Horoskop na December pre všetky astrologické znamenia

Nádielka pre všetkých s bonusom posolstva Energie financií 

Všeobecné aspekty: Silným momentom obratu je deň 23.12. 2014, kedy Saturn vstupuje do Strelca. Hranica vodného Škorpióna a ohnivého Strelca je jedným z najtajomnejších bodov zverokruhu. Len ak sme prešli hlbinnou zmenou, dotkli sa dna, videli svoje temné Ja, očistili sa od nánosov minulosti, môžeme vykročiť z popola a plne sa sústrediť na to, ako sa podeliť s inými o svoje hlboko zažité skúsenosti a zvážiť, akým spôsobom využiť svoju novo nadobudnutú silu na liečenie, učenie a rast. Pokusy vrátiť sa k starým mentálnym a emočným návykom, reakciám, budú rýchlo znemožnené, intenzívnejšie nám budú nastavované neviditeľné mantinely, posúvajúce nás jednoznačne dopredu a nahor.

Baran

1-10.12: Priateľka potrebuje vašu pomoc. Nájdite si na ňu čas, pretože nevie, kde urobila chybu a váš nadhľad jej pomôže otvoriť oči, nájsť riešenie, ako z problému von.

11-20.12: Za peniaze si zdravie nekúpite, preto sa naučte žiť tak, aby ste s nikým nevošli do konfliktu. Ak sa to naučíte, zmení sa vám celý život a zdravie sa začne zlepšovať.

21-31.12: Hoci aj počas sviatkov budete musieť obetovať nejaký deň práci, venujte každú voľnú chvíľku svojim najbližším. Televízia nie je správnou voľbou trávenia času s rodinou.

Posolstvo Energie financií: „Môžem mať peniaze i slobodu“ – pocitmi bezmocnosti si sami odopierate prístup k financiám i ľuďom s produktívnymi myšlienkami a dobrými nápadmi.

Býk

1-10.12: V práci si dávajte pozor na každý krok, ktosi vám nepraje. Preto si stále verte a nedajte sa nikomu zneistiť.

11-20.12: Nastal čas naplánovať si dovolenku, aby si vás užila i rodina. Práca nie je všetko, čo má napĺňať váš život.

21-31.12: Premýšľajte, aký bol tento rok. Niektoré veci ste mohli riešiť inak, ale i tak sa niet na čo sťažovať. Každý má len to, čo si zaslúži, staré chyby už neopakujte.

Posolstvo Energie financií: „Čo chcem a prečo to chcem?“ – keď to zistíte pochopíte, že Zákon príťažlivosti funguje spoľahlivo. Preto nikdy nehovorte o súčasnosti negatívne, tvoríte si ňou budúcnosť.

Blíženci

1-10.12: Hoci vás to neteší, v práci budete pár dní musieť ťahať i za kolegu, čo vám síce naruší plány, ale i napriek tomu všetko stihnete.

11-20.12: Buďte opatrní na cestách, dávajte si pozor i na doklady, nepodpisujte nič, čo si poriadne neprečítate. Stretávate istú osobu, ktorá vám vyrieši čosi z minulosti.

21-31.12: Za všetkým, čo bolo len trochu horšie medzi vami a partnerom, zatiahnite oponu. Do Nového roka vykročte s odhodlaním lepšej budúcnosti.

Posolstvo Energie financií: „Ovládam svoje myšlienky“ – Kontrolou myšlienok mizne i váš pocit nespravodlivosti – bude nahradený vedomím hojnosti a radosti v živote.

Rak

1-10.12: Sústreďte sa viac na rodinu, momentálne sú vaše úlohy roztrieštené do mnohých smerov, ale vy máte ísť len jednou cestou.

11-20.12: Pri nákupe darčekov myslite viac na deti a spomeňte si, aké darčeky vám v detstve urobili najväčšiu radosť. Určite to neboli nové tepláky či papuče. Len tak uvidíte hviezdičky šťastia v očiach detí.

21-31.12: Cez sviatky jedzte a pite s mierou, určite sa neprejedajte. Šetrite si žalúdok, inak vás môže poriadne potrápiť. Nerobte zo seba obeť.

