Horoskop na jún 2013 pre všetky znamenia

Je dobré byť pripravený a vedieť správne reagovať na situácie, ktoré nás stretávajú. Len tak sa človek vie vyhnúť zbytočným chybám a omylom

Všeobecné aspekty: V júni pokračujú väzby Saturna na Neptún a Uránu na Pluto. Jupiter sa 26.6. presunie do znamenia Raka. V spoločnosti očakávajme  prechod pozornosti z oblasti dialógov, komunikácie, učenia, konkrétneho myslenia do oblastí vlastných koreňov, rodiny, domova, bývania a nehnuteľností. Spoločnosť, ľudstvo musí prejsť z vyjednávania, zo zvedavosti o svojom okolí, buď k istému hlbšiemu vzťahu s ním alebo k prerušeniu kontaktov. Vplyv podporuje rast tradičných a rodinných hodnôt, zvýšenie pôrodnosti, starostlivosti o slabších, najmä detí. Dáme nové základy v rôznych odvetviach činnosti, vybudujeme útočisko pre ďalší rast. Mnohí majú veľkú šancu napraviť zlé rodinné vzťahy. Vplyv praje agroturistike, archeológom, historikom, stavbárom, architektom, realitným kanceláriám a reštauráciám. Človek sa priblíži k poznaniu svojho pôvodu, koreňov duše. Spätný pohyb Merkúra 26.6. spôsobí, stagnujúcu komunikáciu a spoznávanie vonkajšieho sveta. Vesmír od nás chce, aby bol priebeh na vnútorných úrovniach, myslenie ľudí bude zamerané skôr dovnútra, pôjde proti doterajším zvykom. V niektorých dňoch júna bude až 7 planét vo vodných znameniach, čo nám dá silné emočné vnímanie.

Baran

1-10.6. Smerujete k novým, pozitívnym brehom, môžete byť úplne pokojní, ustália sa aj vaše financie.

11-20.6. Zmenu, o ktorej ste rozmýšľali, môžete uskutočniť, predtým sa vyberte navštíviť buď príbuzných a známych, ktorých ste dlhšie nevideli.

21-30.6 Nevyhľadávajte a nezastarajte sa do žiadnych konfliktov a sporov, nehaste, čo vás nepáli. V tejto dekáde je mlčanie pre vás zlatom. Len tak predídete zbytočným problémom.

Duchovné posolstvo: „Dodržujte svoje sľuby“ – nepopierajte a nepredstierajte svoju duchovnú zodpovednosť. S inými jednajte najmä spravodlivo a poctivo. Zbavte sa falošných predstáv, chyby si priznajte rýchlo, plňte svoje povinnosti.

Býk

1-10.6. Svoju pozornosť zamerajte na realitu a plnenie cieľov. Obmedzte slová, pridajte v skutkoch. Nezačínajte nič nové, väčšie problémy vás obídu.

11-20.6. Na obzore je obdobie porozumenia, náklonnosti a istôt. Doprajte si relax, vyhýbať sa nemusíte ani posedeniam s priateľmi, nájdite si dôvod na menšiu oslavu.

21-30.6. Vyhnite sa nepremysleným investíciám či unáhleným rozhodnutiam. Ak vyčkáte pár dní, úspešne vyriešite staré a neľahké problémy.

Duchovné posolstvo: „Smelo pozerajte do tváre protivníka“ – počúvajte svoje srdce, ale odpovedajte s chladnou hlavou. Nezostávajte pasívni, ak čelíte ľuďom a okolnostiam, ktoré vám ubližujú.

Blíženci

1-10.6. Ak svoje sily a čas rovnomerne rozdelíte medzi prácu a partnerský vzťah, budete príjemne prekvapení výsledným efektom.

11-20.6. Spoľahnite sa na rady zrelšieho muža vo vašej blízkosti, ženy sú v tomto období mimoriadne náchylné podľahnúť pokušeniu, podpísať nevýhodné zmluvy a dokumenty.

21-30.6. Zahoďte všetky obavy z neistej budúcnosti a imaginárny strach, mohli by ste si čiernymi myšlienkami zastaviť mnoho budúcich pozitívnych udalostí.

