Horoskop na júl 2013 pre všetky znamenia

Čo pre nás pripravili hviezdy na júl?

Všeobecné aspekty: Väčšinu júla bude Merkúr retrográdny a komunikačné, rozumové schopnosti budú zamerané viac na vnútorné pocity. V niektorých dňoch nebude na oblohe planétami obsadený vzdušný živel. Ten zodpovedá za komunikáciu, spoluprácu, múdrosť, ľahké uvažovanie. Niektoré udalosti, hlavne konflikty a provokácie, môžu mať punc neohrabanosti, veľkej emotívnosti s kopou nedorozumení. Pôjde o nadvládu citu (voda) nad rozumom (vzduch), čo má svoje pozitíva i negatíva. K lepším patrí to, že ľudia budú viac naladení na romantiku, milostné city, lásku, emócie, a veľa osôb asi prežije jeden z najhorúcejších a najzamilovanejších letných mesiacov za posledné roky. Ľudia budú k sebe ohľaduplnejší, milší. K horším stránkam patrí značná iracionalita, zadubenosť, možné problémy v komunikácii a diplomacii. I tak júl bude asi najlepší z celého roku, na oblohe sa objaví harmonické zoskupenie planét „veľký trigon“ medzi Jupiterom, Saturnom a Neptúnom. Je to prísľub splnenia mnohých smelých plánov (majú čosi spoločné s citom, umením, duchovnom, charitou, humanitou a sociálnou oblasťou ) na mnohých úrovniach. Aspekt medzi Uránom a Plutom bude trvať aj v júli.

BARAN

1-10.7. Priaznivé obdobie porozumenia a nových podnetov. Za vaše predchádzajúce snaženie by ste sa mali dočkať pochvaly a uznania.

11-20.7. Stabilita vo finančnej oblasti vás nabáda k prezieravosti, zbytočne nimi nemrhajte. Viac si všímajte svojho partnera, nezabudnite ho potešiť maličkosťou.

21-31.7. Poobzerajte sa okolo seba, čaká na vás skvelá ponuka. Mala by dôjsť od istého muža. Určite ju neprehliadnite. Predtým, ako ju prijmete, poraďte sa s vám blízkou ženou, ktorej veríte.

Duchovné posolstvo: „Otvorte sa láske“ – Vytvárajte dôverné vzťahy s inými, vzdajte sa snahy všetko riadiť. Otvorte svoje srdce a rozhodnite sa, akú lásku vyžadujete od iných a dajte im to na vedomie.

BÝK

1-10.7. Hoci je vaša vôľa, presvedčenie a morálna sila na dostatočnej úrovni, nepritakávajte všetkým vo svojom okolí. Pred vami sa črtá veľká skúška trpezlivosti.

11-20.7. Nastal čas na krátky oddych, oslavy s blízkymi, či dovolenku. Smelo relaxujte a nenechajte sa nikým odradiť.

21-31.7. Upokojte svoje nadšenie, ponuka, ktorá prichádza k vám je mimoriadne zradná. Ak by ste sa predsa nechali prehovoriť, škaredo by ste na to doplatili.

Duchovné posolstvo: „Zapáľte oheň tvorivosti“ – Oddajte sa svojim fyzickým, emočným, zmyslovým a sexuálnym zážitkom. Hmotný svet poznávajte a milujte. Váš duch je tvorcom vašej prosperity, rastu a šťastia.

BLÍŽENCI

1-10.7. Ste vyzbrojení dostatkom skúseností a môžete sa bez predsudkov vydať do  neznámych oblastí aby ste zbierali radosť a nové skúsenosti. Nezabúdajte však na opatrnosť.

11-20.7. Zamestnáva vás čosi, čo vo vašom živote zaujme trvalé miesto. Poponáhľajte sa, doba je teraz mimoriadne priaznivá, no navždy tomu tak nebude.

21-31.7. Na istý čas by ste sa mali vzdať svojich doterajších záľub, postojov či názorov. Sú to pre vás náročné kroky na ceste k novej slobode a k novým podnetom.

Duchovné posolstvo: „Prijmite veci, aké sú“ – Reagujte realisticky a triezvo na to, čo vám život prináša. Nič si neberte osobne. Zamerajte sa na to, čo chcete vytvoriť.

