Horoskop na Október 2013 pre všetky znamenia

Ako to bude s jednotlivými októbrovými dekádami vyzerať? Pozrite si to svoje astrologické znamenie 

V októbri je potrebné počítať z doznievajúcimi konšteláciami novátorstva. Mnohé deštrukčné sily budú ešte uzemňované či nemilosrdne trestané. Rozlet v nadväzovaní kontaktov bude tiež brzdený. Ľudstvo viac upriami  svoj pohľad do budúcnosti. Mnohí jednotlivci dostanú nové impulzy so snahou presadiť sa za každú cenu, čo nemusí vždy dobre vypáliť. Účinok bude najciteľnejší na miestach, kde bude polotieňové zatmenie Luny v znamení Váh viditeľné. Od 21.10. môže výmena informácií, komunikácia, či spoznávanie vonkajšieho sveta trochu viaznuť, pretože vesmír od nás chce, aby tieto funkcie prebiehali viac na vnútorných rovinách. Myslenie spoločnosti bude zamerané tiež viac dovnútra a môže ísť proti doterajším zvykom. V niektorých dňoch mesiaca bude až 6 planét vo vodných znameniach, čo zvýši silný emočný nádych a intuíciu vnímavejšieho človeka.

BARAN

1-10. 10: Aj keď máte dostatok energie a nových nápadov, určite žiadne z nich nerealizujte. Neuzatvárajte žiadne zmluvy, nič nepodpisujte. Mohlo by sa vám to veľmi rýchlo vypomstiť. Pozor aj na rôznych podvodníkov.

11-20.10: Prichádza očakávaný nový vietor a spolu s ním i vyjasnenie názorov. V prípade, že zabudnete na prospechárstvo a hrabivosť, vaša situácia sa začne pozitívne meniť.

21-31.10: Veľmi dobre viete, čo chcete, žiadne rady iných momentálne nepotrebujete. Vystríhajte sa pred akýmkoľvek lákavým flirtom, lásku a priazeň venujte svojmu partnerovi. Zaslúži si to.

Duchovné posolstvo: „Neutekajte pred svojim poznaním“ – Uvedomte si, že ak potlačíte svoju kreativitu, jej energia sa zmení na deštruktívnu. To bude jasné ak rozpoznáte kde a v čom váš život trpí.

BÝK

1-10.10: Napätie doma sa upokojí. Ak však zbadáte náznak stresu u partnera či rodiča, okamžite s ním komunikujte, inak by mohol veľmi rýchlo skĺznuť do depresie.

11-20.10: Napriek lákavej ponuke do ničoho neinvestujte financie, škaredo by ste prerobili. Všetky kúpené spotrebiče do domácnosti a pod. by dostatočne nefungovali, preto väčšie nákupy odložte na neskôr.

21-31.10: Ak zvažujete výpoveď v zamestnaní, či ukončenie istej činnosti, ešte s rozhodnutím počkajte. Síce vám nehrozí nič nepríjemné, dokonca ani straty nie, ale vaša chuť do života by sa určite na istý čas vyparila.

Duchovné posolstvo: „Ukážte svoju radosť“ – Dívajte sa na svet novými očami. Objavujte v ňom všetko krásne, zábavné, humorné a rozkošné. Nech svet cíti vašu radosť, je nákazlivá a prospešná všetkým.

BLÍŽENCI

1-10.10: Majte za každých okolností dokorán otvorené oči. Na obzore sa črtá finančne zaujímavá ponuka práce, biznisu alebo nového vzťahu, v ktorom určite nebude chýbať vášeň a spokojnosť po všetkých stránkach.

11-20.10: Momentálne nič hľadať ani objavovať nemusíte. Ak si ustrážite svoju rovnováhu a nenecháte sa uniesť, šťastie a spokojnosť si vás samo nájde, nemusíte ani prstom pohnúť.

21-31.10: Človek, ktorý vás rozladil vôbec nejde proti vám, hoci to tak na prvý pohľad vyzeralo. Myslí to s vami úprimne a vo váš prospech. Prestaňte ho podozrievať.

Duchovné posolstvo: „Vysmejte sa svojim démonom“ – Potlačte svoje kritické ego, uvedomte si všetky aspekty svojho života a najmä tie, v ktorých sa necítite dobre. Berte ich len ako vonkajšie zdanie. Časom sa všetko vyrieši. Buďte k sebe vľúdnejší.

