Horoskop na Október pre všetky znamenia

Aké prekvapenia si na nás nachystal pán Október? 

Všeobecné aspekty: Vplyv Marsu v Strelcovi pomaly ustupuje, preto aj náš záujem o cestovanie a celkovo o spoznávanie nového klesá, podobne klesá i  presadzovanie vlastných názorov. 26.10. Mars prechádza do Kozorožca, čo nás vyskúša v tom, ako dokážeme skĺbiť nadšenie a magickú energiu s vytrvalým a cieľavedomým postupom za svojimi vytýčenými plánmi. Preto by sme mali byť pracovití a čo najviac využiť svoje schopnosti.

Baran

1-10.10: Nenechajte si vnucovať cudzí názor. V súčasnosti ste správne pri  zemi a určite nemusíte sedieť v kúte, či tancovať, ako ten druhý píska. Svoj názor pokojne vyjadrite všade, kde to bude potrebné.

11-20.10: V práci istá žena o vás dosť pochybuje a skúma, kto vám pomáha. Ak zistí nedostatky, je dosť možné, že zaútočí, prekáža jej váš postup.

21-31.10: Potrebujete si oddýchnuť nielen od partnera, ale aj od všetkých ľudí. Je načase, aby ste si urobili poriadok vo svojom vnútri a k tomu nikoho druhého nepotrebujete.

Duchovné posolstvo: „Tešte sa ako malé deti“ – nič to nestojí, môže to však mnohonásobne zmeniť váš život. Naučíte sa žiť naplno tu a teraz.

Býk

1-10.10: Ak neviete ako ďalej, môžete sa pustiť i do väčších projektov. Nateraz je priaznivé obdobie, ak máte v pláne riešenie ohľadne istej nehnuteľnosti. Klasická práca môže ísť načas bokom.

11-20.10: Zamerajte sa viac na vlastný život, ako na cudzí, lebo vám pretečie pomedzi prsty. Momentálne viac rátate, kto si čo kúpil a zadovážil, kto má aký príjem.

21-31.10: Odpútali ste sa od predsudkov, ktoré vás zbytočne zväzovali. Konečne ste sa dostali do správneho prúdu, ktorý vás unáša tam, kde ste už dávnejšie chceli byť.

Duchovné posolstvo: Útlm“ – ak vám dochádza energia, nesmiete rezignovať. Človek nemôže len lietať v oblakoch, občas sa musí prejsť i po najhlbšom dne. Len tam sa vie odraziť a začne stúpať nahor.

Blíženci

1-10.10: Vyhýbajte sa samote a hlavne sa neuzatvárajte pred ľuďmi do vlastnej ulity. Podeľte sa o svoje pocity, hovorte s blízkymi o všetkom, čo vás trápi.

11-20.10: Zvíťazili ste sami nad sebou, odstránili ste zo seba ťažkú šupu, ktorá vás dlhšie dusila. Bude vám oveľa lepšie, ak sa vrátite ku svojim predsavzatiam.

21-31.10: Pripravte sa na neseriózne správanie kolegu, on ostal tam, kde bol a vy ste sa posunuli. Neváha použiť i nekalé praktiky, vraví sa tomu nôž do chrbta, preto buďte opatrnejším

Duchovné posolstvo: „Gestá“ – pri rozhovore prezradia o vás viac, než si myslíte. Mohli by ste si tak ublížiť, nie každý pochopí váš vnútorný svet. Vníma skôr rozporuplnosť v tom, čo vidí a počuje.

Rak

1-10.10: Začína sa nad vami vyjasňovať. Už tušíte váš správny smer, preto nepochybujte o sebe, hlavne sa neobzerajte späť a nenechajte si radiť od svojich známych.

11-20.10: Čo ste do vzťahu v poslednom období vložili, sa vám mnohonásobne vráti. U vás už býva láska a dôvera, partner je ako vymenený. Ničím si to nekazte.