RAK

1-10.7. Využite obdobie hojnosti a nenechajte si pokaziť náladu nepravdivými správami od závistlivcov. Môžete sa pustiť do zmien, ktoré ste mali už dávnejšie v pláne.

11-20.7. Podpisovanie zmlúv a rôznych dohôd v každom prípade na pár dní odložte. Dobre si ich zvážte a hlavne poriadne preštudujte.

21-31.7. Vaše obzory sa rozširujú, sila myšlienok a schopnosti presvedčiť ostatných sú na vynikajúcej úrovni. Do čoho sa teraz pustíte nemôže dopadnúť inak ako skvele.

Duchovné posolstvo: „Buďte rozhodní“ – Sústreďte sa na svoje priority a držte sa ich. Určite neignorujte ani ostatné záležitosti. Len tak zotrvá šťastie na vašej strane.

LEV

1-10.7. To, čo vnímate ako problém v partnerskom vzťahu, vôbec problémom nie je. Nič v tomto smere neriešte, situácia sa vám neskôr ukáže v úplne inom svetle.

11-20.7. Zo všetkého, čo vás teraz stretáva si vyberte len to pozitívne. Všetko, čo sa vám zdá negatívne, je len skúškou pre vás, či znova nepodľahnete starému vzorcu myslenia.

21-31.7. Na dlhšie cesty sa nevydávajte, doma máte dosť restov, vybavte najskôr tie. Dôležité rozhodnutia presuňte na august a určite sa nepúšťajte do riskantnejších rozhodnutí.

Duchovné posolstvo: „Odpustite a zabudnite“ – Zabudnite na minulosť, vy ste prežili, poučili ste sa a je čas ísť ďalej. Oceňte sami seba. Zranenia minulosti sú nanajvýš poučné a nevyhnutné pri nadobúdaní skúseností.

PANNA

1-10.7. Všetko, čo urobíte pre domácnosť a príbytok, bude zúročené. Je namieste nechať prejaviť váš organizačný talent. Na iných sa nespoliehajte.

11-20.7. Ukazujú sa dôležité podnety, ktoré podstatne rozšíria váš obzor. Aktuálny záujem o isté životné otázky vyvolá nové impulzy. Nápady, ktoré máte, sú skvelé.

21-31.7. Vychutnajte si obdobie vytúženého pokoja, oddych si zaslúžite. Pokojné obdobie sa presúva i do materiálnej sféry, intuíciu však neuspávajte.

Duchovné posolstvo: „Oporu nájdete v sebe“ – Držte sa svojich presvedčení i za cenu rizika nesúhlasu ostatných. Len ilúzie vám môžu brániť žiť plnohodnotným životom. Snaha vynaložená na ich rozpoznanie bude stáť zato.

VÁHY

1-10.7. Nenechajte sa vyviesť z miery nerovnováhou ľudí vo vašom okolí. Čo si kto zasial, to aj zožne. Pole vášho života je plodné len ak ste v rovnováhe.

11-20.7. Ak je to čo len trochu možné, vyberte sa na dovolenku a užite si ju plným dúškom. Na riešenie ostatných záležitostí aj tak nie je vhodný čas.

21-31.7.  Váš elán, odvaha a radosť z rizika sú nezadržateľné. Pritakajte životu, vaše príležitosti sebarealizácie sú významné. So silnou motiváciou a ctižiadosťou dokážete vyriešiť zadané úlohy.

Duchovné posolstvo: „Žite naplno“ – Majte odvahu vyrovnať sa s výzvami a dajte priechod svojej vášni. Snívajte veľké sny a žite skvelý život. Pravidlá hry svojho života píšete vy sami.

ŠKORPIÓN

1-10.7. Plodnosť vašich nápadov a myšlienok je bohatá, spoliehajte sa výlučne len na seba. Aj dobre mienené rady iných vám prospešné teraz určite nebudú.

11-20.7. Nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Nehaste, čo vás nepáli, nie vždy sa vaša povestná akčnosť vypláca. Nezahrávajte sa ani s citmi partnera.

