Čistá aura – magnet na peniaze

Mať dostatok peňazí nie je sebectvo či hriech, ale nevyhnutnosť a základná zodpovednosť za seba 

V bežnom dni človek potrebuje jesť, piť a mať strechu nad hlavou. Všetko, čo príde navyše už priamo súvisí s jeho rozvojom a učením, plnením rôznych životných úloh, ktoré si duša v tomto živote vybrala. Vieme, že život nie je len rovná čiara. Ak problémy človeka trvajú viac ako pol roka, zákonite nie je v poriadku jeho energetický systém a jednotlivé čakry. Každá čakra má v sebe množstvo rôznych kódov, ktoré môžu byť správne, ale aj chybné. Tie považujeme z energetického hľadiska za škodlivý odpad, ktorý pomerne silno bráni plnohodnotnému životu po všetkých jeho stránkach vrátane dostatku peňazí.

Písať a čítať ste sa naučili v škole, o energetickú gramotnosť by ste sa mali zaujímať v škole života. Čím viac balastu v čakrách máte, tým ťažšie prídete k peniazom. Určite aj vy poznáte mnoho skvelých ľudí, čo by si zaslúžili väčší úspech a je celkom možné, že aj vy patríte medzi nich. Zistili ste, že všetky staré príručky o dosiahnutí úspechu vôbec nefungujú. Energetická gramotnosť je nevyhnutnou požiadavkou súčasnosti a bez odstránenia energetického balastu sa nepohnete z miesta.

Žiadna z metód minulého storočia tento odpad nevedela odstrániť. Metóda pozitívneho myslenia tvrdila, že balast neexistuje, hoci vo vnútri aury bol. Metóda odmietania tvrdila, že žiadny balast neexistuje, proste si poviete, že to, čo sa vám nepáči nie je a hotovo! Mnoho ľudí sa nechá úplne pohltiť obavami netušiac, ako sa ich zbaviť. Ich koreň je tiež v čakrách a je nepríjemným balastom. Obviňovaním iného človeka svoj balast na neho neprehodíte, síce vás to môže na chvíľu utešiť, situáciu to však nerieši. Rôzne analýzy sú síce nápomocné, burinu balastu však z čakry tiež nevytrhnú. Meditácie a modlitby sú dobré, vďaka nim sa život zlepší ale na balast nestačia. Nebo pomáha tým, čo si sami pomôžu.

Zdá sa, že jediným účinným riešením je čistenie energetiky a jednotlivých čakier Magickými aurovými olejmi. Pri pravidelnom čistení čakier podľa návodu zbavíte svoje čakry všetkého ich balastu a škodlivých kódov. Zmobilizujete svoju energiu, vďaka ktorej príde do vášho života dostatok a hojnosť. Tajomstvom úspechu a prosperity tretieho tisícročia  je nepochybne energetická gramotnosť a čistota.

Jeden z kódov prvej čakry je zarábanie peňazí. Balast v tomto kóde sa môže prejavovať i tak, že odmietate za svoju snahu dať si slušne zaplatiť. Ďalším kódom čakry je uchovávanie peňazí, nadanie na ich zhromažďovanie. Tento kód máte vrodený. Balast viny z nadbytku peňazí zaručuje neskorší problém. Tento chybný kód odpudzovania peňazí vám časom prinesie sebadeštrukciu. Ak v aure nosíte príliš veľa balastu, neuspejete na pracovných pohovoroch. Čakry nesú v sebe aj kód osobnosti v práci, rozpoznanie prvého dojmu, ktorý zanechávate na svojom budúcom šéfovi či obchodnom partnerovi. Ako veľa sú ľudia príjemní, vždy záleží od čistoty  čakrových kódov. Ak kódy nie sú zavírené balastom, úspech od vás neutečie.

Kód čakry solár plexus zodpovedá za sebadôveru v práci, kým tento prirodzený dar nenaruší balast. Riešenie konfliktov v práci je tu tiež. Táto časť aury odkrýva to najlepšie, čo je vo vás a využíva vašu osobnú silu na splnenie želaní, aby ste zvrátili veci, ktoré nejdú podľa plánu. Bohužiaľ kód tejto čakry obsahuje vždy príliš veľa škodlivého balastu.

Energetika čakrových kódov

Stručný prehľad kódov jednotlivých čakier je nasledovný:

  1. Čakra – prvý dojem, záujem o financie, ich zarábanie a míňanie, fyzické vedomie, vnímanie objektívnej reality, chovanie sa
  2. Čakra – tvorivosť, libido, sexualita
  3. Čakra – moc, riešenie problémov, sebavedomie
  4. Čakra – emočné vedomie seba samého, emočná inteligencia, emočné prijatie a dávanie
  5. Čakra – úspech v komunikácii, slovná integrita, schopnosť efektívne žiadať o svoje potreby a túžby, intimita v blízkych vzťahoch
  6. Čakra – vedomie života a jeho poznávanie, duševný vývoj, duchovné spojenie
  7. Čakra – vyjadrenie duše cez svoju osobnosť, chuť do života a celková vitalita

Existuje aj vyššia srdcová čakra, nachádza sa presne v strede medzi 4-tou a 5-tou čakrou. Je mimoriadne dôležitá pre prácu človeka a mala by fungovať dokonale.

Odstránenie balastu

Magické aurové oleje vďaka sile získanej z prírody vedia odstrániť rôzne balasty z čakrových kódov – poradia si s pripútanosťou, so zamrznutými blokmi rôznych dávnych traumatických situácií, vyčistia negatívne návyky a myšlienky. Čistia aj astrálnu špinu z hádok, nezhôd a rôznych sporov či energetické následky stretnutí s nepríjemnými ľuďmi. Oleje prečistia aj váš zanesený talent a ďalšie doposiaľ neprejavené dary, ktoré ste si do života priniesli. Ak viac rozhadzujete, tento balastný kód oleje vyčistia tiež.

Skúsenosť pani Ruženy z Popradu:

  • Ešte pred pol rokom sa mi absolútne nedarilo. Čo sa mi usilovnosťou a trpezlivosťou podarilo dosiahnuť, o to som v krátkom čase prišla. Iný človek na mojom mieste by sa bol zrejme už zbláznil. Vo vašom časopise ma veľmi oslovili Magické aurové oleje, rozhodla som sa pre čistenie. Už v druhom týždni čistenia aury olejmi som cítila ich obrovskú silu najmä pri čistení finančnej a vyššej srdcovej čakry. V závere ranného čistenia som zrazu pocítila obrovsky tlak, ktorý mal takú silu, že to mnou fyzicky zamávalo a posunulo krok dozadu. Tak obrovská bola závisť mojich neprajníkov, možno aj bosoráctva, oleje si s tým všetkým hravo poradili vo veľmi krátkom čase. Prezradím už len to, že od toho času som pracovne a finančne naštartovala priam raketovo a darí sa mi dodnes.

Magické aurové oleje pomôžu každému človeku bez rozdielu. Okrem toho sú veľmi vhodné aj ako originálny Vianočný darček pre vašich blízkych. Neváhajte a čím skôr si ich objednajte.

 

Pridaj komentár