Február 2015 – Horoskop pre všetky znamenia

Čo nám servíruje druhý mesiac roka? 

Všeobecné aspekty: V spoločnosti bude prevládať nepozornosť, roztržitosť, nechápavosť. Vplyv Merkúra sa zvykne vybiť na cestách, v komunikácii, či pri podpise zmlúv a rôznych dohodách. Až do začiatku augusta bude Jupiter v Levovi. Lev súvisí s prezentáciou, kreativitou, plodnosťou, podnikavosťou a zábavou. V tomto období budú ľudia naladení viac užívať si život, rozmaznávať deti, špekulovať až riskovať, športovať, užívať si umenie a kultúru, tlačiť seba do popredia. Z toho môže ťažiť zábavný priemysel, rôzne umelecké a kultúrne akcie, športové kluby. Pozornosť by mala byť venovaná deťom a ich výchove. Ľudia budú mať chuť viac utrácať, čo môže pomôcť ekonomike. Z tohto by mohli ťažiť ľudia prepojení s ohnivými znameniami.

Baran

Začiatkom mesiaca sa objavujú starosti v rodinných vzťahoch, no nebudú mať dlhé trvanie. V práci sa nezaoberajte zbytočnosťami, hoci sa cítite rozdvojení, napredujte trpezlivo, vaše šance ešte len prídu a vy si nemôžete dovoliť robiť zbytočné chyby. Dajte si do poriadku doklady a úradné záležitosti, nič neodkladajte na poslednú chvíľku, mohlo by sa vám to vypomstiť. Nezaškodí vám väčšia opatrnosť.

Posolstvo energie financií: „Hľadajte radosť“ – Zo všetkého sa najskôr usilujte o radosť. Rast, ktorý ste vždy chceli k vám príde v hojnej miere spolu s touto radosťou.

Býk

Veľa sa bude točiť okolo bývania, rodiny a vzťahov všeobecne. V tomto smere neustále hľadáte stabilitu. Ak ju zatiaľ nemáte, vyhnite sa najmä prudkým emóciám. Skúste do svojho života vpustiť nových ľudí a priateľov. V poslednom období ste zabúdali na spoločenský život, urobte na tomto poli zmenu. Len v spoločnosti máte možnosť spoznať dôležitého človeka pre vás. Mali by ste zvažovať, kam vlastne chcete patriť.

Posolstvo energie financií: „Všetci sme zodpovední za svoje myšlienky“ – Súlad nemožno nikomu darovať, za svoje myšlienky sme zodpovední sami, i za veci, ktorým venujeme svoju pozornosť.

Blíženci

Dozviete sa zaujímavé informácie, týkať sa budú financií alebo ich zarábania. Mali by ste čo najviac komunikovať, o radu poprosiť múdrejších. Tí nech sú vám vzorom. Pomôžu vám naštartovať vašu novú kariéru, preto nič neprehliadnite. Buďte opatrní i na cestách. Zbavujte sa negatívnych ľudí vo svojom okolí, jednoducho sa im neozývajte a ani nereagujte na ich rôzne výzvy. Vaše šance by totiž poriadne zmrazili.

Posolstvo energie financií: „Môžem zarábať len tým, čo mám rád“ – Potom k vám budú peniaze tiecť nekonečnými cestami. Tok peňazí nezávisí od voľby profesie, len vás prístup k nim.

Rak

Ľudia pohybujúci sa vo vašom okolí vás majú niečo naučiť, preto ich neposudzujte, neodsudzujte. Snažte sa vychádzať dobre najmä so spolupracovníkmi. Učte sa mať rovnováhu medzi dávaním a braním. Je najvyšší čas zmeniť prístup k financiám, neupínajte sa na ne prehnane, nechajte ich energiu voľne plynúť, len tak môže energia hojnosti u vás skvele fungovať. Počúvajte svoju intuíciu, vnímajte ľudí, čo dobre radia.

Posolstvo energie financií: „Nie je vašou úlohou robiť iných šťastnými“ – vašou úlohou je ostať vyrovnaným. Pomôcť možno len vtedy, ak sami dokážete zdvihnúť sily jasnosti a súladu.

Lev

Môžete si klásť podmienky, stanoviť priebeh mnohých vecí, máte na to ideálny čas. Riešte si záležitosti na úradoch, urobte si plán ak chcete čosi kúpiť či predať. Ak pracujete v kolektíve, nezabúdajte na slová uznania ostatných. Rozhodne február je pre vás mesiac, kedy si môžete výrazne prilepšiť. Ak cítite isté obmedzenia, pokúste sa tento pocit, myšlienku odstrániť. Ak vystúpite zo starého spôsobu myslenia, môžete ísť kamkoľvek.

Posolstvo energie financií: „Môžem si všímať pozitívne stránky“ – Všetky udalosti ste si pritiahli myšlienkami. Venujte pozornosť pozitívnemu a potom bude váš život plný pozitívnych skutočností.

Panna

Pokúste sa hovoriť menej o sebe, veľmi rýchlo sa objaví nová šanca. Môže ísť o novú prácu, novú firmu, spoluprácu, nového obchodného partnera, dokonca nového partnera na lásku. Na obzore sa črtajú nové zmluvy alebo dohadovanie nových podmienok. Zahladenie sa do seba môže mnoho šancí utlmiť. Výsostne dbajte na svoju dobrú povesť, teraz vám nič len tak neprejde. Nezanedbávajte ani svoj zovňajšok.

