Corona vírus a astrológia

WHO už pred pár mesiacmi verejne oznámila prepuknutie nákazy Coronavirus. Od 16. marca 2020 si štatistiky nákazy vo viac ako 150 krajinách viete vyhľadať aj sami. Preto je príčinou globálnej paniky. Existujú spôsoby, ako blokovať šírenie vírusu. Môžeme bojovať proti hrozbe smrti a zastaviť jej roztiahnutie po svete. Je povinnosťou nehasiť oheň olejom, dbať na to, aby sme odolali strachu. Uprostred nešťastia je tu astrologický pohľad a predpoveď na vplyv Coronavírusu, chronológiu a následky.

Tranzit Jupitera v Kozorožci

V nedeľu 29. marca 2020 bude Jupiter putovať v Kozorožci. V astrológii je Jupiter ortodoxná planéta podobná Saturnu. Riadi vzdelávacie a duchovné aspekty nášho života a vládne nad dobrým zdravím. Konkrétne upravuje oblasť krku.

Tranzit Jupitera v Kozorožci prinesie nebezpečný dopad na celom svete. Dopad by v skutočnosti mohol priniesť pozitívne výsledky. Vplyv Kozorožca, Saturnu a Marsu však tento efekt negatívne ovplyvňuje. Veľké množstvo ľudí v dôsledku tohto ohniska utrpí mnohými spôsobmi. Ale pred jednotlivcami je viditeľne len niekoľko účinkov.

Planetárny tranzit a covid-19

Covid-19 otriasa svetom, zatiaľ čo hospodárstvo sa zmenilo na kritické. Ale prečo existuje epidémia, ako je corona?

Vo védskej astrológii je 9 planét. Každá z nich má jedinečný vplyv na náš život. Okrem toho riadia špecifickú oblasť nášho života. Každá planéta v slnečnej sústave a každá časť tela má svoj odlišný či nepárny stav a spojenie. Každá planéta poskytuje rôzne výhody ale aj stres. Planéty, ktoré súčasne ovplyvňujú veľkú časť ľudskej civilizácie, sú Saturn, Jupiter a Mars.

Okrem toho planéty Saturn, Rahu a Ketu sú zdrojom neočakávaných výsledkov. Keď je Saturn vo svojom vlastnom znamení, vytvára to bizarné podmienky. Ako tranzit Saturnu v Kozorožci 24. januára 2020, svet začal byť svedkom mimoriadne zvláštnych okolností. Saturn bol vždy svedkom veľkých epidémií sveta.

Vplyv saturnského tranzitu

V Európe, v r. 1312, (tranzit Saturnu v Kozorožci), došlo k masakru  formou moru. Podľa záznamov zomrelo na celom svete viac ako 75 miliónov ľudí (čierna smrť). V rokoch 1344 – 1348 podľahla tejto chorobe až 1/3 celkovej populácie.  Saturn bol zas vo svojom vlastnom znamení. Veľký mor v r. 1666 zahubil v Anglicku 100 000 ľudí, v tom čase 20% populácie. I vtedy bol Saturn ukotvený vo vlastnom znamení. Podobne ďalšia pandémia z Číny v polovici 19. storočia viedla k smrti 10 miliónov ľudí v Indii a choroba spôsobila mor prvýkrát v roku 1902, keď začala v San Franciscu v USA.

Slnečný tranzit

V súčasnosti je tiež Saturn v Kozorožci. Teraz sa stal hlavným faktorom smrtiacej epidémie covid-19. Od 15. marca sa tranzit Slnka neúspešne pokúša poskytnúť úľavu. Mars je ale v znamení Strelca. Avšak 22. marca 2020, Mars prešiel do Saturnu a narušil ľudskú civilizáciu. Prinesie ďalšie nepríjemné správy s touto epidémiou. Výsledný sumár býva označený ako strata na životoch a majetku v dôsledku prírodnej katastrofy či nehôd. (Zemetrasenie v Zagrebe už bolo)

Večer 29. marca 2020 o 19:00 hod. vstup Jupitera do Kozorožca naleje vodu do tohto varu Saturn-Mars. Spojenie Saturn-Jupiter príde ako vánok studeného vzduchu v dnešnej strašidelnej krajine a krivka úmrtí tejto epidémie sa zníži.

Večer 4. mája 2020 o 19.59 h, keď Mars opustí Saturn a vstúpi do Vodnára, negativita sveta sa zníži, priaznivé výsledky sa zvýšia a okolnosti sa zmenia v polovici mája.

Hviezdy naznačujú, že epidémia skončí nárazom. Dovtedy je nevyhnutné voliť maximálnu opatrnosť, to jediné zmierni naše utrpenie. Neplačme za vakcínou, nie je riešením. Jediným riešením je zodpovedne a zdravo sa stravovať, posilňovať svoju imunitu, nedať šancu strachu, izolovať sa a pracovať so svojim vnútrom, zvyšovať vlastné vibrácie.

Podľa astrológie bude mesiac apríl kritický. Teror coronavírusu sa medzi ľuďmi pravdepodobne zvýši. Z tohto dôvodu svetová ekonomika, zdravie a sloboda utrpí veľké straty. Dopad coronavírusu sa však skončí v septembri.

Pridaj komentár