21-31.10: Ak túžite po priateľoch, stretnite sa s nimi. Pri úprimných rozhovoroch s nimi zmyjete zo seba i pár prehreškov z minulosti. Nehrajte sa na nič, čím nie ste.

Duchovné posolstvo: „Nečinnosť“ – človeka zabíja, je to stav, keď myseľ nevie, kde by zblúdila. Je to obrovská pasca, preto si vždy nájdite činnosť, ktorá vás bude baviť.

Lev

1-10.10: Kríza vo vzťahu je zažehnaná, môžete si spoločne plánovať všetko, na čo ste sa predtým ani neodvážili pomyslieť.

11-20.10: Vaša práca sa dostala do ďalšej etapy, nadriadení si vás cenia. Nič si nerobte zo závistlivých pohľadov zo strany kolegov, nie je im to i tak nič platné.

21-31.10: V týchto dňoch by ste nemali nikam cestovať, najvhodnejšie je pre vás domáce prostredie. Odpustite si i exotické jedlá a nápoje, nerobte nič, na čo nie ste zvyknutí. Hovorte len s tými, ktorých dôverne poznáte.

Duchovné posolstvo: „Spoločná reč“ – sa ťažko nachádza s tým, kto je na inej vlnovej dĺžke. Nič neznásilňujte, radšej odstráňte stavby z piesku a pocítite nekonečnú voľnosť.

Panna

1-10.10: Prospeje vám pár dní oddychu, v práci i tak momentálne nič nehorí a preto ani nič nebudete musieť dobiehať.

11-20.10: Partner vás prekvapí a dostanete od neho nečakaný dar. Pôjde o niečo, po čom ste dávno túžili a vám sa splnil tajný sen.

21-31.10: Na scéne je malý problém s potomkom, začína sa vám obracať chrbtom, nechce počuť od vás ani slovo. Vyhnite sa ultimátam a príkazom tak, aby dvere medzi vami ostali otvorené.

Duchovné posolstvo: „Smútok“ – nie je na mieste ani vtedy, ak vás momentálne v živote nesprevádza len šťastie. To na vás nečaká v tráve pozdĺž cesty, ale napriek tomu sa s ním môžete naučiť žiť.

Váhy

1-10.10: V práci trochu spomaľte, nesnažte sa stihnúť toho viac, ako musíte. Nezabúdajte na detaily, nadriadený si vás všíma viac ako inokedy. Dávajte si na všetko dobrý pozor.

11-20.10: Opona za minulosťou je už zatiahnutá, všetko vám ide od ruky, zmätky a nedorozumenia sú zažehnané. Môžete očakávať pochvaly a uznania.

21-31.10: Nič vám nie je, no napriek tomu vás čosi trápi. Chýba vám radosť zo života, neočakávate nič krásne, len tak idete životom. Každá sekunda môže byť malým zázrakom, prežívajte ich naplno.

Duchovné posolstvo: „Šťastie“ – je krehké, keď o ňom s každým hovoríte. Človek sa naň môže naprogramovať, dôležité je naučiť sa na niečo tešiť. Na nové ráno, na ruže, na pohladenie.

Škorpión

1-10.10: Partner na vaše otázky odpovedá vyhýbavo a vy ste ho ihneď začali podozrievať. Prestaňte snoriť po klebetách, inak vám hrozia depresie alebo zbytočná túžba po pomste.

11-20.10: V poslednej dobe ste viac míňali, preto je najvyšší čas pustiť sa znovu do práce, nič iné vám totiž neostáva. Na pôžičky radšej zabudnite.

21-31.10: Zrejme sa nevyhnete konfliktu s kolegyňou, hľadá krízu, lebo si potrebuje kompenzovať vlastné problémy. Neskočte jej na návnadu.

Duchovné posolstvo: „Boj so životom“ – je nezmyselný. Prijmite všetky dary od neho a naučte sa s nimi žiť. Ak prestanete podozrievať ľudí, zaručene ich dostanete na svoju stranu a budete sa tešiť na každú minútu života.

