Decembrový Horoskop pre všetky znamenia

Máme tu posledný mesiac v roku. Čo všetko nám prinesie? 

V decembri pokračuje dynamický aspekt medzi Uránom a Plutom aj konsolidujúci vzťah medzi Jupiterom a Saturnom. Planéty vyžarujú podobný vplyv ako v novembri: ekonomické, vzdelávacie a náboženské štruktúry dostanú šancu na určitú stabilizáciu a pomalý, opatrný rozvoj, pričom metódy dosiahnutia by mali mať výrazný, svojský, neštandardný charakter. Okrem toho intuícia by ľudstvu mohla výrazne pomôcť pri nadväzovaní nových kontaktov, ktoré ho môžu duchovne povznášať viac ako inokedy. Je to priaznivý aspekt na spoluprácu, spoločenské aktivity, majúce  humanitný, sociálny, či spirituálny akcent. Pri zimnom slnovrate (21.12.) bude ľudstvo vnímať emócie a spoločenské aktivity viac vnútorne. Cieľom je, aby sa ľudia nebáli čiastočne vybočiť od vžitých hodnôt spoločnosti a našli svoje vlastné, individuálne hodnoty. Je dosť možné, že v túto dobu budú narastať rôzne demonštrácie, prejavy na podporu netradičných vzťahov. Ľudia budú zažívať veľmi individuálne podoby lásky, či vyznávania hodnôt. Môže to byť impulz aj pre vznik netradičných umeleckých diel a smerov. Mnoho ľudí bude mať veľkú túžbu po na samote a môžu sa cítiť nepochopení.

BARAN

1-10.12: Slobodní Barani majú skvelú príležitosť zoznámiť sa a začať vášnivý, kvalitný vzťah. Podobná šanca sa v tomto roku už nezopakuje, majte oči otvorené. Zadaní – vylepšujte svoj stabilný vzťah!

11-20.12: Všetky snahy plánovania prežitia sviatkov a osláv konca roka sú akosi blokované. Prestaňte plánovať a nechajte tomu úplne voľný priebeh.

21-31.12: Nebojte sa výmeny názorov s blízkym človekom. Dlhšiu dobu ste problémy len zametali pod koberec. Ovzdušie sa dôkladne prečistí a vy prežijete záver roka priam ukážkovo.

Duchovné posolstvo: „Zapojte svoj vyšší rozum“ – Poslaním vašej duše je získať nadhľad a objektívne reagovať na život. Na ohnivé reakcie zabudnite.

BÝK

1-10.12: V tomto období buďte viac opatrní ako inokedy, číhajú na vás straty. Strážte si to, čo je vaše. Nepožičiavajte a nezadlžujte sa!

11-20.12: Partner vás môže prekvapiť príjemnou správou. Vo vzťahoch zatiaľ žiadne zmeny nerobte, aspekty momentálne nie sú zmenám naklonené.

21-31.12: V tomto období si už môžete dovoliť zariskovať, nepríjemnosti sú zažehnané. Rodičia – venujte viac svojho času deťom a spoločným aktivitám. Dospelých potomkov kontrolujte a informujte sa, v akej spoločnosti ľudí sa zdržiavajú.

Duchovné posolstvo: „Prehodnoťte svoje priority: –  Prestaňte sa nadchýnať povrchnými túžbami, odložte bokom myšlienky osobného prospechu, narušuje to vašu integritu.

BLÍŽENCI

1-10.12: Rozumne zredukujte všetky svoje výdavky, inak budete na sklonku roka značne rozčarovaní.

11-20.12: Myšlienky na financie vás ešte budú dosť zamestnávať. Nie je pravdou, že ich nemáte dostatok, to len sám Vesmír vás stráži, aby ste neinvestovali do zbytočností.

21-31.12: Ak dlhšie zvažujete o zmene práce, nastal príhodný čas prejsť od myšlienok ku konkrétnym činom. Vo vzťahoch hrozia menšie škriepky, usmejte sa a ustúpte.

