Decembrový horoskop pre všetky znamenia

Čo vám prináša posledný mesiac roka?

Všeobecné aspekty: Napätie Saturna a Neptúna bude slabnúť, opäť sa však objaví napätie Urána a Pluta, ten bude mať na svedomí rôzne náhle krízy, revolúcie, extrémy a radikálnejšie udalostí. Okolo 10.decembra sa k nim na pár dní pridá aj Mars a môže rozdúchavať rôzne konflikty, bude nútiť ľudstvo do akcie. Pocítime napätie, budeme nepozornejší, prchkejší a impulzívnejší, čo sa môže prejaviť vo zvýšenej nehodovosti či nárastom zranení. Toto je typická konštelácie pre nejakú katastrofu, či už zavinenú prírodou alebo ľudským faktorom. Máme sa naučiť riešiť zložité situácie a vytvoriť si odstup od rôznych útokov, túžob či od silného presadzovania vlastnej osoby.

Baran

Tešte sa na pomerne aktívny mesiac, prežijete aj chvíle rozletu a voľnosti. Neodkladajte na neskôr žiadne resty, o ničom nepochybujte. Všetkým novým príležitostiam i pozvaniam choďte nadšene v ústrety. S niektorými priateľmi sa budete musieť rozlúčiť, vyberajte si ich odteraz kvalitnejšie. Nákup darčekov si rozhodne nenechávajte na poslednú chvíľku. Buďte prezieraví, len tak všetky vaše cesty i aktivity dopadnú pozitívne.

Býk

Vybavovanie na úradoch a v banke orientujte radšej na začiatok mesiaca. Určite nič neodkladajte na neskôr. Snažte sa do Nového roku vstúpiť s čistým štítom. Nielen v decembri ale aj v budúcom roku je vašou nosnou témou majetok a peniaze, preto sa snažte aby rovnovážne pritekali ale len rozumne odtekali. Energia peňazí nesmie stagnovať. Okolo vás sa bude mnohé meniť, prichádzajú nové možnosti, ktorých by ste sa mali chopiť.

Blíženci

Pripravte sa na náročnejší mesiac, ktorý bude preverovať vaše schopnosti. Veľmi si neoddýchnete, tento trend bude u vás pokračovať aj v Novom roku. Rozhodne nerobte všetko naraz a povrchne, inak na to doplatíte. Ukážu sa nové podmienky a dohody, ale i noví ľudia a stretnutia s nimi. Ak ste nič nezanedbávali, aj vo sfére  financií tiež na vás čaká príjemné prekvapenie.

Rak

V decembri pôjdete na plné obrátky, nezabúdajte však ani na svoje zdravie. Viaceré aktivity si na vás počkajú aj v Novom roku, zaháľať určite nebudete. Celkovo posledný mesiac roka preverí vašu ochotu a schopnosť spolupracovať, snažte sa byť čo najviac asertívny. Čakajú na vás zmeny, nezatvárajte pred nimi dvere. Novému sa jednoducho nevyhnete.

Lev

Chvíle, kedy nebudete vedieť čo skôr si na vás určite počkajú. Nie je to však dôvod, aby ste zabúdali na svojho partnera a rodinu. Vyhýbajte sa klamstvám, inak vás záver mesiaca postaví pred nejaké nepríjemné odhalenie. Nenechajte si tým zbytočne pokaziť náladu. Nezadaní Levi – pripravte sa na nového partnera. Ak si neodopierate zábavu, mesiac bude k vám veľmi štedrý.

Panna

Urobte si podrobnú rekapituláciu celého roka a najmä vo vzťahoch s opačným pohlavím, bývaním a blízkou rodinou. Čo sa vám nepodarilo dotiahnuť do konca roka, budete riešiť v Novom roku. Vzdajte sa kritiky a prehnaných nárokov. Ak sa vám zacnie po kritike, začnite hneď od seba. Od priateľa alebo spolupracovníka sa dozviete čosi rozčuľujúce, nedajte sa tým však vykoľajiť.

Váhy

Začiatkom mesiaca vás niekto blízky sklame, pridružia sa k tomu divné pocity a vnútorná nespokojnosť. Prehodnoťte svoju kariéru, ak necítite v tejto oblasti spokojnosť, je čas na ďalšie vzdelávanie. Nevyhnete sa ani úradným záležitostiam. Všeobecne by mali všetky Váhy začať viac veriť sebe a nie svojmu okoliu. Umenie diplomacie je vašou silnou stránkou, preto takt nevynechávajte v nijakej situácii.

Škorpión

Mesiac od vás chce, aby ste začali vo svojom živote niečo robiť inak. Len tak zmeníte to, čo vám už nevyhovuje. Začnú k vám prichádzať noví ľudia a tých, ktorí sa podpísali pod vašu stagnáciu nechajte odísť. Vyhnite sa nezmyselnému utrácaniu, neberte si pôžičky. Všetky úradné veci, ktoré môžu počkať bez pokút, radšej odložte na január. Viac si kontrolujte smerovanie svojich myšlienok.

Strelec

Mesiac vás prekvapí svojou náročnosťou, čaká vás hodne práce, energia vám však chýbať nebude. Obklopujte sa len kvalitnými ľuďmi, neriešiteľným záležitostiam nechajte voľný priebeh, utrasú sa samé i bez vášho zbytočného zásahu. Vyhnite sa všetkým riskantným krokom vo sfére financií, nič nepožičiavajte a ani vy si neberte pôžičky. Urobte si radšej nový životný plán.

Kozorožec

Pomoc od nikoho nečakajte, spoliehajte sa i naďalej na seba. Váš vnútorný potenciál je silný. Čaká na vás zmena, ktorej korene siahajú do minulosti, smerujete k novým začiatkom. Všetko nové dobre zvážte, tak sa vyhnete následkom nepremyslených krokov. Po decembrovom splne začnú u vás v mnohých smeroch platiť nové pravidlá a dohody. Tie staré nechajte odísť. Cez sviatky oddychujte, čaká na vás silný novoročný štart.

Vodnár

V období Novu mesiaca sa vám splní vytúžený sen. Neprehliadnite svoju obrovskú príležitosť, je už blízko vás. Venujte pozornosť každému novému človeku, ktorého stretnete. Dvere úspechu sú teraz pre vás dokorán otvorené. Komu by sa to náhodou nepodarilo v decembri, ďalšie šance uvidí roka. Nerozhadzujte financie na zbytočné nákupy, kupujte len to, na čo máte. Zapracujte i na svojom vzdelaní, poobzerajte sa po vhodných školeniach a seminároch.

Ryby

V decembri vydáte veľa energie, budete musieť zladiť rodinný život s kariérou. Náladu vám môže pokaziť istá starosť so ženou v rodine. Mesiac si pre vás pripravil množstvo pozvaní. Máte možnosť spoznať niekoho dôležitého, alebo dokonca celý nový kolektív. Dosť vecí sa bude riešiť u vás okolo práce, objavia sa nové príležitosti. Pripravte sa na to, že budúci rok si veľa neoddýchnete, preto si kvalitne vychutnajte  decembrové sviatky

Pridaj komentár