Posolstvo Energie financií: „Peniaze majú skutočne dve rôzne stránky…“ – ak si myslíte, že chcete mať viac peňazí, vtedy myslíte o nich negatívne a tento spôsob myslenia vám nikdy peniaze neprinesie.

Lev

1-10.12: V žiadnom prípade nestrácajte obozretnosť, najmä ak viac času trávite nákupmi darčekov. Môžete sa ľahko stať obeťou podvodníkov a zlodejov.

11-20.12: Vyhnite sa hádkam s partnerom, plavíte sa na jednej lodi a hocijaký výkyv vás môže dostať pod hladinu. Nekomplikujte si to pekné, čo medzi vami je. Pokazili by ste si sviatky.

21-31.12: Hoci ste minuli viac peňazí na darčeky, nie je to koniec života. Peniaze zase budú ak budete dôverovať životu.

Posolstvo Energie financií: „Chcem žiť v súlade so svojou túžbou“ – v okamihu obrátenia pozornosti na to, čo chcete prestáva pôsobiť negatívna sila. Vtedy zistíte, ako sa vaše pocity menia z nepríjemných na príjemné.

Panna

1-10.12: Nepúšťajte sa do nových projektov a plánov, najskôr dokončite všetko, čo máte rozpracované. Neprijímajte ani nové ponuky, zbytočne by ste si skomplikovali život.

11-20.12: Urobte si čas na návštevu príbuzných, na ktorých inak zabúdate. Zostavte  si plán, čo by ste mali do sviatkov stihnúť. Čas máte na všetko, čo potrebujete.

21-31.12: V posledných chvíľach roka odpustite všetkým svojim priateľom i nepriateľom, ktorí vám skrížili cestu. Pokúste sa s každým dostať na rozumnú úroveň, požiadajte o odpustenie a tešte sa na ďalšie stretnutia.

Posolstvo Energie financií: „Môžem zmeniť svoj vlastný svet“ – Urobte si zoznam pozitív a všetkého, čo máte radi a nikdy sa na nič nesťažujte. Vašou úlohou nie je meniť svet pre iných, ale pre seba!

Váhy

1-10.12: Ideálne by bolo vziať si týždeň dovolenky, ste vyčerpaní. Potrebujete viac spánku a predsviatočné upratovanie tiež počká. Všetko zvládnete ako po iné roky.

11-20.12: Nepochybujte o sebe, hoci si zatiaľ veľmi vyberať nemôžete. Priaznivejší čas na zmeny príde po Novom roku. Robte si radosť, to je správny náboj pozitív.

21-31.12: Rozmýšľate o novoročných predsavzatiach, cítite potrebu zmien. Ak sa pre ne rozhodnete je jasné, že krok nazad už neurobíte.

Posolstvo Energie financií: „Niet nič dôležitejšie, ako sa cítiť dobre“ – ak ste zaplavení negatívami, odpudzujete to, čo chcete a tento odpor si vyberá daň. Má aj vplyv na telo a na skvelé veci, ktoré by ste mohli v živote zažiť.

Škorpión

1-10.12: Aj napriek tomu, že sa koncom roka tempo v práci spomaľuje, rozhodne si dokončite všetky pracovné resty. Na firemnom večierku to nepreháňajte s alkoholom.

11-20.12: Doma mávate čudné nálady, lebo nič nie je na svojom mieste. Vydržte toto krízové obdobie, radosť z Vianoc vám všetko vynahradí.

21-31.12: Nebojujte so svojím osudom, na to ešte nik nedorástol. Prijmite s vďakou všetko, čo k vám prichádza. Vašu otvorenosť a ústretovosť používajte len na správnom mieste.

Posolstvo Energie financií: „To, čo je teraz, nemusí mať vplyv na budúcnosť“ – za predpokladu, ak neustále neopakujete príbeh toho, čo je. Myslite, hovorte viac o tom, čo by ste chceli, potom vás to posunie smerom k vytúženému cieľu.

