Horoskop na August 2013 pre všetky znamenia

Čo nám pripravil august?

Všeobecné aspekty: Striedanie konfigurácií planét v kardinálnych znameniach v mesiaci august môže byť motorom mnohých zmien hlavne v ideologických, vzdelávacích a ekonomických systémoch. Tiež však môže rozdúchať túžbu niektorých mocností (či mecenášov, zbohatlíkov, diktátorov a pod.) po rozširovaní svojho vplyvu, či po dobíjaní nových území. Toto planetárne spojenie bude vodou na mlyn aj pre rôznych buričov, revolucionárov, náboženských fanatikov. Ľudstvo sa v tejto konštelácii má naučiť väčšej tolerancii, nezávislosti nad názormi rôznych mocenských organizácií, ale aj neprepadnúť extrémom a megalománii. Pokračovať bude aj aspekt Saturna s Neptúnom, dá rôznym snom a ideálom reálnejšie črty. Súladné spojenie Jupitera s Mesačnými uzlami sľubuje plodné spojenia, rozkvet spolupráce, kontaktov a vzťahov.

BARAN

1-10.8. Nebuďte zbytočne znechutení zo svojho partnera, nikto nie je predsa dokonalý. Radšej si sebakriticky priznajte, že i vy sa občas zmýlite a nebuďte tvrdohlavými perfekcionistami.

11-20.8.  Váš vplyv rastie, stačí si ho len uvedomiť a cielene ho zamerať. Podľa nasmerovania energie môže ísť o finančný úspech, postup či úspešné zakončenie toho, čomu ste venovali váš čas a silu.

21-31.8. Ponuku, ktorá sa naskytne, prehodnoťte s úplne chladnou hlavou. Len tak si zaistíte z nej svoj dlhodobejší profit v budúcnosti.

Duchovné posolstvo: „Buďte trpezliví“ – Pozerajte sa na veci okolo seba s nadhľadom. Len tak zistíte, kde ste na vašej ceste mohli minúť dôležité kroky. Cesta úspechu nepozná žiadne skratky a nemá voľné lístky.

BÝK

1-10.8. Ak sa chcete mať lepšie, nestačí len nereálne snívať. Prehodnoťte svoje nápady bez zbytočných pocitov krívd. Vo svete je dostatok všetkého, vyberajte triezvo a reálne.

11-20.8. Zmeny vás už nútia konať. Smelo môžete podpisovať zmluvy a dokumenty. V záležitostiach, ktoré ste začali skôr si už môžete dovoliť aj zariskovať.

21-31.8. Zaoberajte sa myšlienkami o láske a harmónii, k svojim blízkym pristupujte otvorene. Vyjadrujte veselý a pritakávajúci pohľad na svet. Plánované stretnutia dopadnú pozitívne.

Duchovné posolstvo: „Milujte svojho ducha“ – Vo všetkých vzťahoch praktizujte sebelásku. Čím viac budete milovať svojho ducha, tým lepších vecí sa dočkáte od iných.

BLÍŽENCI

1-10.8. Ak ste v minulosti odolali pokušeniu zľahčovať si život na úkor iných, dočkáte sa sladkej odmeny vo viacerých sférach života. Vaša usilovnosť bude odmenená, rovnako spravodlivo môžu byť potrestané vaše prešľapy.

11-20.8. Ukazuje sa duševné prepracovanie a neschopnosť jasne myslieť. Dokonca môžete stroskotať na prekážkach, ktoré ste inokedy zvládali bravúrne. Doprajte si oddych!

21-31.8. Nebuďte zbytočne vnútorne zatrpknutí. Pozbierajte odvahu. To, čomu ste sa úzkostlivo vyhýbali nie je pre vás nebezpečné. Stačí, ak budete zdravo opatrní a predvídaví, v opačnom prípade sa ukazujú nepríjemnosti.

Duchovné posolstvo: „Prinášajte len nevyhnutné obete“ – Obetujte krátkodobé pohodlie dlhodobému zisku. Verte, že nakoniec bude vaša obeta mnohonásobne odmenená.