Duchovné posolstvo: „Otvorte sa láske“ – Vytvárajte dôverné vzťahy s inými ľuďmi. Vzdajte sa snahy všetko riadiť rozumom a konečne otvorte svoje srdce!

RAK

1-10.12: Ženy – Račice by mali byť obozretné pri podpisovaní zmlúv a iných dokumentov. Dôkladne zvážte všetky pre a proti, vyhnete sa tak neskorším depresiám či starostiam.

11-20.12: Urobte všetko pre spokojnosť vašich blízkych a nebojte sa ich zasvätiť do svojich plánov. Na všetko sami stačiť nebudete a nik to od vás ani nevyžaduje.

21-31.12: Muži – Raci, ujmite sa velenia a dokážte, že nie ste hlavou rodiny len formálne. Nastal čas na konkrétne činy, buďte ústretoví a nápomocní svojej partnerke!

Duchovné posolstvo: „Pracujte zanietene“ – Milujte pozemské skúsenosti ale nenechávajte sa nimi okúzľovať. Zapáľte oheň svojej tvorivosti vo všetkých sférach života.

LEV

1-10.12: Energiu radšej venujte svojim blízkym a známemu prostrediu. Ak nemusíte, nevydávajte sa na cesty. Nepríjemnosti vám síce nehrozia, len budete sklamaní a znechutení.

11-20.12: Realizáciu nových nápadov zatiaľ odložte, bravúrne riešenia dôležitých krokov sa v súčasnosti pred vami ukryli.

21-31.12: Vo zvýšenej miere si dávajte pozor na doklady a financie. Okolo vás sa zoskupila energia dočasných strát. Viete ju prekonať láskavým prístupom.

Duchovné posolstvo: „Robte múdre rozhodnutia“ – Zhodnoťte svoj doterajší život a rozhodnutia v ňom. Zmeňte svoje jednanie, začnite milovať seba i blízkych. Vítaná zmena bude na dosah.

PANNA

1-10.12: Riskovať nie je pre vás typické, teraz však odhoďte všetky zábrany, opatrnosť by vás len brzdila. V tomto období miznú od vás aj bežné problémy.

11-20.12: Naplno sa venujte nielen svojej láske ale i všetkému, čo robíte s láskou. Rozmach a rast vás príjemne sprevádzajú celou dekádou.

21-31.12: Muži Panny – rozmýšľajte, aké kroky podniknete vo sfére financií, šťastena je vám stále naklonená. Ženy Panny – vsaďte na svoju intuíciu a na základe nej si stanovte zmeny v Novom roku.

Duchovné posolstvo: „Buďte kreatívni“ – Odstráňte všetky emočne sfarbené a na obavách založené názory. Riešenia si zapíšte na papier. Veci sa začnú meniť vo chvíli, keď začnete byť tvoriví.

VÁHY

1-10.12: Vaša hviezda šťastia svieti nad oblasťou partnerských vzťahov. Užite si lásky do sýtosti a nič iné okrem lásky teraz neriešte.

11-20.12: Svojho partnera podozrievate zbytočne. Energia myšlienok obáv je tak silná, že ich partner dokáže vycítiť a zbytočne ho len znervóznite.

21-31.12: Zvedavosť vás núti rozmýšľať o budúcnosti. Tá bude pre príjemná za jedinej podmienky – ak si v každom smere i situácii zachováte svoju rovnováhu. Nič nepríjemné vám potom nehrozí.

Duchovné posolstvo: „Dodržte svoje slovo“ – Prestaňte si vymýšľať výhovorky a plňte si svoje povinnosti. Je čas narovnať sa a vykročiť správnym smerom.

ŠKORPIÓN

1-10.12: Vzdajte sa nutkania ochutnať flirt a príchuť nezáväzného vzťahu. V tomto období si každým flirtom pritiahnete len čistú stratu a to na poli emočnom, časovom i finančnom.

11-20.12: Mužom Škorpiónom končia dlhšie trvajúce problémy a straty. Ženy Škorpiónky by mali zakopať vojnovú sekeru, inak stratia to, o čo bojovali.