RAK

1-10.10: Smelo sa pustite do vybavovania všetkého, čo potrebujete. Súčasné obdobie je vám naklonené a pokiaľ nebudete sami seba stresovať, uspejete bez zbytočných prieťahov.

11- 20.10: Každý jeden krok, ktorý chcete podniknúť, si veľmi podrobne premyslite a naplánujte. Realizáciu nechajte však na neskôr, ružové okuliare však odložte.

21-31.10: Vo vašom okolí sa pohybuje človek, ktorý myslí len na svoj prospech. Nekompromisne sa s ním rozlúčte. Ak zhltnete jeho návnadu, potom sa nečudujte  rozsiahlejším a zbytočným stratám.

Duchovné posolstvo: „Hovorte nahlas“ – Poslaním vašej duše je pravdivosť v komunikácii. Dosiahnete to tak, že ako prvý vyriešite konflikt medzi vašim rozumom a srdcom.

LEV

1-10.10: V súčasnosti dôvod na radosť veľmi nemáte. Snažte sa primerane krotiť svoju silu, len tak predídete zbytočným nepríjemnostiam. Váš čas ešte len príde, preto nič netlačte na pílu.

11-20.10: Vaša túžba po stabilite, istote a trvácnosti sa naplní len za predpokladu, že si nikým a ničím nenecháte narušiť svoju rovnováhu. Mýliť sa nie je slabosť, slabosťou je neochota si to priznať.

21-31.10: Vo vašom vzťahu sa prechodne zamračí. To však nie je dôvod utekať do cudzieho náručia. Buďte v tomto smere opatrní.

Duchovné posolstvo: „Plánujte“ – Úspech je cesta každodenných krokov podľa dôkladných plánov. Nečakajte na ostatných, kým vám prinesú to, po čom túžite.

PANNA

1-10.10: Nápad z posledných dní okamžite realizujte, vie byť pre vás skvelým prínosom. V oblasti lásky sa vám vzťah prehrieva citmi a nehou.

11-20.10: V tomto období bravúrne vyriešite aj všetky neľahké problémy a skúšky s vašim povestným bdelým vedomím a životnou chytrosťou. Vašim neprajníkom klapnú zuby naprázdno.

21-31.10: Navonok sa vám môže zdať, že isté veci a ľudia idú proti vám. Zbytočne sa tým nezaťažujte, je to len váš pocit. V skutočnosti sú vám teraz hviezdy naklonené a môžete počítať so zaujímavou a prospešnou ponukou od istého muža.

Duchovné posolstvo: „Stavajte na pevných základoch“ – Preskúmajte podložie vášho života. Čo je pravdivé a kvalitné to vystúpi z prachu, a čo je falošné, to sa rozpadne. Svoje prípadné straty vnímajte ako vyslobodenie.

VÁHY

1-10.10: V rodine sa črtá nepríjemnejšia výmena názorov, určite sa do nej emočne nevnášajte. Ak máte čo len minimálnu možnosť, na pár dní sa decentne vzdiaľte napríklad na návštevu k priateľom.

11-20.10: Vo financiách sa nielen vyjasňuje, prichádza i očakávaný nárast. Nebolo by od veci vyskúšať šťastenu formou lósu či podaním tiketu.

21-31.10: Na scéne je pozitívna zmena v partnerskom spolužití. Dovedie vás k poznaniu, že ste žena, ktorá si lásku zaslúži. Smelo odhoďte všetky doterajšie pochybnosti o sebe.

Duchovné posolstvo: „Premýšľajte o svojej pravde“ – Prestaňte podporovať ilúzie, začnite slúžiť princípom pravdy, poctivosti, odvahy a najmä lásky. Tešte sa z pokoja, ktorý vám tieto princípy dávajú.

ŠKORPIÓN

1-10.10: Všetko, čo vás donedávna blokovalo sa uvoľňuje. V práci zažiarite a váš nadriadený to nenechá bez povšimnutia.

11-20.10: Nenechajte sa nikým a ničím znechutiť, mohli by ste prehliadnuť mimoriadne dôležitý signál, či ponuku od istého muža vo vašej blízkosti.