Posolstvo energie financií: Čo si želám, môžem i získať“ – Zákony vesmíru v sebe obsahujú prísľub radosti a rastu. Ak ich pochopíme prebudíme vedomie zmyslu života i svoju silu napojiť sa na zdroj hojnosti.

Váhy

Mali by ste chodiť viac medzi ľudí, doma nové príležitosti nevysedíte. Nenechajte sa nikým odbiť. Viac si všímajte ľudí okolo seba – kto je priateľ a kto sa len tak tvári. Pozor! Vo vašom okolí je istý dôležitý človek, vďaka svojej intuícii by ste ho nemali prehliadnuť. Zvažujte, kam chcete patriť. Učte sa reagovať pokojne, zbytočne sa nerozčuľujte, nepodliehajte náladám, mohlo by sa to negatívne odraziť na vašom zdraví.

Posolstvo energie financií: „Môžem mať peniaze i slobodu“ – Ak sa budete cítiť voľnejšie pri výdavkoch, otvoria sa dvere skvelým nápadom a okolnosti sa budú vyvíjať vo váš prospech.

Škorpión

V práci neriskujte. Ak nie ste s ňou spokojní, najskôr si nájdite čosi nové a až potom naštartujte zmenu. Zvažujte racionálne, na čo stačíte a na čo nie, máte vo zvyku sa preceňovať. Snažte sa skĺbiť rodinný i pracovný život. Život vám začne komplikovať láska, preto si dávajte pozor aby ste si nezničili vzťah nejakým flirtom. V r. 2015 máte budovať pravé hodnoty a kvalitné vzťahy medzi ne patria. Počúvajte svoj vnútorní hlas a zbavte sa tvrdohlavosti.

Posolstvo energie financií: „Peniaze majú 2 stránky“ – veľa peňazí alebo ich nedostatok. Ak hovoríte, že chcete mať viac peňazí a cítite pri tom obavy, hovoríte o nedostatku, ktorý vás drží od nich.

Strelec

Február vám otvára množstvo nového, čaká vás i prekvapenie. Mesiac požaduje rozvahu. Majte pred sebou cieľ a kráčajte za ním, dokážete to. Nemali by ste byť na nikom a ničom závislí, to by vás zastavilo. Strelec bez cieľa je ako ryba bez vody a nezrelý by sa mohol ocitnúť na šikmej ploche. Zhodnoťte svoje bývanie, najmä jeho bezpečnosť. Pohovorte si s najbližšími na túto tému.

Posolstvo energie financií: „Dovoľujem si získať nádherné veci podľa svojich predstáv“ – Vyhľadávajte len to dobré, osloboďte sa od obmedzení, ktoré ste si sami stanovili. Sústreďte sa len na svoje skutočné hodnoty života.

Kozorožec 

Udalosti okolo splnu v majetkových a finančných záležitostiach, budú pre vás oslobodzujúce. Skontrolujte si všetky svoje účty, doklady a faktúry. Zásadne hovorte len pravdu, čo sa týka financií. Buďte opatrní, lebo okolie vám pravdu hovoriť nebude. Niekto sa pokúsi skresliť informácie o vás. Vyhnite sa novým pôžičkám, lebo Kozorožec, ktorý má dlhy je nebezpečný.

Posolstvo energie financií: Rozhodnite sa, že oddnes sa cítite lepšie“ – ak viac myslíte a hovoríte o tom, čo chcete ako o tom, čo nechcete, budete v čistom, pozitívnom súlade a život vás bude viac tešiť.

Vodnár

Pracujte dostatočne na svojej disciplíne, učte sa dodržiavať dohodnuté podmienky, inak sa nevyhnete životu plného zvratov a nepredvídateľných udalostí. Dohodnite si nové pravidlá, budete podpisovať zmluvy alebo riešiť tie staré. Čakajú vás zmeny v pracovnej alebo partnerskej sfére. Ak vám ktosi čosi sľúbi, dajte si to potvrdiť písomne. Žiadnu situáciu však nevyhrocujte. Koncom mesiaca čaká na vás zlepšenie vo finančnej oblasti.

Posolstvo energie financií: „Môžem odísť od nepríjemných pocitov k príjemným“ – Ak sa budete seba pýtať, čo chcete, ocitnete sa v príjemnom stave a začnete priťahovať príjemné udalosti.

Ryby

Pevný postoj a spojenie so zemou je vašou životnou témou. V momente, keď Ryby stratia stabilitu, objavia sa u nich problémy s nohami. Venujte preto svojmu zdraviu dostatočnú pozornosť, nezabúdajte na prevenciu, lebo celý r. 2015 bude pôsobiť na vašu kariéru. Nezapájajte sa do žiadnych konfliktov a nehovorte o nikom, kto nie je prítomný. Február je pre vás mesiacom nových začiatkov, preto dôverujte svojej intuícii.

Posolstvo energie financií: „Staviam si vlastné normy finančného pohodlia“ – Nenechajte to robiť iných! Ak ste v súlade s tým, kým naozaj ste a necháte plynúť všetko prirodzene, hojnosť máte na dosah.

 

Pridaj komentár