Ďatle – skvelý liečiteľ

Ďatle sú ideálne najmä pre tráviacu sústavu. Sú jednou z potravín s najsilnejšími protiparazitálnymi účinkami na svete ničia a odstraňujú parazity, kvasinky, plesne a ďalšie huby, ťažké kovy, škodlivé baktérie, vírusy a mnohé jedovaté patogény v črevách

Sú jedným z najúčinnejších zabijákov kandidy, pomáhajú obnovovať peristaltiku čriev, opravujú zle fungujúce črevá aby správne vylučovali a rozkladali potravu.

V rozpore s obľúbeným názorom sú ideálne aj pre diabetikov a hypoglykemikov, pretože dodávajú pečení dôležitú glukózu. Jej nedostatok je príčinou nevyrovnanej hladiny cukru v krvi. Sú vhodné pre atlétov a aktívnych ľudí pre obsah draslíka a ovocného cukru potrebného pre činnosť mozgu a svalov, ktoré potrebujú glukózu na zvládnutie cvičení.

Ďatle obsahujú takmer 70 bioaktívnych minerálov podporujúcich nadobličky pri zvládaní každodenných úloh. Sú aj jednou z najdostupnejších potravín prospešných srdcu, sú zdrojom rekordného, doposiaľ neobjaveného množstva aminokyselín. Podobne ako banýny aj ďatle a aminokyselina leucín pomáha zvyšovať hladinu draslíka na posilnenie nervov a svalov. Tento proces súčasne bráni rozširovaniu kyseliny mliečnej v tele ak je človek pod vplyvom stresu.

Ďatle telo zahrievajú, vyťahujú vlhko z orgánov (slezina, pečeň) ale nevysušujú ich škodlivo. Majú aj protirakovinové účinky a tým sú nevyhnutným ovocím pre všetkých, ktorí sa chcú chrániť a zachovať si dobré zdravie.

Choroby

Ak trpíte niektorým z nasledovných ochorení, určite do svojho jedálneho lístka čím skôr zaraďte ďatle:

Diabetes, hjypoglykémia, syndróm bakteriálneho prerastania v tenkom čreve, srdcové choroby, plesňové infekcie, reflux, vysoký tlak, rakovina pľúc, obezita, choroby štítnej žľazy, aneuryzma, posttraumatická stresová porucha, narcistická porucha osobnosti, obsedantno kompulzívna porucha, únava nadobličiek, fóbie, zápal dutín, ružienka, schizofrénia, autizmus, sociálna fóbia, porucha pozornosti s hyperaktivitou, tuberkulóza, závrate, porucha príjmu potravy, nespavosť, choroby ďasien a opuchy.

Symptómy

Ak trpíte niektorým z nasledovných symptómov, ďatle ich určite pomôžu riešiť:

Nevyrovnaná hladina cukru v krvi, hlien v stolici, zápcha, kandidóza, svalová únava, bolesť ucha, závrate, krátky dych, vaginálna bolesť, búšenie srdca, úzkosť, potenie, časté nutkanie na močenie, nedostatok sústredenia, tras, potravinové alergie, poruchy spánku, panické záchvaty, zvonenie v ušiach, kŕče, tiky, bolesť hlavy, bolestivé ďasná, kašeľ, zmätenosť a psychická otupelosť.

Emočná rovina

Konzumáciou ďatlí okolo seba vytvoríte štít, ktorý vám poskytne ochranu pred ľuďmi, ktorí na vás žiarlia a závidia vám. Počas spánku vám ďatle pomôžu uvoľniť nahromadené toxické emócie – napríklad strach, hanba, nemravnosť a pocit, že vás ľudia negatívne posudzujú, krivdia vám, či dokonca šikanujú.

Duchovná rovina

Ďatle vás naučia prestať byť sebeckými a stáť sa nezištnými. Ich sladká, vyživujúca povaha sa môže stať pozitívne návyková. Ich chuť je tak lahodná, že by si ich človek najradšej nechal pre seba. Lekcia pre vás je v tom, aby ste si nehromadili zásoby ďatlí. Zjedzte ich zopár a nezabudnite sa podeliť s ostatnými vo vašom okolí. Keď budete pozorovať ľudí konzumujúcich ďatle, pomôže vám to zbaviť sa lakomstva, preorientovať sa na spolupatričnosť a uvedomíte si, že spojenie so svojou nesebeckosťou je nevyhnutná súčasť duchovného úspechu a rastu.

Dobré rady

  • Pre maximálny účinok zjedzte cca 6 ďatlí denne
  • Ak v noci zle spíte, zjedzte jednu ďatlu dve hodiny pred spaním
  • Ak zjete 3 ďatle, meditácia vám prinesie hlboké zážitky
  • Turistom sa ďatle v batohu tiež zídu, nemusia hneď poslúžiť ako potrava, ale ďatle sú výborným talizmanom pre šťastie. Zabaľte si ich do potravinovej fólie
  • Nie je dôvod k obavám, že sú presladené, mozog zdravý cukor potrebuje
  • Kupujte vždy bio ďatle a nesírené!

Majte na pamäti, že stravovať sa treba vyvážene a každá diagnóza vyžaduje špecifický prístup. Vaše telo vás miluje. Určite vie vyzdravieť, ak mu začnete poskytovať správnu stravu – viď Liečebné stravovanie v ponuke mojich služieb

Pridaj komentár