21-31.10: Pozorne počúvajte mladých ľudí vo vašom okolí, môže ísť aj o vaše mladšie deti. Vďaka nim dostanete vynikajúci nápad, ktorý pomerne ľahko viete zrealizovať k svojmu prospechu.

Duchovné posolstvo: „V prvom rade sa starajte o seba“ – Prestaňte presviedčať iných v mylnom presvedčení, že je lepšie dávať než prijímať. Obe tieto stránky musia byť v rovnováhe. Starostlivosť o seba je jedinou cestou napredovania v živote.

STRELEC

1-10.10: Ak ste dlhšie neboli v spoločnosti, čo najrýchlejšie to napravte. Dozviete sa množstvo zaujímavých informácií, ktoré vám v bežnom zhone unikali.

11-20.10: Vaša finančná situácia sa vylepší, to však nie je dôvod k rozdávaniu. Určite v tejto sfére neriskujte, supov v okolí je vždy dosť.

21-31.10: V oblasti lásky nechytajte zbytočne partnera za slovíčka. Viac ako inokedy máte teraz tendenciu vytrhávať slová z kontextu, čo vždy prináša rozčarovanie.

Duchovné posolstvo: „Otvorte sa láske“ – Vzdajte sa snahy všetko riadiť a otvorte svoje srdce. Rozum totiž vytvára zaujímavé stratégie aby sa vyhol pocitom neistoty, možnej bolesti a sklamaniu.

KOZOROŽEC

1-10.10: Neotáľajte a čím skôr dotiahnite do konečnej fázy jeden skvelý nápad, čo vo vás drieme. Ani netušíte, akým dlhodobým prínosom pre vás bude.

11-20.10: V maximálnej miere sa venujte práci, všetky ostatné rušivé vplyvy a myšlienky osloboďte. Podobne sa zbavte všetkých pochybností. Toto obdobie je pre vás mimoriadne plodné.

21-31.10: Momentálne je len na vás, čomu budete venovať svoju pozornosť. Máte možnosť výberu, ako nikdy predtým. Čo chytíte do rúk, to sa vydarí.

Duchovné posolstvo: „Pracujte so zanietením“ – Zapáľte oheň tvorivosti, oddajte sa svojim fyzickým, emočným, zmyslovým a sexuálnym zážitkom. Nič v živote nie je vyslovene dobré či zlé, to len v myšlienkach tak vyzerá a ide o trik ega ako udržať pod zámkom vaše Vyššie Ja.

VODNÁR

1-10.10: Generálom svojho života ste vy, preto prekročte všetkých, ktorí vyvíjajú snahy zneistiť vás. Všetky vaše rozhodnutia budú správne, ak si nenecháte vziať rovnováhu.

11-20.10: Všetky nikam nevedúce zväzky ukončite. Nemajte strach jednať ráznejšie. Jedine tento ťah vás oslobodí a zároveň uvidíte nové obzory a šance života.

21-31.10: Pocity viny sú len zaužívaným škodlivým zvykom. Zbavte sa ich a veľmi rýchlo k vám zavíta radosť, spokojnosť a úplne nové možnosti v pracovnej sfére,  u slobodných i vo vzťahovej.

Duchovné posolstvo: „Nenechajte sa rozptyľovať“ – Filtrujte zvuk vonkajšieho sveta, viac počúvajte svoje vnútro a nedovoľte, aby vám iní ľudia ničili život.

RYBY

1-10.10: Hoci sa niektoré vaše očakávania nesplnili, nezúfajte. Šlo iba o prelud a faloš, tu zasiahol sám vesmír aby ste neskôr nepadli na samé dno.

11-20.10: Racionálne zvážte všetky prehnané finančné požiadavky vašich potomkov na vás. V tomto prípade menej znamená veľa a vy si v súčasnosti máte budovať sebaúctu.

21-31.10: Napriek tomu, že váš partner či priateľ frfle, v skutočnosti dbá o vaše blaho. Snažte sa nazerať viac do hĺbky, nebuďte v tomto smere povrchní či vzťahovační.

Duchovné posolstvo: „Prijmite veci také, aké sú“ – Jedinou cestou úspechu fyzického sveta je najprv ovládnuť svoj vnútorný svet. Čím viac sú vaše reakcie disciplinovanejšie, tým viac dosiahnete.

Pridaj komentár