Horoskop na mesiac Marec 2016

Nenechajte sa zaskočiť nepripravení a využite postavenie hviezd

Všeobecné aspekty: Nov zvýši u citlivých ľudí náchylnosť na depresie, smútok, úzkosť či rôzne závislosti, ktoré môžu úplne ovládať danú osobu. Spln bude mať vplyv na všetky vzťahy, zmluvy a dohody, konflikty a diplomatické rokovania. Pod jeho vplyvom sa môžu ukončiť konfliktné situácie, dohody a nastaviť nové pravidlá. Všetko riešme diplomaticky a asertívne. Jupiter je retrográdny, preto sa budeme musieť vrátiť do minulosti, urobiť niečo, čo nám neskôr prinesie šťastie a posun.

Baran

Na Baranov čaká obdobie úradných a súdnych záležitostí, podpisovanie nových zmlúv a dokumentov. Nov vnesie do života nepokoj, nedajte sa vyprovokovať. Viac  rekapitulujte svoju doterajšiu cestu a premýšľajte čo sa nepodarilo, a to opustite. Čo sa vydarilo, podporte. Ak nič nepokazíte, začne sa vám dariť a môžete uskutočniť svoje smelé plány. Uzavrite všetky nefunkčné vzťahy a upevnite nové či existujúce kvalitné partnerstvá.

Býk

Nov aktivuje nové partnerstvo, nové spoločenstvo kam chcete zapadnúť. Môžete začať projekty, ktoré budú spájať istý typ ľudí. Pozor na sklamanie, zložte si ružové okuliare, niekedy nechcete vidieť, čo vidieť rozhodne treba. Inak to zahýbe s vašimi citmi. Nepružnosť odložte bokom a urobte výnimku, inak vám druhá polovica mesiaca môže pripraviť starosti, ktoré môžu zatlačiť na vašu psychiku. To, čo budete prežívať sa môže odraziť na vašom zdraví, preto si túto sféru dobre strážte.

Blíženci

Budete sa venovať partnerským a pracovným vzťahom, zmluvám a dohodám. Nastavte si jasné pravidlá v pracovnej oblasti i v živote. Pocítite novú energiu do práce, nové nasmerovanie, kam sa uberať. Myslite racionálne a nedajte  sa oklamať. Všetko si dajte potvrdiť zmluvne a písomne, aby nedochádzalo k omylom. Budete riešiť záležitostí s deťmi či partnermi, s ľuďmi v okolí. Marec aktivuje tému vzťahov a vzťahových záležitostí, dohôd a zmlúv. Úspech nevyžaduje vysvetlenia a neúspech nepotrebuje alibi.

Rak

Otvára sa vám cestovanie a nové vedomosti v kurzoch, školeniach a vzdelávanie. Venujte sa aj úradným a súdnym záležitostiam. Spln bude tlačiť na vyriešenie rodinných problémov. Uzavrú sa situácie spojené s domovom a zázemím. Základom vášho úspechu je sebadôvera a diplomacia, vtedy viete byť v správnom čase na správnom mieste. Čo sľúbite na jar, mali by ste aj vykonať. Črtá sa problém s istou ženou, zbaviť sa ho dokážete s využitím mentálnych techník.

Lev

Sila planét Novu mesiaca odštartuje novú možnosť získať peniaze. Neptún môže niektoré situácie zastrieť, preto je dobré si všetko dohodnúť písomnou formou. Intuícia je otvorená na maximum, preto máte aj dobrý čuch na peniaze a majetkové veci a nemali by ste byť oklamaní. Komunikujte čo najviac. Vsaďte na kreativitu a môžete vytvoriť veľké dielo. Vplyv splnu dorieši úradné rokovania, situácie súvisiace s cestovaním.

Panna

Marec aktivuje tému domova, rodiny, zázemia i pravidiel vo vzťahoch. Ak sa chcete presťahovať či riešiť záležitosti súvisiace s bývaním, nastal správny čas. Nov prináša osamelým do života nových partnerov. Pracovné i životné vzťahy naberú nový smer, preto by ste mali mať jasno kde a s kým chcete žiť či pracovať. Stretnete dôležitú osobu, ktorá vás posunie. Bude sa vám dariť, Jupiter vás stráži a nedovolí urobiť chybné rozhodnutie. Spln dokončí všetky finančné záležitosti. Do splnu je potrebné mať jasno vo financiách, dávajte si pozor na svoje myšlienky, fungujú totiž ako magnet na ľudí aj situácie.