Strelec

1-10.10: Všetko, čo vás ťaží by ste mali zlikvidovať, vyhodiť. Odloženie vecí do pivnice nie je riešením. Ak začnete veľkým upratovaním svojho príbytku, ruka v ruke s tým ide upratovanie svojho vnútra.

11-20.10: Ak sa partner správa čudne, nemali by ste sa na neho hnevať. Zrejme ho trápia isté veci, ktorými vás nechce zaťažovať. Má toho viac, preto ho nechajte problémy riešiť tak, ako to má v pláne.

21-31.10: Činnosti vo voľnom čase by ste nemali robiť za peniaze. Voľno si užívajte, robte len to, čo vás baví. Najväčšie bohatstvo je práve tu a teraz, ak problém nafukujete, stiahne vás dolu a vy neuvidíte šance v chode života.

Duchovné posolstvo: „Zvažujte“ – čo môžete a čo nemôžete robiť. Je veľa vecí, ktoré dokážete robiť, no oveľa viac je takých, pred ktorými treba prosiť na kolenách. Tomu sa radšej vyhnite, z kolien na samé dno nie je totiž ďaleko.

Kozorožec

1-10.10: Čosi vám nevyšlo a prestávate si veriť. Radšej sa obzrite späť a začnite naprávať chyby. Robí ich každý, namiesto výčitiek sa z nich poučte.

11-20.10: Prichádza k vám ponuka od istej ženy. Otvorí vám tajné dvierka a vy pochopíte širšie súvislosti. Ide o nové poznanie, ktoré bude posunom na vašej profesijnej ceste.

21-31.10: Finančné problémy nie sú neriešiteľné. Stačí, ak sa naučíte hospodáriť tak, aby ste stále mali istú rezervu. Z účtu nikdy nevyberajte posledné euro, zvoľte si priority, čo je nevyhnutné a čo ešte počká.

Duchovné posolstvo: „Závisť“ – nie je dobrá priateľka, preto nikomu nezáviďte to, čo sami nemáte. Neviete, čím dotyčný musel prejsť a čo zažil. Ďakujte radšej za všetko, čo máte.

Vodnár

1-10.10: Hoci sú domáce povinnosti nevyhnutné, nedajte sa nimi celkom pohltiť. Život je oveľa dôležitejší ako utretý prach na nábytku. Vždy si nájdite čas pre seba, nezabúdajte na drobné radosti života, sú veľmi dôležité.

11-20.10: Voči partnerovi nie ste úprimní, je medzi vami bariéra, ale v maske to celkom ide. Odsúhlasujete len veci, ktoré chce počuť, čím si všetko len komplikujete.

21-31.10: Zamerajte sa na činnosti, ktoré majú zmysel, aby za vami bol výsledok. Obmedzte surfovanie po internete a čas vám prestane pretekať pomedzi prsty.

Duchovné posolstvo: „Nevynášajte súdy“ – vyvarujte sa pokryteckému vynášaniu súdov o iných, nepovažujte za zlého každého, kto má iný názor než vy. Každý človek má vlastnú cestu a nakoniec i tak všetky cesty vedú do Ríma.

Ryby

1-10.10: Odhalíte nie celkom seriózne praktiky istého človeka. Ktosi sa vŕta vo vašom súkromí. Urobte rázne kroky, aby sa už nič podobné nezopakovalo.

11-20.10: Neverte všetkým svojim snom, každý sen má svoj výklad, nezamieňajte si ho s realitou, mohli by ste si ublížiť. Sny si zapisujte do detailu, všímajte si najmä farby a nie priamy dej.

21-31.10: Ak ste v kríze, uvažujte o každom ďalšom kroku. V opačnom prípade vykročíte z kaluže do blata. Jeseň vašim plánom veľmi nepraje.

Duchovné posolstvo: „Hľaďte vpred“ – hoci je to ťažké, užívajte si školu života, tešte sa na nové lekcie. Pred prelomovým krokom vyzerá všetko neradostne. Netrvajte na dokonalosti, naučte sa vo všetkom nájsť humor. V škole života ešte nikto neprepadol.

Pridaj komentár