21-31.7. Smelo realizujte všetky vaše plány, investujte a nakupujte. Obdobie problémov zdá sa už pominulo. Myšlienky na ne zbytočne neotvárajte.

Duchovné posolstvo: „Netlačte na pílu“ – Ovládnite svoje tvorivé sily a zabráňte mozgu, aby vás doháňal k domýšľavosti. Zárodkom všetkých ľudských problémov je netrpezlivosť a domýšľavosť.

STRELEC

1-10.7. Skúšky osudu, ktoré prichádzajú, sú tie ľahšie a vy ich hravo zvládnete. Po nich vstupujú do vášho života šťastné, príjemné a zaujímavé zmeny.

11-20.7. Výsledok vášho snaženia bude kladný ak mu sami neuškodíte prílišnou horlivosťou. Svoj kontinuálny rast však badať budete určite.

21-31.7. Na správu, ktorú netrpezlivo očakávate, si ešte chvíľočku počkáte. Flintu do žita určite hádzať nemusíte, ale ani skákať od radosti do výšok.

Duchovné posolstvo: „Tešte sa zo svojej sily“ – Zhodnoťte svoje minulé rozhodnutia triezvo a bez emócií. Všimnite si, ktoré pracovali pre váš prospech a ktoré opačne. Nič si nevyčítajte, v danú dobu ste tiež konali najlepšie, ako ste vedeli a mohli.

KOZOROŽEC

1-10.7. Všetko, čo ste nadobudli, máte zaslúžené. Buďte opatrní, vo vašom okolí sa prechodne vyskytne viac úlisných ľudí. Nikomu nič nepožičiavajte a nenechajte sa zmanipulovať.

11-20.7. Rozhodnutie, ktoré urobíte vám prinesie množstvo istôt v budúcnosti. Nepočúvajte ani dobre mienené rady od blízkych. Tento krát ich intuícia na rozdiel od vašej je slabá.

21-31.7. Fyzicky ste v dobrej forme, oplývate aj neobyčajnou tvorivosťou. Vďaka správnej motivácii čaká na vás radosť z úspechu.

Duchovné posolstvo: „Hľadajte ukrytý poklad“ – Buďte objektívni a hľadajte dostupné informácie prv, než dospejete k záverom. Ľudia vo vašom živote sú priamym odrazom vašej osoby.

VODNÁR

1-10.7. Nastáva príhodný čas na uzatvorenie a doriešenie otvorených záležitostí v rodine. Neváhajte prejaviť svoj organizačný talent, usmernite váhavých. Konajte.

11-20.7. Čaká vás obdobie porozumenia aj bez slov. Tešte sa z krás života, z umenia a hudby. Oddajte sa láske a malej výmene názorov doma neprikladajte žiaden význam.

21-31.7. Využite obdobie plné nových kontaktov a riaďte sa výlučne svojimi ideálmi. Nateraz pre vás nie je určujúca strohá účelnosť.

Duchovné posolstvo: „Žiadajte úprimne“ – Zbavte sa všetkých predpojatých presvedčení a postojov, ako musia veci fungovať. Očistite svoju myseľ, buďte vnímaví. Len tak preniknete do podstaty vecí.

RYBY

1-10.7. Príležitosti okolo vás sa vám nevnucujú. Musíte ich vy sami najskôr objaviť a následne využiť. Brána šťastia je otvorená, vstúpiť môžete a preto zbytočne neváhajte.

11-20.7. Pozornosť na chvíľku venujte svojmu rozumu, doprajte mu tréning. Jeho silou následne preniknete do nevyhnutnej objektivity záležitostí okolo vás.

21-31.7. Zastavte sa a začnite plánovať veci siahajúce do budúcnosti. Môžete oprávnene dúfať v ich zdarný priebeh. Ujasnite si sami v sebe aj dôležité a nevyhnutné výhybky.

Duchovné posolstvo: „Vo vzťahoch nebojujte“ – Identifikujte povinnosti, ktoré ste na seba vzali. Nezabúdajte na to, ako vás môžu zahnať do kúta. Zbavte sa obnosených nálepiek. V pokojnej atmosfére vášho vnútra sa všetko časom vykryštalizuje.

 

Pridaj komentár