Ďalšie využitie numerologického programu v praxi

Takmer niet človeka, ktorý by si v období pred príchodom Nového roka nepoložil otázku: „Aký bude Nový rok? Čo nám, mne prinesie?…atď.“ Pokiaľ máme narodeniny v priebehu roka, Nový rok nikomu z takto narodených nič nové a podstatné neprinesie. Ak sme narodení koncom starého alebo začiatkom nového roka, zmeny zaručene prídu. A aké?

Na to v numerologickom programe nájdete odpoveď v sekcii Osobná ročná vibrácia, ktorú program vypočíta automaticky. Popis osobnej ročnej vibrácie je skutočne obsiahly a udáva nasmerovanie každého človeka v období od narodenín po ďalšie narodeniny. Zároveň je každý človek aj pod akousi strieškou svojej deväťročnej vibrácie, ktorú program tiež presne špecifikuje.

Všetci sme zároveň pod ročnou vibráciou Zeme, ktorá začína Novým rokom, presne v deň 1.1. 2011. Preto ak chcete vedieť, čo Nový rok prinesie v zemských vibráciách, stačí do numerologického programu zadať tento dátum a podrobnejšie si preštudovať sekciu Karmický trojuholník (osud človeka) pričom si nebudeme všímať programom vypočítané prelomové roky ale tieto výsledné štyri čísla si rozdelíme na štyri štvrťroky roka.

Prvé číslo bude predstavovať vibráciu prvého štvrťroka, teda do obdobia do 1.4.2011, čo je v tomto konkrétnom prípade číslo 2 a bude u nás potreba hovoriť o svojich pocitoch a zážitkoch, bude u nás vyvstávať potreba vzťahu alebo pokoja a harmónie v ňom, no nemali by sme zabúdať ani na svoje telo a venovať mu patričnú starostlivosť. Určite nič v tomto období neriešme silou, tlačením na pílu, tvrdohlavosťou, svojou nemennou pravdou, lebo by sa nám to mohlo neskôr nepekne vrátiť.

Od 1. 7. Do 1.9. 2011 bude Zem pod vibráciou čísla 7, bohužiaľ aj toto číslo sa vyskytovalo v katastrofických dňoch ale znova je to o našich rozhodnutiach, ktoré urobíme. V tomto období by sme mali dbať na opatrnosť na cestách, poradiť tam, kde nás o to prosia a majú skutočný záujem o pomoc v tom zmysle, že svoje problémy si chcú aj riešiť a nečakajú, že zázrak padne z neba bez vlastného pričinenia. V tomto období je dobré vzdelávať sa duchovne – tu zas úplne stačí vybrať si z ponuky kurzov časopisu Jasnovidka, výber je skutočne bohatý a témy rozsiahle.

Od 1.9. do 31. 12. Budeme znova pod vibráciou čísla 5, čiže máme možnosť napraviť chyby, ktoré sme nestihli vyriešiť v čase od 1.4. do 1.7. 2011. Ale je potrebné počítať s tým, že vesmír už zhovievavý nebude.

Celkovo bude prebiehať v roku 2011 vibrácia, v ktorej máme riešiť všetky svoje vzťahy – partnerské, priateľské, pracovné, rodinné, napraviť pokazené a snažiť sa o harmóniu vo vzťahoch. Veľa možností pri rozhodovaní mať nebudeme, bude to vždy len výber z dvoch možností. Lavírovanie štýlu „vlk sýty aj baran celý“ jednoducho nebude a človek bude nútený odhaliť svoju skutočnú tvár.

Ak ľudstvo zameria svoju energiu práve na harmóniu vo vzťahoch, minú ho katastrofy, ale či to ľudstvo ako také dokáže, uvidíme, skôr som pesimista v tomto smere. Nie je však dôležité starať sa o ľudstvo globálne, začnime každý u seba s nápravou a výsledok bude pozitívny pre Zem, na ktorej žijeme a v tomto smere som zas optimista.

Zároveň oznamujem všetkým majiteľom licencie numerologického programu, že tento bude v dohľadnom čase doplnený o časť „Čísla domov a bytov a ich harmonizácia“ O aktualizácii budete včas informovaní.

Pridaj komentár