Duchovné posolstvo: „Neobávajte sa svojich tieňov“ – odpustite sami sebe, že ste dali najavo svoj strach a zabránili prejavu múdrosti vyššieho Ja. Nech váš tieň viac neujedá z vášho života.

Rak

1-10.6. Vyvarujte sa apatii, neplodnej sebaľútosti, mohli by ste prehliadnuť ponúkajúce sa príležitosti najmä vo finančnej oblasti.

11-20.6. Vaše utkvelé predstavy vás zaviedli do slepej uličky, nie ste ochotní premýšľať novým spôsobom, ani sa orientovať novým smerom. Pohnite trošku rozumom, je tam driemajúci a skvelý nápad.

21-30.6. Konečne nastáva obdobie zmierenia, urovnávajú sa problémy vo vzťahoch i v práci. Dostávate sa do obdobia porozumenia i bez slov.

Duchovné posolstvo: „Vyriešte svoje závislosti“ – ide o nutkavé, zakorenené potreby, ukryté či už v nejakej omamnej látke, prílišnom utrácaní, workoholizme, opájaní sa mocou, alebo v negatívnych emóciách – v strachu, hrabivosti, sklamaní a šikanovaní. Kým ste v zajatí, nemôžete žiť slobodne.

Lev

1-10.6. Turbulencie vo finančných záležitostiach sa konečne upokoja, na mieste je prezieravosť. Zbytočne nemíňajte.

11-20.6. Ľahkosť a dobrá nálada dovoľujú zabudnúť na nesúlad a hašterivosť. Neprekračujte však správnu mieru, preháňanie by mohlo prejsť do otupenosti či nemierneho pôžitkárstva.

21-30.6. Vyhnite sa pokušeniu flirtovať, viac ako inokedy by ste si mohli ohroziť základy pevného a trvalého vzťahu. Nevhodná doba na začiatok nového vzťahu.

Duchovné posolstvo: „Odpustite a zabudnite“ – je čas odhodiť bariéry, ktoré vám bránia prijať podporu zo strany ostatných. Zabudnite na minulosť, neblokujte samých seba, je čas ísť ďalej.

Panna

1-10.6. Lákavo vyzerajúce ponuky dobre prehodnoťte, nenechajte sa nikým dobehnúť a nebojte sa obrniť poriadnou spŕškou kritiky. V opačnom prípade sa dostanete do zbytočných strát.

11-20.6. Dobré správy sú už pre vás pripravené, drobné problémy vypustite úplne z hlavy. Splní sa vám čosi, po čom ste dlhšie túžili.

21-30.6. Vleklé, nepríjemné záležitosti a problémy z minulosti, ktorými ste boli spútaní náhle končia a vy si konečne vydýchnete.

Duchovné posolstvo: „Nájdite v sebe stabilitu“ – trvajte na svojom presvedčení láskavo ale neochvejne. Nepozerajte na to, aké neznáme to pre vás môže byť. Strach, ktorému čelíte je imaginárny a bráni vám žiť plnohodnotný život.

Váhy

1-10.6. Čaká vás príjemná zmena, i cestovanie, napriek tomu sa vyvarujte zbytočnej eufórii, ktorej tak radi prepadáte.

11-20.6. Vaše pretrvávajúce dobré obdobie môže narušiť len malá nepríjemnosť týkajúca sa partnera, určite ho nezabudnite podporiť. Očakáva to od vás.

21-30.6. Nezrádzajte vieru v seba, zbytočne by ste tlmili svojho podnikavého ducha, spútavali silnú motiváciu. V dôležitých veciach sa naďalej smelo angažujte, prejavte organizačný talent.

Duchovné posolstvo: „Ujmite sa vedenia“ – buďte lúčom, ktorý eliminuje temnotu a ospalú predstavivosť ľudí vo vašom okolí. Ste vodca, ktorý chráni ostatných pred stratou srdca a ducha, musíte žiariť a roztiahnuť krídla, nečakajte na pozvanie.

Škorpión

1-10.6. Pred vami je mimoriadne štedré obdobie, týka sa všetkých sfér života, no najmä lásky. Urýchlene pozbierajte silu, ktorej máte dostatok a konajte.

11-20.6. Očakávaná zmena už stojí pred dverami, nebojte sa ju vpustiť k sebe. Potom už stačí len jedno správne rozhodnutie, zabezpečí vám hojnosť všetkého.