RAK

1-10.8. Návrh, ktorý dostanete je pre vás nereálny. Zbytočne ešte nepreceňujte svoje sily. Počkajte na vhodnejšiu príležitosť.

11-20.8. K prameňu šťastia dospejete len vtedy, ak ste ochotní dobrovoľne sa obmedziť a ísť touto cestou len s vašim vyvoleným. Zabudnite na lásku s podmienkami a žiarlivosť.

21-31.8. Vnútorne ste ešte rozorvaní a skeptickí. Vyhnite sa akýmkoľvek vážnym rozhodnutiam, zahrávali by ste sa len sami so sebou a záležitosti okolo vás by nemuseli potom dopadnúť dobre.

Duchovné posolstvo: „Dôverujte božiemu plánu“ – Hodnoťte svoj život s uznaním a rešpektom. Nič vo vašom živote sa nestalo omylom. Milujte seba a všetko, čo prispelo k vášmu vývoju.

LEV

1-10.8. Ak prepojíte intuíciu s rozumom, vynorí sa jeden úžasný nápad. Ten sa postará o vaše istoty v oblasti, v ktorej to najviac potrebujete.

11-20.8. Kroťte svoju netrpezlivosť a rozhodne sa nenechajte ovplyvniť požiadavkami nezrelých blízkych. Snažia sa vás zatlačiť do kúta len preto, lebo vedia, že máte na nich slabosť.

21-31.8. Svoju pozornosť zamerajte na realitu a uskutočniteľné veci. Na vznešené a šľachetné ciele dočasne zabudnite, teraz je dôležitý reál a hmatateľné výsledky.

Duchovné posolstvo: „Odhoďte svoju kuklu“ – Sadnite za čistý stôl, odhoďte to, čo vás už nepriťahuje. Zbavte sa vecí, situácií a ľudí, ktorí vám neprinášajú radosť a vitalitu. Nič vám nestojí v ceste.

PANNA

1-10.8. Zbavujete sa minulých zápletiek, zväzkov a fixných ideí. Teraz striasate zo seba narkotickú slepotu minulosti a vaše vedomie sa postupne môže otvoriť novému.

11-20.8. Šťastie, ktoré je predo dvermi stále akosi nevidíte. Pohnite sa a otvorte mu konečne dvere!

21-31.8. Venujte sa viac otázkam vzťahov či partnerovi, na tomto poli máte šancu uspieť. Riskantným finančným transakciám sa radšej vyhnite, mohli by ste utrpieť straty.

Duchovné posolstvo: „Otvorte sa láske“ – Ak neviete, čo hľadáte, ťažko to bude vedieť niekto iný. Nedávajte ostatným viac, než je to pre vás únosné. Neskôr nesmiete ľutovať, ak nedostanete späť to, čo ste očakávali.

VÁHY

1-10.8. More vašich životných istôt sa rozbúrilo. Prečkajte prechodnú búrku v pokojnom prístave, energie aj tak nemáte nazvyš, preto ňou zbytočne nemrhajte.

11-20.8. Ak si to môžete dovoliť, ostaňte naďalej v pohodlí a istotách domova. Mimo neho musíte byť pripravení na neprajnosť a neúprimnosť okolia.

21-31.8. Máte pocit, že sa všetko postavilo proti vám? Nenechajte sa zmiasť, nie je to celkom tak, len je viac ako inokedy skúšaná vaša trpezlivosť.

Duchovné posolstvo: „Omladnite“ – Vážte si radosť, venujte jej časť každého dňa. Čím viac času na omladnutie si doprajete, tým viac budete priťahovať úspech. Hoci odpočívate, i tak priťahujete to, o čo usilujete myšlienkami.

ŠKORPIÓN

1-10.8. Užívajte si život plným priehrštím. Skúseností máte dosť na to, aby ste vedeli, čomu sa treba vyhnúť.

11-20.8. Všetko, čo teraz investujete do milosrdného správania sa k iným sa vám v budúcnosti stonásobne vráti.