Váhy

Čakajú vás aktivity na úradoch a na cestách. či vybavovanie dokumentov. Nov í odštartuje novú cestu k zdraviu. Zatúžite vylepšiť svoj vzhľad. Jupiter vám pripravuje rozmach a možnosť veľkého životného posunu. Mnohé Váhy budú riešiť vzťahy, tie súčasné, ktoré nenosia šťastie, budú ukončené, aby uvoľnili miesto novým a kvalitnejším vzťahom. Reagujte pokojne, nepodliehajte výkyvom nálad, odrazilo by sa to negatívne na vašom zdraví. Do splnu sa veľa vyjasní v práci i v živote. Budete ukončovať a uzatvárať dohody i nové podmienky. Urobte si poriadok vo všetkých úradných dokumentoch.

Škorpión

Dajte si do poriadku majetok i financie. Nov prináša pracovné či vzťahové možnosti. Pripravte sa na väčší výdaj energie a vysoké výkony. Nezadaní môžu stretnúť toho pravého či tú pravú. Spln bude mať silný vplyv na vašu psychiku. Rekapitulujte a premýšľajte, kam sa chcete v živote dostať. Čo sa podarilo a čo nie. Ukončite všetko nefunkčné a posilnite novo vznikajúce vzťahy v pracovnej i v životnej rovine. Nereagujte emočne, odpustite si teatrálne výstupy a všetko berte s rezervou. Prežívate veľmi dôležité obdobie, v ktorom sa chyby neodpúšťajú.

Strelec

Celú jar budete musieť neúnavne pracovať, planéta aktivity silno na vás pôsobí. Nov vám ukáže smer v práci. Budete musieť vydať množstvo energie i do oblasti zázemia a domova, celkovo si musíte upratať a dať do poriadku svoj život. Jupiter vám ukáže smer a kroky kadiaľ ísť za úspechom a šťastím. V marci môžete stretnúť zaujímavú osobu. Do splnu sa budete musieť rozlúčiť s ľuďmi, ktorí vám už nič neprinášajú a zaťažujú vás. Dosť sa bude o vás hovoriť, preto sa vyjadrujte jasne, nič nezahmlievajte a neklamte.

Kozorožec

Isté životné situácie sa definitívne uzatvoria, najmä tie nefunkčné. Nov otvára cesty za vzdelaním a úradné záležitosti, energie sú prajné. Budete musieť vyvinúť isté úsilie, preto vsaďte na úsmev a všetko pôjde ľahšie. Budete vybavovať písomnosti a komunikovať, vzdelávať sa. Do splnu je potrebné doriešiť a mať jasno v pracovnej rovine. V ničom nepreháňajte, mohli by ste na to doplatiť. Ukončí sa jedna životná cesta, aby mohla začať nová. Energiu venujte len tým, ktorí si vás vážia.

Vodnár

Budete neprehliadnuteľní a neodolateľní. Snažte sa viac chodiť do spoločnosti a užite si priazeň planét. Odfiltrujte priateľov, uvedomte si, medzi akých ľudí chcete zapadnúť, do akej spoločnosti patriť. Otvárajú sa možnosti využiť priazeň priateľov a známostí. Nov vás nasmeruje na situácie financií a majetku. Vsaďte na intuíciu, ľahko môžete  byť oklamaní, preto si všetko skontrolujte, najmä písomnosti. Spln nastolí jasno v súdnych a úradných záležitostiach. Urobte si nový plán ako vylepšiť svoje financie.

Ryby

Pripravte sa na aktivity v pracovnej oblasti. Nebudete vedieť, kam skôr skočiť. Nov odštartuje nové plány a začnete realizovať svoje projekty. Bude vás to stáť množstvo energie, nezabúdajte myslieť reálne. Nenechajte sa oklamať, nezavádzajte sami seba, naivita nemá čo robiť vo vašom živote. Do splnu si ujasnite všetko, čo súvisí s peniazmi či majetkom, ktoré vlastníte s ďalšou osobou či bankou. Celkovo riešte svoj život, kam sa chcete smerovať a čo robiť, nateraz vám hviezdy prajú.

Pridaj komentár