zase bude všetko vychádzať. Dariť sa vám bude za predpokladu, že ste prvý polrok nezaháľali.

Peniaze: Stagnácie v práci sa odrazí aj vo finančnej sfére. Viac šetrite a neutrácajte. Po lete sa mraky vo vašej peňaženke stratia. Peniaze začnú prichádzať pomaly porastú. Jeseň už bude finančne stabilnejšia, no stále vás bude obchádzať riziko strát, na investície radšej zabudnite. Koniec roka už uzavriete aj s finančnou rezervou a pocitom, že sa všetko dalo zvládnuť.

Zdravie: Zdravotne budete cítiť do leta únavu. Nemalo by vás sprevádzať nič zásadné, ozve sa močový mechúr a obličky. Posilnite si imunitu, potrebujete aj  odpočívať a nabrať energiu. V druhej polovici roka už sa budete cítiť podstatne lepšie, len si dajte pozor na trávenie a dýchanie.

Láska: Tento rok preverí silu a funkčnosť vašich vzťahov. Všetko neperspektívne odíde. Budete nútení viac hodnotiť a nezatvárať oči pred realitou. Viac v partnerstve komunikujte a snažte sa od partnera zistiť čo mu vadí, a nájdite kompromis. Nezadaní môžu nadviazať známosť, bude to len krátkodobé vzplanutie, nie  dlhodobý vzťah.

Ryby

Práca: Už od začiatku roka sa vám nahrnie viac ponúk. Čakajú na vás väčšie zmeny a rozhodnutia, ktoré budú mať veľmi dobrý koniec. Nemusíte sa obávať o prácu, tej je v roku dostatok. Všetky pracovné zámery tohto roka zrealizujete. V lete sa objaví naozaj zaujímavá ponuka a začnete zvažovať jej prijatie. Koncom roku pocítite istotu v práci a nebude nič, čo by prekážalo úspechu.

Peniaze: Vo financie sa črtá nárast tak, že splatíte prípadné dlhy a môžete aj nejaké peniaze ušetriť. V prvých troch mesiacoch k vám dokonca prichádzajú nečakané financie. Druhá polovica roka si už vyžaduje istú finančnú disciplínu. Okolo peňazí sa bude točiť celý váš finančne úspešný rok.

Zdravie: Dávajte si pozor celý rok na úrazy. Úraz vás môže zastihnúť už v zime a tiež v júni a na jeseň. Bolesti kĺbov a kolien budú počas roka striedavo prichádzať a odchádzať. Najlepším riešením je detoxikácia pečene, tým kĺby značne odľahčíte. Na jeseň sa môžu objaviť virózy a chrípky, ale žiadne vážne komplikácie u vás nenastanú.

Láska: Väčšinu roka sa nebudete vzťahmi zaoberať, práca vám to nedovolí. Čaká na  vás postup v pracovnej oblasti i vo financiách. Napriek tomu sa vám podarí stretnúť veľkú lásku bude na vás ako sa rozhodnete. Nezadaní sa môžu zosobášiť a mať rodinu. Všetko prebehne rýchlo a vášnivo. Vzťah vás úplne pohltí a vy prežijete svoj dávny sen.

Pridaj komentár