Horoskop na mesiac Január 2016

Čo pre nás pripravil prvý mesiac Nového roka?

Všeobecné aspekty: Nový rok nás bude vyzývať, aby sme si viac vážili jeden druhého. Budeme svedkami snáh zavádzania nových pravidiel v mnohých oblastiach života. Ľudia sa ešte viac začnú zaujímať o svoje zdravie a životný štýl. Pocítime i tlaky na lepšie hospodárenie vo firmách, v rodinách i v štáte. Prejdeme mnohými zmenami a nie všetky budeme vedieť hneď prijať. Mali by sme si však uvedomiť, že život je o pohybe a zmenách.

Baran

Hoci sa vám veľmi nebude chcieť, už hneď v prvej dekáde mesiaca budete riešiť kariéru i partnerské vzťahy. Môžu prísť i situácie, kedy budete nútení robiť osudové rozhodnutia a tie dočasne otrasú vašu stabilitu. V druhej polovici mesiaca stretávate zaujímavého človeka, ktorý vás neskôr významnejšie posúva dopredu v kariére. Budete riešiť aj financie, v tejto oblasti zaznamenáte pozitívny nárast.

Býk 

Črtajú sa menšie starosti s príbuznou. Nepripúšťajte si ich príliš k srdcu, stres by vás mohol zdravotne oslabiť. Ak plánujete dlhšiu cestu, zrealizujte ju čím skôr. Mali by ste prehodnotiť svoje majetkové záležitosti a urobiť si dôkladný poriadok v účtoch. Ak zvažujete rozšíriť si svoje vzdelanie, nastal čas urobiť finálne rozhodnutie.

Blíženci

Viac pozornosti by ste mali venovať informáciám, ktoré sa k vám dostávajú. Ak prehliadnete čosi zásadné, mohli by ste to pomerne dlho ľutovať. Porozmýšľajte aj o investíciách, urobte si dlhodobejší plán v otázke svojich financií, nič neprenechajte náhode. Nepodpisujte zmluvy, počkajte, plánujte.

Rak

Už prvý mesiac roka je pre vás významný, budete v ňom riešiť najmä vzťahy. Dozviete sa pravdu o blízkom človeku, no významného človeka pre svoj život tiež stretávate v januári. Ak správne pochopíte energie, ktoré prúdia okolo vás, bude sa vám finančne veľmi dariť. Pracujte a nenechajte sa odradiť neprajníkmi a závistlivcami. Všetky januárové rozhodnutia značne ovplyvnia vašu budúcnosť.

Lev

Množstvo dôležitých zmien si k vám razí cestu už v januári. Môžete si však byť istí, že do budúcna sú všetky zmeny pre vás prospešné. Ukončite všetko nevyhovujúce, urobte si nové plány. Čaká na vás aj prekvapenie v oblasti vzťahov, môže sa jednať buď o partnera alebo kolegu. Inventúre vo vzťahoch sa nevyhýbajte.

Panna

Január vám prináša množstvo nečakaných situácií, či už vo vzťahoch, emóciách alebo vo financiách. Naučte sa pozitívne myslieť, čaká vás množstvo dôležitých úloh. Je možné, že sa stanete terčom ohovárania, alebo praskne isté tajomstvo. Zachovajte si chladnú hlavu, nechajte všetko najskôr odznieť, až potom riešte.

Váhy

Hneď začiatkom roka spoznáte, že nie každý, kto sa na vás usmieva, je i vašim priateľom. Nič si neberte osobne, ste dostatočne vynaliezaví na to, aby ste našli správnu mieru. Budete musieť radikálne riešiť, kto vo vašej spoločnosti bude a kto vôbec. Šťastné rodinné zázemie a rovnováha sú veľmi dôležité pre vaše pracovné úspechy.

Škorpión

Nový rok vám hneď od začiatku praje a preto by ste mali ukázať, v čom vynikáte. Čosi sa dozviete o svojej práci, čakajte osudovú správu, telefonát či informáciu. Čaká na vás aj vybavovanie na úradoch. Nebojte sa žiadnych koncov, tie vždy prinášajú lepšie začiatky. Neuspokojte sa s tým, čo máte, zdvihnite latku nárokov vyššie, len tak postúpite vpred.

Strelec

Máte radi voľnosť, preto nikomu nič záväzné nesľubujte. Mali by ste pokračovať vo svojej činorodosti, potom sa pred vami otvára téma, ako zarobiť viac peňazí. Vybavovaniu na úradoch sa nevyhnete a je možné, že tieto udalosti pohnú vašou žlčou. Ak sa nezabudnete usmievať, otvoria sa pred vami všetky dvere.

Kozorožec

Hneď v úvode roka budete musieť pokračovať v likvidovaní starých vzorcov myslenia a jednania. Zmeny všeobecne neobľubujete, no budete sa musieť prispôsobiť, iná cesta možná nebude. Je možné, že stretnete niekoho z minulosti, čo vzbudí vo vás pomerne silné emócie. Nezabudnite na vybavovanie na úradoch. Kto na úrady ihneď nemusí, bude o tom určite premýšľať.

Vodnár

Pripravte sa na to, že sa častejšie dostane na svetlo to, čo malo ostať utajené. Je dosť možné, že sa stanete obeťou ohovárania. Radšej sa do ničoho nepleťte. Zbavujte sa všetkého, čo už vo vašom živote nemá miesto. Nemusia to byť len veci, ale aj isté osoby. Nechajte všetko zbytočné odísť a pripravte sa na nové začiatky. Dávajte si pozor najmä na skrytých nepriateľov.

Ryby 

Nedávajte sebe ani iným nesplniteľné sľuby. Učte sa vnímať realitu. Hviezdy naznačujú zaujímavé stretnutia, preto choďte všade, kam ste pozvaní. Čokoľvek sa bude v práci diať, nevyjadrujte sa k tomu, v opačnom prípade by sa to ľahko otočilo proti vám. Kto nepracuje, mal by sa lepšie pozrieť na to, či niekomu vo svojom okolí nechtiac nerobí poskoka.

Pridaj komentár