21-31.12: Záver roka sa nesie v pozitívnych energiách financií. Nie je zbytočné pokúšať šťastie. Vo svoj priaznivý deň a tattvu si skúste kúpiť žreb.

Duchovné posolstvo: „Nenechajte sa rozptyľovať“ – Nevpúšťajte k sebe hluk vonkajšieho sveta. Snažte sa ho počuť a nedovoľte iným ľuďom ničiť váš život.

STRELEC

1-10.12: Je najvyšší čas zvoľniť pracovné tempo. Radšej takticky porozmýšľajte, ako delegujete na iných vaše neprimerané zaťaženie, ktoré ste dobrovoľne vzali na svoje plecia.

11-20.12: Dobré posolstvo od vám milého človeka je už na ceste. Upokojte sa a počúvajte, čítajte toto posolstvo len srdcom.

21-31.12: Ešte raz zvážte, kde strávite posledný deň roka. Vyhnite sa väčšej spoločnosti a pokiaľ je to možné, uprednostnite výhradne úzky rodinný kruh.

Duchovné posolstvo: „Zdokonaľte svoju pozornosť“ – Pozorujte, ako vaša činnosť prispieva k pestovaniu záhrady zvanej Život. Prináša vám úrodu, alebo je zarastená burinou?

KOZOROŽEC

1-10.12: Celú dekádu pokojne venujte práci, ničím iným sa nezaťažujte. Cesta, po ktorej kráčate teraz je tá správna, pochopíte to však až neskôr.

11-20.12: Problémy, ktorých ste sa tak obávali sú zažehnané. Ak máte potrebu zdôveriť sa, zverte sa mužovi vo vašej blízkosti.

21-31.12: Hoci je čas všeobecného pracovného útlmu, dostanú sa k vám dve zaujímavé ponuky. Jedna je zradná, druhá zaručuje rast. Tá k vám príde až v závere dekády.

Duchovné posolstvo: „Nevynášajte súdy“ – Každý človek má svoju vlastnú cestu, preto nevnucujte svoje názory iným a ani ich nesúďte. Všetky cesty i tak vedú do Ríma.

VODNÁR

1-10.12: Napriek tomu, že milujete zmeny, teraz si ich vedome zakážte. Zbytočne by ste plytvali energiou, ktorej i tak nemáte momentálne dostatok.

11-20.12: Váš pohľad je v súčasnosti len čierno-biely, preto ste podľahli celkovému znechuteniu. Vaši blízki si to všimli a dosť ich to trápi. Urobte v tomto smere urýchlene nápravu!

21-31.12: Napriek tomu, že vonkajšie okolnosti tomu nenasvedčujú, partner vás príjemne prekvapí a urobí čosi, čo vás nenapadlo ani v najtajnejšom sne.

Duchovné posolstvo: „Pozerajte dopredu! – Kým urobíme zlomový krok, mnoho vecí vyzerá bezútešne. Nelipnite na dokonalosti, zasmejte sa na svojich chybách, hľadajte vo všetkom humor. V škole života sa neprepadá.

RYBY

1-10.12: Prestaňte byť úzkostliví. Ak často rozmýšľate o problémoch je isté, že si ich aj pritiahnete do života.

11-20.12: Náročnejšie a komplikovanejšie vzťahy sa začnú čistiť samovoľne. Sklamaniu nevenujte pozornosť, vedeli ste o ňom dávnejšie, len ste si ho nechceli priznať.

21-31.12: Blízki čakajú na váš úsmev. Prečo ním v poslednej dobe tak šetríte? Vychutnávajte si rodinnú atmosféru a vyhoďte všetko, čo k nej nepatrí.

Duchovné posolstvo: „Oživte to, čo vo vás drieme“ – Vezmite odvahu a nechajte odísť, čo neexistuje. Pochovajte mŕtve nádeje, sledujte to, čo vo vás žije, čo ste zanedbávali a nepodporovali. Nepotláčajte svoje tvorivé aspekty.

 

 

Pridaj komentár