Strelec

1-10.12: V predsviatočnom zhone nezabúdajte najmä na seba, dožičte si návštevu kaderníka či masáž. Staré, vyťahané oblečenie vyhoďte. Krása priťahuje do života ďalšie pekné veci i udalosti.

11-20.12: Vyhnite sa vybavovaniu na úradoch, to si odložte na január. Do sýtosti si užívajte nákupy, robte si radosť, nezabúdajte na svojich blízkych.

21-31.12: Zmätky, ktoré sa okolo vás objavia, nemajú zásadný charakter, je to len malá skúška. Zbytočne nevyhľadávajte konflikty, snažte sa nájsť s každým spoločnú reč.

Posolstvo Energie financií: „Dosiahnutie úspechu je mojím prirodzeným právom“ – všetko, čo je v nesúlade s prirodzenosťou môžete zmeniť. Prevziať kontrolu nad sebou je ľahké ak porozumiete tomu, kým naozaj ste. Vtedy pochopíte podstatu Zákona príťažlivosti.

Kozorožec

1-10.12: Dohovorte sa s partnerom, akú sumu môžete minúť na darčeky. Debaty nie sú ľahké, každý má iné priority. Vyhnite sa nakupovaniu praktických vecí, málokto ich ocení. Podľa darčekov poznáte, čo pre iných znamenáte.

11-20.12: V predsviatočnom období sa dopočujete smutnú správu. Nenechajte sa ňou vyviesť z rovnováhy, každého dostihne len to, o čo si koledoval.

21-31.12: Voľné dni vám budú pripadať nekonečné, stále máte možnosť dohovoriť si stretnutie s priateľmi. Prekonajte sviatočnú lenivosť, bude pre vás predzvesťou nových síl potrebných do nastávajúceho Nového roku.

Posolstvo Energie financií: „Môžem si nastaviť vlastné normy pre finančné pohodlie“ – nedovoľte ostatným, aby vám určovali, koľko peňazí máte mať, ako s nimi nakladať. Ste jediným človekom, kto o tomto môže správne rozhodovať.

Vodnár

1-10.12: Túžba po skutočnej láske sa zosilní. Nie ste sami, stále si dokážete nájsť človeka srdcu blízkeho, len sa lepšie poobzerajte okolo seba.

11-20.12: Je možné, že sa u vás objaví strata energie, nohy oťažejú. Pomohol by kvalitný spánok, ale ani ten nie je v poriadku. Potrebujete skutočný oddych, lebo v Novom roku na vás čakajú skvelé udalosti.

21-31.12: Venujte sa svojim blízkym, oživte staré tradície a zvyky, ktoré ste praktizovali vo svojom detstve. Vštepte tieto tradíciám svojmu potomstvu či ľuďom, na ktorých vám záleží. Zažijete krásne spoločné chvíle.

Posolstvo Energie financií: „Môj finančný úspech nevyžaduje tvrdú prácu“ – finančný úspech vyžaduje len súlad myšlienok. Nemožno myslieť negatívne o veciach, po ktorých túžite a sny kompenzovať tvrdou prácou.

Ryby

1-10.12: Dávajte si pozor na žalúdok a vyhýbajte sa najmä exotickým jedlám. Telo si teraz pýta vyslovene šetriace potraviny. Pite viac tekutín a nájdite si čas na prechádzky, usporiadate si tak všetky myšlienky, ktoré vami lomcujú.

11-20.12: Začujete pomerne pikantnú klebetu, no určite s ňou nikam nebežte. Urobte si vlastný názor a nikomu neškoďte, i tak nepoznáte celý príbeh.

21-31.12: Zabudnite na prácu a v tichu premýšľajte. Skúste zapracovať na bariére, ktorú si okolo seba vytvárate. Viac sa zbližujte s ľuďmi a prestaňte sa ich báť.

Posolstvo Energie financií: „Porozumenie a láska sú identické vibrácie“ – porozumenie je vibrácia s tým, kým naozaj ste. Porozumenie je absencia všetkého nepríjemného a prítomnosť toho, čo vnímate ako dobré.

Pridaj komentár