21-31.8. Nenafukujte problém, on je malicherný, to len vy sa naň dívate z nesprávnej perspektívy. Určite si zachovajte chladnú hlavu, ste v bezpečí.

Duchovné posolstvo: „Buďte rozhodní“ – Sústreďujte sa na svoje priority, ignorujte všetko ostatné. Len tak ostane šťastie na vašej strane ihriska zvaného život.

STRELEC

1-10.8. Do čoho sa pustíte, to sa vám podarí. Neobávajte sa žiadneho rizika a pokojne sa tešte zo života, teraz vám dostávate plným priehrštím. Myšlienky obáv zapuďte.

11-20.8.  Dokončite to, čo ste začali, všetko by vám malo ísť bez prekážok. Nové veci určite nezačínajte, neurobili by ste nič poriadne z nich a zbytočne by ste sa zamotali.

21-31.8. V tomto období môžete riskovať bez výčitiek svedomia. Berte si príklad z detskej bezprostrednosti a bezstarostnosti.

Duchovné posolstvo: „Rátajte svoje požehnania“ – Rozšírte svoje schopnosti prijímať dobro a lásku bez odporu. Istý čas potrvá, kým si na to zvyknete. Snažte sa absorbovať všetky požehnania vesmíru, je to ďalší krok na ceste vášho rastu.

KOZOROŽEC

1-10.8. Nedržte nič v sebe, prišiel čas, aby ste si všetko na rovinu vyjasnili zo svojim oponentom. Prehnaná slušnosť musí ísť teraz nabok, nemáte čo stratiť.

11-20.8. Nasaďte si masku, čím menej ľudí vie ako sa vám darí, tým lepšie pre vás. Úspech sa odpúšťa najťažšie.

21-31.8. Istá, dlhšie stagnujúca záležitosť sa konečne uvoľňuje a dáva sa do pohybu bez toho, aby ste čo len pohli prstom. Nepochybujte o ničom.

Duchovné posolstvo: „Oživte to, čo vo vás drieme“ – Vezmite odvahu a nechajte odísť to, čo už neexistuje, nepotlačujte tvorivé aspekty svojej bytosti. Pred vami sa otvárajú ďalšie dvere.

VODNÁR

1-10.8. Dospejete k poznaniu, že ani väčšie hmotné bohatstvo nezaplaší pocit vnútornej biedy. Hľadajte vnútorné bohatstvo, len tak sa zbavíte všetkých strachov z materiálnej biedy.

11-20.8. Všetko, čo chytíte do rúk sa vám vydarí, preto sa snažte urobiť toho čo najviac. Vážnejšie problémy sú nateraz od vás na hony vzdialené.

21-31.8. Ktosi sa s vami hrá na mačku a myš. Nechajte ho v tom pocite, vychutnajte si ho a až keď to bude nutné, potom zakročte.

Duchovné posolstvo: „Majte vieru“ – Opustite sebaľútosť a zášť, prijmite fakt, že vaša životná púť a jej výmole nie sú bezdôvodné. Nezáleží na tom, ako sa veci javia na povrchu, božia spravodlivosť je tu neustále.

RYBY

1-10.8. Na chvíľku sa zastavte a prestaňte živiť starosti a strachy o svoju budúcnosť. Každý strach v sebe nosí ničivú energiu, ktorá by vás mohla škaredo poudierať.

11-20.8. Majte oči otvorené, súcit s inými musí ísť momentálne nabok a preto nikomu nič nepožičiavajte. Inak si koledujete o problém.

21-31.8. Venujte sa viac sebe, potrebujete to ako soľ. Blízki musia byť trpezliví, teraz ste na rade vy. Riešte to, čo ste na sebe dlhšie zanedbávali.

Duchovné posolstvo: „Priznajte si svoje zraniteľné miesta“ – Zmierte sa s vašou zraniteľnosťou a pokojne prijmite skutočnosť, že celý život je závislý na milujúcom duchu vesmíru. Tento zdroj je bez hraníc.

Pridaj komentár