21-30.6. Muž, ktorý vás blokoval, či dokonca sťahoval ku dnu, konečne z vášho života odchádza. Nemusíte mať vôbec ťažké srdce na neho, vydýchnete si.

Duchovné posolstvo: „Milujte svojho ducha“ – vo všetkých vzťahoch praktizujte lásku k sebe. Čím viac budete milovať svojho ducha, tým lepších vecí sa dočkáte od iných. Naopak to nejde.

Strelec

1-10.6. Nezaobchádzajte neodborne a nerozvážne so svojimi silami, zbytočne by ste sa nechali zavliecť do nepríjemných zápletiek a intríg.

11-20.6. V spoločnosti ľudí sa viac kontrolujte. Vyhnite sa zbytočnej žiarlivosti, panovačnosti a majetníctvu. Inak sa sami seba pripravíte o pekné zážitky.

21-30.6. Vaša motivácia zbytočne klesla na najhlbší a kritický bod. Rýchlo sa spamätajte, zabúdate na svojich blízkych. Prejavte im dostatok lásky, zaslúžia si to.

Duchovné posolstvo: „Dôverujte božiemu plánu“ – hodnoťte svoj život s uznaním a rešpektom. Hoci sa vám to vždy nezdá pravdivé, nič vo vašom živote sa nestalo omylom. Ste nádhernou dušou.

Kozorožec

1-10.6. Sebakriticky dospejete k záveru, ako ďalej postupovať. Nič nenechajte na náhodu, buďte opatrní  a dôslední hlavne pri podpisovaní dôležitých dokumentov.

11-20.6. Oplývajte ochotou učiť sa nové veci, vnímajte okolo seba všetko bdelým okom, reagujte rýchlo a obratne. Všetko sa vám potom mnohonásobne v budúcnosti zúročí.

21-30.6. Dostáva sa k vám závan čerstvého, ostrého vetra, ten odstráni nedýchateľný vzduch a konečne vyčistí atmosféru. Prípadný konflikt podriaďte kontrole a využite ho na objasnenie názorov.

Duchovné posolstvo: „Odhoďte svoju kuklu“ – to, čo končí, je vaše staré a stagnujúce Ja. Už neprospieva vášmu duchu, preto zmeňte svoj strach v čin. Nič vám už nestojí v ceste.

Vodnár

1-10.6. Hoci máte radi okolo seba činorodosť a pohyb, chvíľočku buďte ešte trpezliví a všetko si dôkladne premyslite. Pred vami sa črtajú totiž nové záležitosti.

11-20.6. V partnerských vzťahoch zaveje priaznivý vietor. Nezabúdajte na spoločné aktivity a zážitky, prežijete veľmi príjemné obdobie lásky, buďte ústretoví.

21-30.6. Straty a nepríjemnosti, ktorých ste sa obávali, sú zažehnané. Mávnite rukou nad prehratou bitkou, víťazom vojny ste vy. Byť dobrým stratégom sa vždy vypláca.

Duchovné posolstvo: „Omladnite“ – vaša neochota spomaliť a relaxovať je v skutočnosti strach, ktorý sa snaží blokovať cestu vašej duše. Čím viac času na omladnutie si doprajete, tým viac budete priťahovať úspech.

Ryby

1-10.6. Prehodnoťte všetky svoje predstavy, bráňte sa cudzím vplyvom a hľadajte pokoj od rušného davu. Naplánujte si peknú dovolenku.

11-20.6. Tento krát vás vaša povestná intuícia sklame – problémy, ktorých sa obávate totiž vôbec neprídu. Tešte sa potichu.

21-30.6. Prevládne u vás túžba po stabilite, istote a trvácnosti. K tomu je potrebné vytvoriť si systém, poriadok, isté predsavzatia a plány. Nebojte sa siahnuť aj vyššie.

Duchovné posolstvo: „Ticho slúžte“ – Pokojne a s radosťou prijmite požiadavky všedného dňa, radujte sa z jeho darov. Všetky dni prežívajte elegantne, ľahko a dôstojne. Známkou zrelosti je robiť malé veci s veľkou láskou.

Pridaj komentár