Horoskop na November 2015

Hoci je November pomerne ponurý mesiac, hviezdy na človeka nezabúdajú a môžu prinášať prekvapivé dary….

November bude pre ľudstvo náročný vďaka napätiu Saturna a Neptúna (realita versus ideály) Neptún nám otrasie pevnú pôdu pod nohami a uvoľní miesto novému. Zničí falošné ilúzie, preto môžu vzniknúť nálady sklamania, rezignácie, či duševné útrapy. V ekonomike pocítime materiálne straty pre chybný odhad, či hospodársku krízu. V mnohých krajinách nezamestnanosť stúpne a prejavia sa snahy o nastolenie starých režimov, pády vlád pre škandály a sociálne nepokoje. Máme sa naučiť zodpovedne narábať s majetkom a peniazmi, nelipnúť na hmote a nájsť rovnováhu medzi materiálnom a duchovnom, medzi realitou a snom. Nájsť v sebe silu vyrovnať sa so stratami, naučiť sa skromnosti, reálne zhodnotiť svoje plány, ideály, naučiť sa svedomito a vytrvalo ísť za svojimi snami.

Baran

Na mieste je opatrnosť vo všetkých aspektoch života. Ukazujú sa mnohé skúšky, dôležitý vždy bude váš postoj, preto minimalizujte zbytočné nafukovanie problémov a nenechajte sa nikým vytočiť. Tí múdrejší sa poučia, vychutnajú si stabilitu a labilnejší budú zo svojich ťažkostí klasicky obviňovať celý svet. Prijmite dobré rady, zbytočne neriskujte a viac premýšľajte. V živote totiž nie je nič samozrejmé.

Býk

Vytýčte si nový cieľ a kráčajte neochvejne po tejto novej ceste. Ak neviete kde začať, viac počúvajte svoje nápady a všímajte si signály – podnety z okolia. Nesnažte sa vždy a všade dokazovať pravdu, zbavujte sa svojej dôležitosti, nepripisujte ničomu zbytočnú významnosť. Koniec mesiaca prináša príjemné prekvapenie v oblasti financií, výdavkov sa neobávajte, peniaze sa vám určite neotočia chrbtom.

Blíženci

Nesťahujte sa do ústrania. Aj keď vždy nejde všetko podľa vás, nie je to dôvod na stres. Určite sa vyhnite kritike ľudí vo svojom okolí, radšej prehodnoťte, čo všetko vám nevyhovuje a ako to možno zmeniť. Zamerajte sa viac na seba a pohybujte sa medzi ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy ako vy. Strážte si viac financie, neplytvajte nimi, pretože koniec roka by vás mohol zaskočiť s prázdnym vreckom.

Rak

Nič neriešte nasilu, nastal čas nechať veci voľne plynúť. Skôr sa zamerajte na kvalitu svojich vzťahov a otvorte sa láske. Snažte sa nesklamať toho, kto vám verí a všetko riešte chladnou hlavou. Vyhnite sa kritike, skôr sa zamerajte na potreby vašich blízkych a ak už problém vznikne, pokojne vysvetlite dôvod svojich postojov a to bez zvýšeného hlasu. Na rodine vám predsa záleží a samého seba klamať naozaj nemusíte.

Lev

Nič neodkladajte na neskôr a radšej všetko dôležité urobte v predstihu. Neradi zlyhávate, preto sa radšej poraďte s odborníkmi. Zbytočnú ústretovosť si odpustite, na niektorých ľudí si musíte dať pozor, sú nepredvídateľní. Koncom mesiaca prichádza skúška, kedy sa vyčistia všetky falošné priateľstvá. Mali by ste si dať špeciálne pozor na istého človeka vo vašom okolí.

Panna

V spoločenskom živote ste mnohé odsúvali a nastal čas nápravy. Žite viac spoločenskejšie, dajte priestor viacerým stretnutiam najmä s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Na mieste je aj opatrnosť pri narábaní s financiami, preto zbytočne neplytvajte. Investujte však viac do seba, do svojho vzdelávania. Budete musieť vybaviť isté úradné záležitosti. Začujete nejakú informáciu, venujte jej pozornosť, bude pomerne dôležitá pre vás a váš ďalší život.

Váhy

Sústreďte sa na financie, učte sa umeniu vlastniť a zarábať. Ak stále vnímate, že vám niekto stavia do cesty prekážky, vytvorte si novú cestu, neobzerajte sa a kráčajte neochvejne ďalej. Nikomu nedovoľte znižovať vaše sebavedomie. Ukáže sa aj vzťahová emočná búrka, vaše kúzlo osobnosti vás však opäť rýchlo vráti do rovnováhy. Pripravte sa na jednanie s úradmi a črtá sa aj istá záležitosť v spojení s cudzinou. Všetko hravo zvládnete.

Škorpión

Čosi sa bude diať s vašimi vzťahmi, budete riešiť pomerne dôverné záležitosti. Pokojne vysvetlite svoje postoje.  V pracovnej oblasti nastal čas na nové plány a ciele, máte veľkú šancu sa presadiť a neskôr zožať úspech. Ak neostanete len pri rečiach, veľmi dobre obídete. Vyhnite sa všetkým pôžičkám ale aj investíciám. Všetko si dobre premyslite a zbytočne neriskujte.

Strelec

Niekto vyvinie snahu vykoľajiť vás, preto sa vyhnite nepremysleným a prchkým reakciám. Mohlo by sa to negatívne podpísať na vašom zdraví. Najviac vám škodia ľahkomyselné reakcie a postoje. Niekto z vašich blízkych má problém, neváhajte ho podporiť. Budete podpisovať i nejaké zmluvy, ak sa v nich ukáže čosi zahmlené a nejasné, stanovte si svoje pravidlá a vám vyhovujúce podmienky.

Kozorožec

Vo vašom živote sa objavuje významný človek, vďaka ktorému sa posúvate o poriadny krok vpred. Správy sa budú rôzniť, nemali by ste sa nechať nimi zaskočiť. Kozorožci so slabšími nervami by sa však mali držať viac v ústraní. Emócie budú  napnuté a zamávajú s vami napriek presvedčeniu, že všetko máte pod kontrolou. Naučte sa od nikoho nič neočakávať.

Vodnár

Viac si strážte svoje súkromie a dôkladne zvážte, koho vpustíte do svojej blízkosti. Mesiac poriadne prevetrá všetky vaše vzťahy. Je možné, že budete musieť urobiť isté závažné rozhodnutie, ktoré sa bude týkať práve vašich vzťahov. Emócie držte na uzde, spôsobili by vám veľa zmätkov, ktoré si nemôžete dovoliť, pretože na vás čakajú výrazne životné zmeny. Nemusíte sa ich obávať, sú pre vás pozitívne.

Ryby

Vo vašom okolí bude poriadne rušno. Zachovajte si chladnú hlavu a ovládnite svoje vášne, nenechajte sa premôcť zlomyseľnosťou či hystériou. Hoci neradi riešite úradné veci, tie ktoré prídu, riešiť budete musieť. Nič si nenechávajte na poslednú chvíľku. Ak zvažujete dlhšiu cestu, či nový projekt, nastal správny čas na realizáciu, preto nehľadajte výhovorky a začnite konať.

Pridaj komentár