Farby hojnosti

Vedeli ste, že existujú farby, ktoré priťahujú peniaze ?

Pravdepodobne je to pre vás novinka, ale každá farba má svoju vlastnú odlišnú energiu a svoju vlastnú vibráciu. Podľa energie farieb je možné prilákať do života nielen peniaze, ale aj lásku,  zdravie atď.

Poďme teda zistiť, aké farby prilákajú peniaze do vášho života. Potom si môžete vychutnať energiu, ktorú tieto farby vyžarujú, aby ste sa vyhli problémom s peniazmi. Všetci vieme, že peniaze sú príčinou mnohých ďalších problémov, s ktorými sa každodenne stretávame.

Spoznajte farby na prilákanie peňazí

Zlatá – je svetlo, život a vlastne tá najlepšia farba, ktorá pritiahne peniaze do vášho života, ako aj úspech v podnikaní a prosperitu. Zlato je tiež farbou slávy a jasu. Pri nosení tejto farby budete chcieť nájsť riešenie, ako ukončiť svoje dlhy a problémy.

Tip: použite zlaté predmety ako dekoráciu vášho domu a položte nejaký zlatý predmet vedľa miesta, kde máte peniaze, či už doma alebo v peňaženke. Ak máte problémy s peniazmi, zapáľte zlatú sviečku a požiadajte o ochranu svojho anjela strážneho. Riešenie príde.

Hnedá – je neutrálna a je jednou z najlepších farieb na prilákanie peňazí. Zdá sa, že nie je príliš silná, ale v skutočnosti je to farba s veľkou energiou, ideálna na podporu stability a ekonomickej istoty. Ak máte v kancelárii niečo hnedé alebo nosíte kúsok hnedého oblečenia, potom vám hnedá pomôže zabezpečiť príjem, aby ste sa cítili bezpečne.

Žltá – je tiež jednou z farieb s dobrou energiou na tento účel. Žltá je farba, ktorá robí vašu myseľ aktívnejšou a stimuluje kreativitu. Je to farba, ktorá priťahuje príležitosti a uľahčuje dosiahnutie vašich cieľov.

Červená – je farbou sily. Využívajte ju vyvážene, ak máte problémy s financiami. Číňania veria, že je farbou hojnosti a bohatstva. Všetky čínske podniky sú zdobené červenými tónmi.

Oranžová – je jednou z piatich farieb na prilákanie peňazí. Spája energiu žltej so silou červenej farby. To vám poskytne silu a odhodlanie, ktoré potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov. Súvisí aj s blahobytom a peniazmi.