Človek a úspech

Žiadnemu človeku nie je vopred dané tackať sa životom plným prekážok, obmedzení a celkového neúspechu. Opak je pravdou. Hoci ste absolvovali mnohé čistenia a odblokovania od urieknutí, čiernej mágie a pod., vnímate, že zmena k lepšiemu akosi neprichádza. Kde je teda jadro problému?

Pokiaľ človek problému, ktorý ho stretol venuje veľké množstvo myšlienkovej energie, zákonite prichádza ešte viac prekážok a dostáva sa pod vplyv ťažkých energetických štruktúr, ktoré sa živia energiou smútku, bolesti, trápenia a žiaľu. Tieto energetické štruktúry sú nenásytné a potrebujú čoraz viac deštrukčnej energie, inak by sme nežili v starostiach, v biede a slzách.

Ako sa vymaniť z problémov a súčasne spod vplyvu týchto patologických egregorov?

Prinášam pomerne jednoduchú, no mimoriadne účinnú techniku, vďaka ktorej od základu dokážete zmeniť svoj nepriaznivý osud a žiť na vlne úspechu. Vo viac ako 20-stranovom písomnom manuáli nájdete presný postup práce na sebe čo je potrebné urobiť, aby ste žili kvalitný a naplnený život v rovine partnerskej, pracovnej i finančnej. Výsledky, ktoré dosiahnete odporúčanou prácou na sebe podľa manuálu, udivia nielen vás ale aj vaše okolie. Nič nie je ľahšie, ako sa mať dobre a žiť svoj splnený sen.

Cena: 150,- €

Objednávky na: vesti@vesti.sk, tel. č.:0907 565356

Pridaj komentár